fot.

Marcin Held w końcu doczekał się swojego debiutu w organizacji Professional Fighters League. Turniej organizowany przez PFL nie jest zwykłą drabinką, jaka od razu przychodzi nam na myśl. Organizatorzy chcieli wykreować swój własny format, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się na światowym “rynku” MMA. Stworzyli ligę zawodników, którzy zaczynają swoje starcia od fazy pucharowej, a dopiero potem najlepsi mierzą się w playoffach. Nagrodą dla najlepszego zawodnika całego sezonu jest nagroda w postaci miliona dolarów. Obecny sezon PFL z udziałem Polaka będzie dostępny na TVP Sport, dzisiejsze wydarzenie zaczyna się o 23:30, a Marcin Held wejdzie do klatki prawdopodobnie około godziny 4 nad ranem. Jak Polak odnajdzie się w takiej formule? Dzisiaj typuję z Fortuną jeśli jeszcze nie masz tam konta załóż je z naszym kodem promocyjnym! Sprawdź nasze typy i kursy na galę PFL!

kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GALA PFL. Marcin Held – Natan “Russo” Schulte: typy i kursy bukamcherskie

Czas odwrócić kartę

Sam angaż Marcina Helda do tak prestiżowego wydarzenia budzi sporo pozytywnych emocji. Jak dotąd żaden inny Polak nie miał okazji wystąpić w tej organizacji ani nie dostał szansy zdobycia w tym sporcie tak poważnych pieniędzy. Jak dotąd Marcin Held miał dużego pecha w swojej karierze. W jednej z największych organizacji na świecie – Bellatorze – debiutował w 2011 roku, mając zaledwie 19 lat. Przegrał wówczas z późniejszym mistrzem tej organizacji, a obecnym głównym kandydatem do pasa UFC – Michaelem Chandlerem. W 2014 roku wygrał turniej Bellatora w wadze lekkiej, rok później przegrywając jednak walkę o pas z Willem Brooksem. W UFC zadebiutował w 2015 roku. Dla giganta stoczył 4 pojedynki, z których 3 przegrał, m.in. z Joe Lauzonem (ta przegrana była jedną z największych kontrowersji 2017 roku, a sam Marcin złożył protest odnośnie do werdyktu). Dominował także swojego kolejnego rywala, lecz w 3 rundzie został dość “pechowo” znokautowany. Mimo że swoją ostatnią walkę z Nasratem Haqparastem wyraźnie wygrał, nie dostał kolejnej szansy w UFC. Następnym przystankiem Helda było ACA – wygrał tam 3 walki; w tym czasie toczył także boje na zasadach grapplingu w organizacji Polaris.

Tutaj dowiesz się więcej o zakładach bukmacherskich Fortuna.

Z deszczu pod rynnę

Przeciwnikiem Marcina już na samym początku rywalizacji jest dwukrotny zwycięzca turnieju PFL. “Russo” był triumfatorem zarówno w 2019, jak i 2018 roku. Na pewno takie zestawienie na sam początek jest nie tylko zaskoczeniem dla fanów, ale i dla samego Marcina. Polak jest całkowicie skreślany przez bukmacherów w tym starciu. Schulte w ciągu dwóch sezonów wygrał w tej organizacji 9 starć, przegrywając zaledwie jedno, a patrząc szerzej na 21 ostatnich starć przegrał tylko jedno. Można więc powiedzieć, że na samym początku Polak trafia na faworyta całego turnieju i zarazem bardzo mocnego zawodnika, na którego prawie nikt nie potrafi znaleźć sposobu. Schulte to jeden z najlepszych zawodników kategorii lekkiej poza UFC. Czy można więc powiedzieć, że Marcina Helda nie polubili w kolejnej organizacji? Z jednej strony rywal na pierwszą walkę mógłby być łatwiejszy… ale jak wygrywać to miliony, jak walczyć to z najlepszymi. Sam Marcin do starcia podchodzi bardzo optymistycznie i cieszy się z takiego zestawienia. Myślę, że taka postawa wynika z jego doświadczenia i umiejętności, a takowe na pewno posiada, żeby postawić się brazylijskiemu faworytowi.

Chcesz więcej informacji ze świata sportów walki?

 Dołącz do Grupy Zagranie!

Co tydzień znajdziesz tam analizy i omówienia najciekawszych wydarzeń MMA i nie tylko!

Jak pokonać milionera?

Schulte to zawodnik kompletny w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiele mówi się o tym, że jego najlepszą stroną jest parter, lubuje się w poddaniach, szczególnie tych nastawionych na duszenie z różnych pozycji. W walce jest agresywny, ciągle dąży do wywierania presji, ale jest także bardzo niebezpieczny na “wstecznym”. Widać, że przy wyprowadzaniu ciosu towarzyszy mu spory luz. “Russo” stoczył także kilka walk w formule bokserskiej, więc i w tym aspekcie nie odstaje. Walki Schulte po prostu przyjemnie się ogląda, Brazylijczyk lubi iść na ostre wymiany, często zapominając przy tym o defensywie, ale w kontekście przyjmowania ciosów pomaga mu wręcz granitowa szczęka. W swojej ostatniej walce Schulte przyjął kilka naprawdę mocnych podbródkowych, a nogi pod nim nawet się nie ugięły. Luki w defensywie zatem ma, ale przełamać w stójce będzie go bardzo ciężko. Nawet gdy Brazylijczyk dostanie cios – odda dwa. “Russo” obecnie trenuje w American Top Team na jednej macie z Mateuszem Gamrotem. W kontekście tej walki ciekawa jest opinia samego Gamera, który sparował zarówno z jednym, jak i drugim zawodnikiem. Abstrahując od koneksji narodowościowych według Mateusza Gamrota faworytem w tej walce jest… Marcin Held. A to z uwagi na styl jaki prezentują obaj zawodnicy.

Sprawdź jakie bonusy przygotowała Fortuna dla nowych graczy!

Typ z kursem na galę PFL i walkę Marcin Held Natan “Russo” Schulte:

Oprócz tego, że Marcin Held to dobry zawodnik w każdej płaszczyźnie, niewątpliwie jego dominującą płaszczyzną jest parter. Co więcej, parter Polaka jest bardziej kreatywny i wymykający się z ram. W tej płaszczyźnie to Polak powinien być tym groźniejszym. Styl Helda jest nieszablonowy, potrafi czarować dźwignię z najróżniejszych pozycji, można wręcz powiedzieć, że w tym aspekcie dla Helda nie istnieje niemożliwe. Sporo mówi się o bardzo dobrej formie Polaka przed tym starciem. Brazylijczyk najprawdopodobniej będzie chciał przełamać w stójce zawodnika z Polski, posiada także bardzo dobrą obronę przed obaleniami, i najprostszym scenariuszem jest zwycięstwo Schulte na kartach punktowych sędziów. Jednak wierzę, że walka prędzej czy później znajdzie się w parterze, a tam Marcin pokaże swoją przewagę. Ciężko przejść obojętnie wobec takiego kursu na Polaka, który pokazywał, że potrafi bić się na najwyższym szczeblu.

Fortuna
4,04
Marcin Held wygra

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Sprawdź tutaj opinie o Fortunie!

kuponPFL23_04

Zaloguj się aby dodawać komentarze