Wczoraj przedłużyliśmy swoją dobrą passę z piłki nożnej i nawet Championship nie było nam straszne, trafiając typ z kursem 2.25! Tym razem meldujemy się w Australii, gdzie będziemy zaglądać teraz częściej i przed nami wielkie derby A-League pomiędzy najbardziej utytułowanymi klubami w tamtym rejonie. Big V zmierzy się z The Sky Blues i faworytem jest tym razem klub z Melbourne. Czy wykorzystają osłabienia Sydney FC? Zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Melbourne Victory – Sydney FC: typy i kursy bukmacherskie (25.01.2022)

Na początku chciałbym zaprosić Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w Forbet! U Big V doszło przed rozpoczęciem sezonu do małej rewolucji. Pożegnano się z zawodnikami, którzy nie podnosili poziomu gry i zatrudniono trenera, który miał już doświadczenie w A-League. Mowa tutaj o Tony Popovicu, który jak na razie wykonuje swoją pracę znakomicie. Jego drużyna znajduje się o dziwo na pozycji lidera i nie zamierza opuścić pierwszego miejsca. Ogólnie ta kampania w Australii jest bardzo rozwojowa i dynamiczna, ponieważ wiele spotkań zostaje odwołanych przez koronawirusa, który pojawia się w szatni danej drużyny i tak było w przypadku Victory. Izolacja spowodowała, że zawodnicy nie rozegrali oficjalnego meczu od ponad dwóch tygodni i tak naprawdę z marszu przystąpią do Big Blue Derby. Czy będą w stanie powstrzymać głodne zwycięstwa Sydney FC?

Baner Zagranie grupa

U The Sky Blues jest wyraźny kryzys z formą. Nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni, ale wielokrotny mistrz A-League notuje przykrą dla siebie serię trzech spotkań bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. Najbardziej boli odpadnięcie z finału FFA Cup z Rozbitkami z Central Coast Mariners, bo blisko było, aby sięgnąć po krajowy puchar. Czas skupić się na A-League i na pojedynku z odwiecznym rywalem. Dzisiaj przyjezdni będą osłabieni brakiem kilku piłkarzy, którzy zostali powołani do kadry reprezentacji Australii. Mowa tutaj o Joelu Kingu, Rhyanie Grant i Andrew Redmayne. Podstawowy bramkarz oraz boczni obrońcy nie wystąpią w Big Blue Derby i to spore osłabienie gości. Czy to paradoksalnie wzmocni The Sky Blues?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:29.

Statystyki:

  • Ostatnie spotkanie Melbourne Victory w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Adelaide United
  • Melbourne Victory znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
  • Ich bilans meczów domowych w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka
  • Ostatnie spotkanie Sydney FC w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Perth Glory
  • Sydney FC znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażka
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sydney FC 2:0
  • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na stadionie Melbourne Victory, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 4 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Sydney FC nie znajduje się ostatnio w najlepszej dyspozycji i będzie osłabione brakiem kilku piłkarzy, którzy zostali powołani do reprezentacji Australii, to uważam, że to oni będą stroną przeważającą. Takie okoliczności oraz prestiżowe spotkanie powodują dodatkową mobilizację u The Sky Blues i stworzyłem BetArchitekta, który zawiera remis bądź wygraną gości, do tego ich cztery rzuty rożne oraz powyżej 29.5 punktów kartkowych w meczu. Big V spędziło ostatnio wiele czasu w izolacji i może brakować im rytmu meczowego, kondycji i zgrania. Liczę, że przyjezdni wykorzystają ten fakt, którzy na Melbourne Victory mają patent od kilku sezonów i regularnie ich pokonują. To jest ten moment na przełamanie i pokazanie obserwatorom A-League, że Sydney FC się nie skończyło i wraca na odpowiednie tory. Liczę na wiele emocji podczas wtorkowego poniedziałku.

forBet
2.42
Sydney FC nie przegra + Sydney FC powyżej 3.5 rzutów rożnych + powyżej 29.5 punktów kartkowych w meczu

25.01. Forbet Australia

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze