Dziś postaramy się poprawić słabszą serię, która ostatnio nam się przytrafiła, aby wrócić do początkowej skuteczności. Dziś pod lupę weźmiemy dwa pojedynki u naszych południowych sąsiadów, a mianowicie spotkanie panów, Alexa Molcana ze Słowacji z Czechem Tomasem Machacem oraz pojedynek pań – Markety Vondrousovej oraz Słowaczki Viktorii Kuzmowej.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alex Molcan – Tomas Machac, 5.07.2020, godz. 10:30

Na pierwszy ogień pojedynek panów, którzy swoje miejsce znajdują na razie w trzeciej setce rankingu ATP – Alexa Molcana I Tomasa Machaca, ich rodacy wierzą jednak w ich talent, który miałby eksplodować w niedalekiej przyszłości I dać im dużo wyższe miejsca w zestawieniu.

Alex Molcan najwyżej był sklasyfikowany na 277 miejscu, aktualnie plasuje się na 291 pozycji. Balansuje od kilku sezonów między końcem trzeciej setki a początkiem czwartej. Alex to zawodnik preferujący nawierzchnię ceglaną, na której występuje w większej części sezonu. Słowak to zawodnik dużo bardziej regularniejszy, grający z kontry, który również potrafi uderzyć, nieźle serwuje. Jego atuty zdecydowanie pasuje do gry na kortach ziemnych. Alex był ostatnio w finale turnieju na Słowacji, wygrywał  kolejno z Matejem Galikiem 6:2 6:3, Jozefem Kovalikiem 6:3 6:3 oraz walkowerem z Andrejem Martinem. Szczególnie zwycięstwo z Jozefem Kovalkiem, który wydawał się być faworytem do zwycięstwa w całym turnieju na jego ulubionej nawierzchni ziemnej musi robić wrażenie. Przegrał jednak ze swoim rodakiem Lukasem Kleinem – 6:2 2:6 2:6, prezentując się słabo. W dniu wczorajszym po nieprawdopodobnych męczarniach ograł innego reprezentanta Czech – Jiriego Leheckę 6:4 1:6 6:4.

Czech, Tomas Mahac to nadzieja czeskiego tenisa, nasi południowi sąsiedzi wierzą, że niebawem dobije do ścisłej światowej czołówki, na razie jest na miejscu 255. 19-latek ma już na swoim koncie jeden tytuł w tym sezonie, triumfował w challengerze w niemieckiej Koblencji. Pewnie żałuje, że rozgrywki o światowe punkty zostały zawieszone, mógł być już sporo wyżej w rankingu, tym bardziej, że prezentował się w tym sezonie bardzo dobrze, wygrał siedem pojedynków, przy zaledwie trzech porażkach. Kilka dni temu ograł swojego rodaka – Jonasa Forejteka 6:4 2:6 7:5, który to triumfował w zeszłym tygodniu w czeskim turnieju – Macha Laka Open, pokazując się z naprawdę dobrej strony. W dniu wczorajszym ograł pewnie Tomasa Liskę 6:4 6:2.

Mecze bezpośrednie

Obaj panowie spotkali się jak do tej pory raz, triumfował wtedy Tomas Machac.

2.08.2019, Challenger Liberec (korty ziemne), Tomas Machac – Alex Molcan 6:4 6:2.

Co typuję?

Idę tutaj w stronę reprezentanta gospodarzy, który wydaje się być w niezłej dyspozycji. Jest w moim odczuciu również zawodnikiem regularniejszym. Przemawiają za nim również ściany gospodarza turnieju, typuję tutaj jego zwycięstwo.

Typ: Tomas Machac wygra

Kurs: 1,64

Viktoria Kuzmova – Marketa Vondrousova, 5.07.2020, godz. 14:00

Kolejna runda spotkań turnieju w Czechach, tym razem bierzemy pod lupę pojedynek pań – Słowaczki Viktorii Kuzmovej i reprezentantki gospodarzy – Markety Vondrousovej.

Reprezentantka Słowacji, Viktoria Kuzmova to aktualnie 82 rakieta świata, choć plasowała się już na 43 pozycji w marcu 2019 roku. W tym sezonie jednak nieco spuściła z tonu, czego efektem był spadek w rankingu pod koniec pierwszej setki. Jej bilans w oficjalnych spotkaniach w tym roku wynosi 4-5, a więc nie zachwyca. Kuzmova to zawodniczka nieźle serwująca, grająca dosyć płaską piłkę. Viktoria preferuje nawierzchni szybsze, gdzie posiada lepsze bilanse spotkań, jej styl gry to determinuje. W niedawno rozegranym turnieju w swoim kraju była w finale, a wygrała kolejno z Romaną Cisovską 6:2 6:2, Katariną Kuzmovą 6:3 6:2 oraz w półfinale z Rosjanką, Anna Blinkovą 7:6(2) 4:6 6:0, w finale natomiast uległa Szwajcarce – Belindzie Beńcić dosyć wyraźnie 2:6 3:6. W dniu wczorajszym ledwo wygrała z inną reprezentantką Czech – Terezą Martincovą – 7:6(6) 4:6 6:3. Dziś czeka ją o wiele trudniejsze zadanie.

Czeszka – Marketa Vondrousova to obecnie 18 rakieta świata. Talent 21-latki eksplodował w ubiegłym sezonie, na jego koniec plasowała się już nawet na 16 pozycji. Czeszka to zawodniczka lubiąca i potrafiąca grać ofensywnie, jej płaskie uderzenia bite z lewej ręki sprawiają rywalkom sporo kłopotów. Na potwierdzenie tego, że Marketa potrafi wygrać z każdą, przytoczę jej wynik kilka dni temu z niekwestionowaną liderką czeskiej reprezentacji – Petrą Kvitovą, gdzie wręcz zmiotła z kortu bardziej doświadczoną rywalkę – 6:4 6:1. W dniu wczorajszym pewnie wygrała z Anną Karoliną Schmiedlovą 6:1 6:2. Widać, że Czeszka jest w dobrej formie.

Mecze bezpośrednie

Obie panie spotkały się do tej pory raz, co ciekawe wtedy triumfowała Viktoria Kuzmova, jednak było to cztery lata temu, gdy Marketa dopiero zaczynała grać w seniorskich rozgrywkach.

13.05.2016, ITF Trnawa, Viktoria Kuzmova – Marketa Vondrousova 4:6 6:3 7:6(3)

Co typuję?

Idę tutaj w stronę reprezentantki Czech, która powinna dziś udowodnić swoją wyższość i zrewanżować się rywalce za porażkę cztery lata temu. Wydaje się być w lepszej dyspozycji od Słowaczki. W moim odczuciu prezentuje również o wiele większy potencjał, czego odzwierciedleniem jest pozycja rankingowa. Również ważnym aspektem wydaje się być fakt grania przed własną publicznością, co powinno pomóc Czesce w odniesieniu zwycięstwa.

Typ: Marketa Vondrousova wygra

Typ: 1,30

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

tenis