ESL One Cologne 2020 Europe trwa w najlepsze, dzięki czemu codziennie możemy oglądać świetne pojedynki, pomiędzy najlepszymi europejskimi drużynami. Wśród graczy nie brakuje również Polaków, w szeregach Mad Lions występuje Paweł “Innocent” Mocek, natomiast po przeciwnej stronie barykady będziemy mogli oglądać Mateusza “Mantuu” Wilczewskiego, który będzie próbował poprowadzić swoje OG do zwycięstwa? Który z tych graczy dopnie swego?

 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Mad Lions – OG
26.08.2020 r. Godz. 15:00

 

Pierwszym spotkaniem tego dnia, będzie zapowiadane już przeze mnie starcie pomiędzy Innocentem a Mantuu. Faworytem tego spotkania jest drużyna OG, nie tylko według przewidywań bukmacherów, ale również w ogólnej opinii esportowej społeczności fanów. Wynika to jednak przede wszystkim z dosyć kiepskiej dyspozycji lwów, które nie potrafią ustabilizować swojej gry, ciągle widać u nich brak zgrania w nowym składzie. Dodatkowo ich morale z pewnością nie są wysokie po ostatnich porażkach, zwłaszcza po blamażu z drużyną Nexus. Mad Lions poszukują sposobu na uporządkowanie swojej gry i jak najlepsze wykorzystanie walorów swojego składu, jednak na ten moment wydają się być po prostu słabą drużyną.

Po drugiej stronie stać będzie drużyna, która aktualnie notuje bardzo dobrą formę. OG obecnie prezentuje naprawdę wysoki poziom, zwycięstwo na NiP to pokazało. W świetnej formie jest Mantuu, również Valde oraz Aleksib grają fenomenalnie. Szczególnie rzuca się w oczy ich seria pięciu zwycięstw na mapie Inferno, przy jednoczesnym win ratio na poziomie 73%. Ta mapa to prawdziwa twierdza OG i nie sądzę, żeby Mad Lions stanowiło dla nich jakiekolwiek zagrożenie na tej mapie. Wobec tego podejrzewam, że losy meczu rozstrzygną się na dwóch pozostałych mapach.

Pierwszym wyborem Mad Lions prawdopodobnie będzie mapa Mirage lub Nuke. Z pewnością obie drużyny będą chciały uniknąć grania Traina, dlatego też są duże szanse, że w jutrzejszym pojedynku obejrzymy również dwie wymienione przeze mnie mapy, o ile oczywiście trzecia mapa będzie konieczna do wyłonienia zwycięzcy. Zarówno na jadnej, jak i drugiej mapie, OG prezentuje przynajmniej przyzwoity poziom, co w połączeniu ze strzelecką formą drużyny, powinno doprowadzić do wyrównanej walki na mapie Mad Lions, a nawet spowodować zwycięstwo 2-0 na korzyść OG.

W momencie gdy pisze ten tekst, Mad Lions męczy się właśnie z drużyną GamerLegions w ramach rozgrywek Eden Arena Malta. Dzisiejszy pojedynek z OG będzie dla nich o wiele większym wyzwaniem, a w ich grze nie widać zgrania ani taktyki. I chociaż indywidualne przebłyski prawdopodobnie wystarczą, żeby pokonać GamerLegion, to jednak w meczu przeciwko OG ich szanse maleją z każdą chwilą. Moim zdaniem to spotkanie zakończy się wynikiem 2-0, jednak dla bezpieczeństwa, do kuponu wybieram czyste zwycięstwo OG.

 

Mad Lions – OG
26.08.2020 r. Godz. 15:00
Typ: OG wygra
Kurs: 1.70

 

 

Baner grupy

 

 

Faze – Vitality
26.08.2020 r. Godz. 18:00

 

Drugim spotkaniem na naszym kuponie będzie starcie Faze z Vitality w ramach półfinału dolnej drabinki grupy B. Vitality spadło do niej po porażce z Astralis, natomiast Faze musiało ratować swój honor w meczu z Mibrem, co ostatecznie im się udało, dlatego też możemy ich zobaczyć w dzisiejszym spotkaniu. Kto jednak zwycięży w tym starciu? Chociaż może wydawać się, że mamy przed sobą dwie bardzo wyrównane drużyny, to moim zdaniem jest kilka aspektów przemawiających na korzyść Vitality i zaraz postaram się je pokazać.

Faze rozegrało jedynie dwa oficjalne spotkania z nowym zawodnikiem w składzie, przez co brakuje im jeszcze zgrania i umiejętności wspólnego tworzenia sytuacji na mapie. Występuje tu trochę podobny problem co w kwestii Mad Lions, Kjaerbye podobnie jak Innocent fraguje przyzwoicie, jednak taktycznie drużyna nie wspięła się jeszcze na poziom, jaki jest od nich oczekiwany. Vitality z pewnością nie da możliwości do testowania nowych zagrań podczas meczu, dlatego w tym aspekcie przejawia się pierwsza przewaga francuskiej ekipy.

Bardzo dużo w kontekście tego spotkania będzie znaczyć indywidualna forma zawodników Vitality. Jeśli Zywoo oraz Shox odpalą się ze swoją formą, wtedy obstawiam szybkie 2-0 dla Francuzów. Jednak nawet jeśli nie będą oni grali absolutnie fenomenalnie, to i tak ich gra w ostatnich spotkaniach pozwala na stworzenie obrazu, według którego francuski duet będzie dominował w trakcie spotkania. Po drugiej stronie barykady największe oczekiwania z pewnością ciążą na Niko. Jest on najlepszym strzelcem swojej formacji i to na jego zabójstwach budowana jest gra zespołu. W poprzednich spotkaniach w Esl One Cologne, Niko nie zapewniał jednak takiej ilości wygranych pojedynków, do jakiej nas przyzwyczaił, szczególnie w meczu z Heroic, a pierwsze skrzypce grał wtedy Broky. Czy jednak bez Niko w najlepszej formie Faze zdoła przeciwstawić się Zywoo i Shoxowi?

Moim zdaniem, ten mecz zaprezentuje nam prawdziwe oblicze aktualnej formy Faze. Wygrana z Mibrem była o wiele łatwiejsza, dzięki tragicznej formie Taco, dziś jednak nie spodziewam się tak słabej gry po stronie Vitality. Francuzi są zmotywowani i z pewnością mają potencjał do zdominowania swojego dzisiejszego rywala. Dodatkowa przewaga wynikająca ze zmian w składzie Faze wraz z dobrą formą Shoxa, buduje wrażenie, że to Vitality zakończy dzień z uśmiechami na ustach. Jak zwykle, moje słowa zweryfikują sami gracze na serwerze, jednak na obecną chwilę, zdecydowanie stawiam na Vitality.

 

Faze – Vitality
16.08.2020 r. Godz. 18:00
Typ: Vitality wygra
Kurs: 1.57

 

 

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

 

Kupon fortuna

Zaloguj się aby dodawać komentarze