Ostatnie DEL na plus, dzisiaj liczmy na rewanż Byków z Monachium! Gramy o 205 PLN

Zawodnik Monachium

W ten piątek warto zajrzeć również do niemieckiej ekstraklasy, ale w hokeju na lodzie, gdzie przed nami kolejne zmagania w play-off. W środę posypało niespodzianką i niejako spodziewaliśmy się problemów Byków z Monachium. To Pingwiny z Bremerhaven wywiozły pierwszą wygraną ze stolicy Bawarii. Mistrz sezonu zasadniczego DEL postara się wyrównać stan serii. Czy faworyt wywiążę się ze swojej roli? Dodatkowo omówię starcie Dusseldorfu z Ingolstadt, zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bremerhaven – Munchen: typy i kursy bukmacherskie (17.03.2023)

Gospodarze świetnie spisali się w środę. Przypomnijmy, że Pingwiny wywiozły z Monachium bardzo cenne zwycięstwo, a przecież mało kto stawiał na ekipę z Bremerhaven. Bohaterem jest bramkarz Maximilian Franzreb, który wybronił 50 celnych strzałów, które szły na jego bramkę. Pojawiały się pojedyncze błędy goalie, ale dosyć szybko rehabilitował się pomiędzy słupkami. System trenera Thomasa Popiescha działa znakomicie i okazje w kontratakach zostały wykorzystane. Trudno jednak będzie awansować do kolejnej rundy, ponieważ jego podopieczni potrzebują jeszcze 3 wygrane z faworytem do mistrzostwa. Czy tym razem słoweńskie trio da o sobie znać?

Przyjezdni są mocno zawiedzeni wynikiem, który padł kilka dni temu. Byki zaprezentowały się bardzo dobrze, stworzyły sobie masę szans, ale po prostu nic nie chciało wpaść do bramki przeciwnika. Brakowało skuteczności, bo akcje były bardzo groźne, ale goalie Maximilian Franzreb miał swój świetny dzień. Naturalnie nikt nie wyobraża sobie faktu, aby mistrzowie sezonu zasadniczego nie awansowali do kolejnej rundy, ale to jest sport i być może potrzebne jest nieco pokory we wstępnej fazie serii z Bremerhaven. Wszystko jest w rękach i nogach faworytów. Jeżeli dzisiaj przydarzy się kolejna przegrana, to sytuacja Byków będzie nieciekawa. Co pokażą nam w ten piątek Bawarczycy? Zajrzyj do innych typów na DEL!

Bremerhaven
Mar 17, 2023
19:30
EHC Red Bull Monachium
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11:47, 17 marca 2023 11:47.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Bremerhaven w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Munchen
 • Bremerhaven zakończyło sezon zasadniczy na 8. miejscu z dorobkiem 87 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 18 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie Munchen w lidze zakończyło się porażką 1:3 z Bremerhaven
 • Munchen zakończył sezon zasadniczy na 1. miejscu z dorobkiem 122 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 22 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Bremerhaven 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Bremerhaven, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jasne, jest to sport, ale jestem niemal pewny, że Byki dzisiaj sięgną po zdecydowane zwycięstwo. Uważam, że bramkarz Pingwinów Maximilian Franzreb nie będzie w stanie powtórzyć swojego występu ze środy. Dodatkowo Monachium było mocno nieskuteczne dwa dni temu i chęć rehabilitacji będzie spora. Mam nadzieję, że tym razem okazje strzeleckie będą zamienione na gole i stawiam na wygraną faworytów w regulaminowym czasie gry. Kurs już mocno spadł, bo był na granicy 2.00, ale i tak jest atrakcyjny. Nic dwa razy się nie zdarza? Przekonajmy się. Sprawdź kod promocyjny w Fuksiarzu!

Monachium zwycięstwo w czasie regulaminowym

Baner hokej

Dusseldorf – Ingolstadt: typy i kursy bukmacherskie (17.03.2023)

Przenosimy się nad Ren, gdzie miejscowe DEG podejmie na swojej tafli Pantery. Gospodarze byli bardzo blisko wywiezienia wygranej z Ingolstadt. W drugiej tercji to właśnie Dusseldorf wychodził na prowadzenie, ale nie potrafił jej obronić do ostatnich minut. Niestety 3 sędziów (jeden z liniowych odniósł kontuzje w 1 części gry) prowadziło mecz trochę stronniczo i kilka kar było mocno spornych. Niemniej jednak DEG nic sobie z tym nie robiło, lecz dogrywka powędrowała do rywali. Nie ma co się jednak załamywać, bo sam występ piątkowych gospodarzy był bardzo dobry i czas poprawić się nieco w defensywie, aby wyrównać stan serii. Czy Dusseldorf wykorzysta atut własnej tafli?

Ingolstadt pomimo problemów pokazało charakter i wywalczyło dogrywkę, aby w niej sięgnąć po zwycięstwo. Był to bardzo ważny triumf, który pozwala myśleć o awansie do kolejnej rundy. Wicemistrz sezonu zasadniczego, to obok Byków z Monachium główny kandydat do mistrzostwa, bo skład, forma oraz umiejętności dopisują w najważniejszych chwilach tej kampanii. Niemniej jednak przyjezdnych czeka bardzo trudna seria z DEG i coś mi się zdaje, że czeka nas 7 meczowa batalia. Ciekawostką jest fakt, ze Pantery nie wygrały w Dusseldorfie od ponad 3 lat, co powoduje, że spotkania na tafli przeciwnika będą bardzo ciężkie. Czy uda się odczarować hale rywala?

Duesseldorfer EG
Mar 17, 2023
19:00
ERC Ingolstadt
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11:46, 17 marca 2023 11:46.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Dusseldorfu w lidze zakończyło się porażką 4:5 z Ingolstadt
 • Dusseldorf zakończył sezon zasadniczy na 7. miejscu z dorobkiem 91 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 17 zwycięstw i 11 porażek
 • Ostatnie spotkanie Ingolstadt w lidze zakończyło się zwycięstwem 5:4 z Dusseldorfem
 • Ingolstadt zakończył sezon zasadniczy na 2. miejscu z dorobkiem 103 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 15 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Ingolstadt 5:4
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Dusseldorfie, zakończyły się 5 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Tak jak dwa dni temu, tak i dzisiaj stawiam na dwa gole DEG. Jest to mocno wyrównana para i nie wydaje mi się, aby seria miała się zakończyć na 4-5 spotkaniach. Dusseldorf to jedna z najbardziej niewygodnych drużyn dla czołówki DEL i mam nadzieję, że gospodarze wykorzystają w pełni atut własnego obiektu. Pantery ostatnio raz wygrały nad Renem 10 października 2019 roku, co tylko pokazuje, jakie Ingolstadt ma problemy, gdy przychodzi im się mierzyć w hali DEG. Liczę, że skuteczność Dusseldorfu dalej będzie na wysokim poziomie. Skorzystaj z bonusów w Fuksiarzu!

Dusseldorf powyżej 1.5 gola

DEL Fuksiarz 17.03.

fot. Pressfocus

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze