Dzisiaj przed nami noc sylwestrowa, ale zanim to nastąpi, warto od rana emocjonować się piłką w Chinach. Wracamy do grupy spadkowej, gdzie rozegra się przedostatnia kolejka w Super Lidze i mam nadzieję, że na boisku będzie ostro. Przygotowałem solidnego dubla na poranek, zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do BETFAN znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/

Cangzhou – Dalian Pro: typy i kursy bukmacherskie (31.12.2021)

Formalni gospodarze są bardzo blisko utrzymania. W dwóch ostatnich spotkaniach potrzebują jednego punktu, aby cieszyć się z pozostania w elicie. Były beniaminek miał swoje problemy w trakcie tej kampanii, ale zostały one zażegnane i nowy trener pozwolił na spokojnie gromadzić punkty po wznowieniu obecnych rozgrywek. Całe szczęście, że kłopotów z finansami tutaj za bardzo nie ma i tym samym przyszłość tej projektu nie jest zagrożona. Dzisiaj zmierzą się z Dalian Pro, które znacznie obniżyło loty. Wydawało się, że dobry początek grudnia załatwi utrzymanie, ale im dłużej trwają te rozgrywki, tym gorzej wyglądają formalni goście. Przede wszystkim tracone głupio punkty z Chongqing Liangjiang Athletic mogą mieć spore konsekwencje. Teraz czeka ich prawdziwy test charakteru i umiejętności. Czy pozytywnie przejdzie do Dalian Pro?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3 sierpnia 2022 02:16.

Co obstawiać?

Spodziewam się ostrej rywalizacji w tej parze. Przede wszystkim to Dalian Pro będzie zależeć na pozytywnym wyniku, ale gdy wyjdą na prowadzenie to i Cangzhou będzie musiało wziąć się do pracy. Jest to mecz z serii sześć punktów dla jednych i drugich i nikt nie będzie odstawiał nogi. W ostatnim bezpośrednim meczu oglądaliśmy pięć kartoników, mam nadzieję na powtórkę.

Betfan
2.20
Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)

grupa

Qingdao FC – Tianjin Jinmen Tiger: typy i kursy bukmacherskie (30.12.2021)

O tej samej porze rozpocznie się drugie spotkanie ze strefy spadkowej. Formalni gospodarze są już prawie w barażach. Ewentualna strata punktów dzisiaj spowoduje, że matematycznie nie będzie większych szans na bezpośrednie utrzymania się w Super Lidze. Kontuzja Romaina Alessandriniego dała się odczuć w szatni Qingdao FC i tym samym nie ma już tej mocy ofensywnej z ich strony. Nie mniej jednak piątkowa rywalizacja jest o być, albo nie być i jego koledzy zrobią wszystko, aby dać sobie jeszcze okazje. Tego samego zdania jest Tianjin Jinmen Tiger, które znajduje się w lepszej sytuacji i ewentualna porażka dzisiaj nie wpłynie bardzo negatywnie na ich miejsce w tabeli. Owszem przeciwnik nabierze pewności siebie, ale pozostanie jeszcze jedna kolejka za kilka dni. Formalni goście kolekcjonują pojedyncze oczka, które pozwalają myśleć pozytywnie o ich przyszłości. Czy w ten piątek wypłyną na bezpieczny grunt?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3 sierpnia 2022 02:16.

Co obstawiać?

Nie pozostało nic innego jak ponownie zaproponować kartoniki. Obie ekipy są na musiku i komplet punktów są potrzebne jak tlen. Przede wszystkim Qingdao FC zdaje sobie sprawę, że jest to rywalizacja o uniknięcie baraży, ale i Tianjin Jinmen Tiger pragnie mieć przed sobą spokojne noce. Stawiam na minimum pięć upomnień w tym meczu.

Betfan
2.10
Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)

31.12. BETFAN Chiny

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze