Już dziś czekają nas kolejne mecze jednej ósmej finału mistrzostw Europy mężczyzn. Obrońcy tytułu, Serbowie zmierzą się z Turkami, a kadra Niemiec z Bułgarami. Tym razem kupon związany z tymi meczami stawiam w ETOTO. Sprawdź nasze typowanie i zapowiedź wspomnianych wieczornych spotkań na siatkarskim Euro.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Niemcy vs Bułgaria (12.09.2021 r. 19:00)

W tym rozstawieniu dojdzie do spotkania drugiego zespołu z grupy D z drużyną z trzeciej lokaty z grupy B. Wspomniane reprezentacje toczyły ze sobą już niejeden bój, a ostatni trzydziestego maja. Wówczas lepsi po tie-breaku okazali się nasi zachodni sąsiedzi. Jednak historia starć przemawia na korzyść Bułgarów, którzy pokonywali Niemców trzynastokrotnie, a dwunastokrotnie im ulegając.

Spotkania Niemców z Bułgarami zazwyczaj bywały zacięte. Dość powiedzieć, że w ostatnich czterech meczach, w każdym byliśmy świadkami tie-breaku. Z kolei w ostatnich dziesięciu meczach tych drużyn, tylko trzykrotnie padał wynik trzy do zera i za każdym razem w 2015 roku. Wówczas na początku sezonu reprezentacyjnego zwyciężyli w takim wyniku nasi zachodni sąsiedzi, a następnie dwukrotnie, i to z rzędu, Bułgarzy. Obie kadry spotkały się ponownie ze sobą dopiero w 2018 roku i od tamtego momentu stoczyli ze sobą cztery pojedynki. Co interesujące, to fakt, że aż trzykrotnie na przestrzeni od 2018 roku do dziś, w ich spotkaniach potrzebny był tie-break, by wyłonić zwycięzcę. Dlatego spodziewam się wyrównanego spotkania i tego, że zostanie rozegrany czwarty set.  W końcu, gdy mierzą się ze sobą drużyny o podobnym potencjale względem umiejętności, trudno oczekiwać, byśmy mieli tu oczywistego faworyta. Oba zespoły mają po swojej stronie znane w siatkarskim świecie, co najmniej jedno nazwisko. W niemieckiej kadrze gwiazdą jest, chociażby trzydziestosześcioletni Georg Grozer znany z występów w Plus Lidze, a który obecnie występuje w Vero Volley Monza, a u Bułgarów trzydziestojednoletni Cwetan Sokołow, grający na co dzień w lidze rosyjskiej w zespole Dynama Moskwa. Dodatkową interesującą ciekawostką w tej kwestii jest, że będziemy świadkami spotkania drużyn, które znajdują się w drugiej dwudziestce światowego rankingu. Ponadto za przemawiającym argumentem na korzyść mojego typowania jest fakt, że obie kadry w fazie grupowej miały tylko dwie gry bez straty seta. Bułgarzy do zera ograli Czarnogórców, a w następnym takim meczu ulegli Słoweńcom. Z kolei nasi zachodni sąsiedzi pokonywali takim rezultatem Chorwatów i Estończyków. Oznacza to, że obie nacje w pięciu grach, aż trzykrotnie wychodziły do czwartej partii.

Bukmacherzy ETOTO za faworyta tego spotkania uznają drużynę Niemiec. Typując ich jako triumfatora tego spotkania, spotykamy się z kursem 1.52. Kto chce skreślić Bułgarów, ma do dyspozycji wycenę ustabilizowaną na poziomie 2.50. Dlatego osobiście stawiam na to, że doczekamy się czwartej partii w tym spotkaniu. Na to zdarzenie mamy kurs wyceniony na 1.48. Jeżeli mówimy o ofercie bukmachera ETOTO, to zachęcam Was również do sprawdzenia naszego kodu promocyjnego u wspomnianego bukmachera, a także szczegółów dotyczących bonusu.

etoto
1.48
W meczu Niemców z Bułgarii będzie czwarty set

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego ETOTO -> https://zagranie.com/etoto-opinie/

Serbia vs Turcja (12.09.2021 r. 20:30)

Ostatnie spotkanie, jakie zostanie rozegrane dwunastego września, to starcie między obrońcami tytułu a Turkami. Serbowie awansowali do następnej rundy z drugiego miejsca, ulegając tylko Polakom, a reprezentanci Turcji z trzeciego.

Zdecydowanym Faworytem tego spotkania są obrońcy europejskiego czempionatu. Serbowie do tej pory ulegli tylko naszej kadrze i to dopiero po tie-breaku. Pozostałe spotkania wygrywali, choć tylko w jednym – z Ukrainą zachowali czyste konto, jeśli mówimy o statystyce straconych setów. Trzykrotnie walczyli na przestrzeni czterech setów, a dwukrotnie w tie-breaku. Po dwóch kolejkach mieli komplet zwycięstw. W ostatnich dwu grach wrócili na zwycięską ścieżkę. Z kolei Turcy najpierw fenomenalnie rozpoczęli turniej od trzech wygranych, w tym nad Rosją. Później jednak ulegli kolejno Holendrom i Finom. Co ciekawe, oni również rozegrali tylko jedno trzysetowe spotkanie, a miało ono miejsce w trzeciej kolejce, gdzie grali z Macedończykami, czyli najsłabszą drużyną grupy C. Jeżeli patrzymy na bilans spotkań Serbów z Turkami, to z trudem przychodzi się sugerowanie wynikami z przeszłości, ponieważ obie nacje rozegrały między sobą dwa oficjalne spotkania i w obu zwyciężała inna drużyna. W 2011 roku Serbowi rozbili Turków trzy do zera, żeby w 2015 r. przegrać z nimi jeden do trzech. W tej chwili wygląda na to, że Turcy stracili energię z początku rozgrywek, a Serbowie pewnym krokiem zmierzają do kolejnej rundy. Jednak nie podejmuję się typowania zwycięzcy tego spotkania, ponieważ Turcy zdążyli już udowodnić, że potrafią sprawić niespodziankę. Co prawda aktualni mistrzowie Europy częściej punktują blokiem, są skuteczniejsi w ataku i mają przyjęcie na wyższym poziomie, zarówno kiedy patrzymy na statystyki z całych spotkań, jak i pierwszych setów; ale Turcy lubią i potrafią dokonywać sensacyjne rozwiązań. Czysto informacyjnie dodam, że bukmacherzy ETOTO na zwycięstwo Serbów przygotowali kurs na poziomie 1.20, a wycenę triumfu Turków ustabilizowali na 4.55. Za zwycięstwem Serbów zarówno w całym meczu, jak i pierwszej partii przemawia również to, że zmierzą się z niżej notowanym rywalem. Aktualni mistrzowie Europy znajdują się bowiem na ósmym miejscu w rankingu FIVB, a Turcy plasują się na dziewiętnastej pozycji.

W tym przypadku podejmuję się skreślenia tego, kto zwycięży w pierwszej partii. Obie reprezentacje w fazie grupowej czterokrotnie zwyciężały w pierwszym secie. Turcy przegrali w tej odsłonie w ostatnim meczu z Finami do siedemnastu, a Serbowie z Polakami do dwudziestu jeden. Spodziewam się jednak, że pierwszy set padnie łupem Serbów. Obstawiając to zdarzenie, spotykamy się z kursem ustabilizowanym na poziomie 1.35. Forma serbskich siatkarzy wygląda na stabilniejszą. Co prawda obie nacje w ostatniej kolejce rozgrywały tie-break, jednak Finowie wymęczyli zwycięstwo nad Turkami, a Serbowie w piątej odsłonie rozbili Greków do pięciu. Sądzę, że pewnie poradzą sobie również z Turkami w pierwszym secie. Jeżeli zespół uchodzący za jedną z niespodzianek rozgrywek ma sprawić niespodziankę, to sądzę, że będzie w stanie dokonać tego dopiero w kolejnych odsłonach. Serbowie udowodnili już na tegorocznym europejskim czempionacie, że w spotkania wchodzą zdecydowanie i są w stanie mniej więcej równomiernie punktować dzięki każdemu elementowi gry. Z kolei w przypadku Turków dużo zależy od tego, czy są jeszcze fizycznie w stanie toczyć zaciętą rywalizację.

Dlatego też stawiam w tym przypadku na Serbów. Co prawda, według statystyk z tego turnieju, obie nacje w pierwszych odsłonach notują średnio po lekko ponad dwadzieścia dwa punkty, ale to Serbowie wyglądają na zespół pewniejszy swoich umiejętności w każdym elemencie gry, a także dysponujący silniejszym zespołem i tzw. szerszą ławką rezerwowych. Poza tym raz jeszcze przypominam, że skoro Finowie byli w stanie w pierwszej partii rozbić Turków do siedemnastu, to tym bardziej Serbowie nie powinni mieć problemu, by tego dokonać.

etoto
1.35
1. set wygra Serbia

fot. Krzysztof Porębski

Zaloguj się aby dodawać komentarze