Czas szybko płynie i już kończymy drugą kolejkę Ekstraklasy. W trakcie tego weekendu doszło do kilku interesujących rozstrzygnięć, ale trzeba mieć nadzieję, że najciekawsze dopiero przed nami. Na koniec drugiej serii gier zobaczymy Lechię, która sezon rozpoczęła od wyjazdowego remisu z Jagiellonią, a jej rywalem będzie Wisła Płock, która przegrała z rezerwami Legii. Obie drużyny mają zatem coś do udowodnienia. Zapraszam na moją analizę i typ na to spotkanie!

Sprawdź wszystkie bonusy w ForBET i zgarnij:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Lechia Gdańsk vs Wisła Płock

Skorzystałeś już z kodu promocyjnego forBET? Mam nadzieję, że tak i teraz na spokojnie zajmiemy się typowaniem ostatniego spotkania drugiej kolejki Ekstraklasy, w którym to Lechia Gdańsk podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock. Obie drużyny w pierwszej kolejce zaprezentowały się co najwyżej przeciętnie. Lechia po raz kolejny stawia przed sobą ambitne cele i po raz kolejny remisuje ważne spotkanie z Jagiellonią. Niby nic się nie stało, ale już na początku piłkarze z Gdańska pokazali pewne mankamenty. Z kolei Wisła Płock stanęła przed szansą ogrania rezerw Legii Warszawa i… poniosła zasłużoną porażkę. Dzisiaj obie drużyny staną przed szansą poprawienia tych rezultatów.

Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest Lechia, ale kursy na wygraną nie są aż tak jednoznaczne. Za wygraną gospodarzy zgarniemy przelicznik na poziomie 2.25, a w przypadku gości mówimy tutaj o 3.15. Wydaje mi się, że kursy dobrze oddają to, co może dziać się na boisku. Wisła przed sezonem podnosiła sobie poprzeczkę coraz wyżej i można było sądzić, że tym razem Nafciarze powalczą o coś więcej niż utrzymanie. Wyciąganie wniosków po pierwszym spotkaniu może być mylące, ale trzeba zaznaczyć, że piłkarze z Płocka zagrali bardzo słabo. Legia w tym spotkaniu zagrała drugim garniturem, a jej zwycięstwo nie było zagrożone. Przed zakończeniem poprzedniego sezonu w Płocku zatrudniono trenera Bartoszka, który zapewnił utrzymanie. Przez pewien czas właściciele Wisły zastanawiali się nad tym, czy na sezon 2021/22 ściągnąć kogoś nowego, ale ostatecznie tego nie zrobiono. Trener Bartoszek słynie z tego, że jego drużyny grają ambitnie i fizycznie wyglądają bardzo dobrze, ale mam wrażenie, że jeśli chodzi o taktykę, to są tutaj duże braki. Widać to było z Legią i dzisiaj może być podobnie.

Lechia jak co roku celuje w podium, ale osobiście nie wiem, czy jest to możliwe. Klub z Gdańska nie poczynił zbyt dużych ruchów transferowych i raczej trudno uwierzyć mi w to, że obecne kadra pozwoli myśleć o czymś więcej niż miejsca 10-5. Trener Stokowiec dołączył do Lechii w 2018 i trzeba powiedzieć, że jego praca wygląda obiecująco i nie można mu odmówić pomysłu na grę. Mam jednak wrażenie, że brak dobrego zarządzania ze strony właścicieli klubu przeszkadza w rozwoju tej drużyny.

W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

grupa 40

Co obstawiać?

Tradycyjnie na zakończenie kolejki otrzymujemy tylko jedno spotkanie i dlatego poszukałem typu, który da nam przynajmniej podwojenie. Z tego powodu decyduję się na zakład łączony, którym jest podpórka w stronę Lechii, do której dorzucam typ na under 2.5. W pierwszej kolejce Wisła Płock zaprezentowała się bardzo słabo i nie była w stanie zagrozić drugiemu zespołowi Legii Warszawa. Z kolei Lechia grała jak równy z równym z Jagiellonią i była w stanie zremisować spotkanie na naprawdę trudnym terenie. Trener Stokowiec dysponuje silną kadrą, od której wymaga naprawdę dużych rzeczy, a już na pewno dobrej gry z drużynami pokroju Wisły. Wiele wskazuje na wygraną gospodarzy, a ja decyduję się na podpórkę, która zawsze jest bezpieczniejszym wyborem.

Warto zaznaczyć, że na sześć ostatnich bezpośrednich spotkań Wiśle udało się wygrać tylko raz i tylko w jednym z nich zobaczyliśmy więcej niż dwie bramki. Moim zdaniem dzisiaj możemy spodziewać się dokładnie tego samego. W pierwszych meczach tych drużyn w tym sezonie zobaczyliśmy undery 2.5. Świadczy to o pewnych brakach w ofensywie, których moim zdaniem tak szybko nie uda się naprawić. Dzisiaj spodziewam się zamkniętego spotkania z lekkim wskazaniem na Lechię.

forBet
2.37
Lechia nie przegra, a w meczu padną maksymalnie 2 bramki

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

kupon ekstraklasa poniedziałek

Fot. z okładki: Michal Kosc

Zaloguj się aby dodawać komentarze