Meldujemy się również na białoruskich boiskach, gdzie przed nami dziewiąta już kolejka tamtejszej ekstraklasy. Jak na razie mamy dominację jednego zespołu, a więc Szachciora Soligorsk, który nie ma sobie równych. Nie mniej jednak są zespoły, które starają się dotrzymać im kroku i jednym z nich jest Dynamo Mińsk. Czy stołeczni zachowają pozycję wicelidera? Przygotowałem kupon w LVBET. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o tym bukmacherze!  

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sputnik vs Sławija Mozyrz (14.05. godz. 17:00)

Gospodarze to najgorszy zespół w białoruskiej ekstraklasie. Możesz być beniaminkiem jak Sputnik, który przegrywa wszystko, jak leci, a możesz być nowym zespołem w elicie jak Gomel, który walczy o podium białoruskiej ekstraklasy. Niestety rzeczywistość w Rzeczycy jest brutalna i mało kto liczy na utrzymanie się. Jest jednak nadzieja, która ciągle się tli i pojedyncze wygrane szczególnie z zespołami z dołu stawki mogą być pomocne. Taka szansa nadchodzi dzisiaj i gospodarze zrobią wiele, aby drugi komplet oczek wpadł na ich konto. Co by nie mówić Sputnik odstaje od reszty zespołów Wyszejszaja Liha. Swoje braki w umiejętnościach trzeba często nadrabiać zaangażowaniem. Czy to ujrzymy w piątkowym starciu?

Sławija Mozyrz ponownie balansuje na krawędzi pozostania w białoruskiej ekstraklasie. W poprzednich rozgrywkach także walczyła o utrzymanie. Tym razem tez nie zapowiada się nic innego jak dół tabeli. Jest to zespół, który nie dokonał wielu zmian w przerwie pomiędzy kampaniami i ty samym nie należało niczego wielkiego oczekiwać po przyjezdnych. Całe szczęście, że w elicie znajdują się takie słabe zespoły jak Sputnik, czy też Smorgonie, które nie dadzą rady z trudami Wyszejszaja Liha i pozostało jedynie uciec od pozycji barażowej. Play-offy o pozostanie są często zdradliwie i ekipa z niższego szczebla może mieć swój dzień, dlatego nie można polegać na 14. miejscu. Sławija Mozyrz bardzo szczęśliwie zremisowała z byłym mistrzem z Brześcia, czy tym razem nie będzie one potrzebne w Rzeczycy?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sputnika w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Ruchem Brześć
 • Sputnik znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Sławiji Mozyrz w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Dynamem Brześć
 • Sławija mozyrz znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sputnika 3:1
 • Trzy ostatnie spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Najchętniej zagrałbym kartki, ale jak dobrze wiecie, żaden polski bukmacher nie oferuje zakładów na ten rynek. Warto więc spojrzeć w stronę rzutów rożnych, ponieważ jest to spotkanie o sześć punktów. Zarówno gospodarze, jak i goście potrzebują trzech oczek jak tlenu, aby odbić się od dna Wyszejszaja Liha. Więcej szans daje się Sławiji Mozyrz, ale jakoś mam dziwne przeczucie, że Sputnik powalczy szczególnie u siebie. Korzystam z zakładów w LVBET i pobieram linię 9.5 kornerów. Liczę na ciekawe widowisko.

LVbet
1.70
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego od LVBET już dziś!

grupa

Dynamo Mińsk vs Smorgonie (14.05. godz. 19:00)

Przenosimy się do stolicy, gdzie odbędzie się starcie Dawida z Goliatem. Tak należy mówić i pisać o pojedynku Dynama z beniaminkiem. Ekipa z Mińska celuje w tym roku bardzo wysoko. Po nieudanym sezonie 2020, w którym zajęli dopiero szóstą pozycję, były potrzebne zmiany. Sprowadzono kilku ciekawych zawodników, a jednym z nich jest chwalony przeze mnie Jean-Morel Poe. Warto było też postawić na młodych i jedną z gwiazd może stać się  Vladislav Lozhkin, Jest to piłkarz, który w poprzednich rozgrywkach występował w Smalawiczy i nieco okrzepł w elicie. Jego trafienie w meczu z Isłaczem Mińsk było bardzo ważne i przyczyniło się do zwycięstwa nad tym przeciwnikiem. Ciekawy jestem, czy trener Leonid Kuchuk da mu dzisiaj szansę od pierwszych minut, ale z pewnością się należy. Dynamo celuje w wicemistrzostwo i ma wszystko, aby tak też się stało. Czy pewnie pokonają w ten piątek outsidera ligi?

Smorgonie to obok Sputnika najgorsza drużyna Wyszejszaja Liha. Jeżeli włączy się mecz z ich udziałem, to szczerze mówiąc ciężko to się ogląda. Okej, mieli swoje przebłyski, jak z BATE, gdzie przegrali tylko 0:1 i blisko byli sprawienia sensacji, ale często jest tak, że piłkarze potykają się o własne nogi. Naprawdę tak jest i jeżeli macie ochotę, to zapraszam o godz. 19:00 na transmisje. Wracając już do sportowych aspektów to ciężkie tygodnie i miesiące czekają beniaminka. Szkoda, że poziom piłki klubowej na Białorusi jest tak niski, jeszcze gorszy niż w Polsce, ale to dodaje swój urok. Dzisiaj Smorgonie jadą do Mińska, aby otrzymać jak najniższy wymiar kary. Jak długo będą bronić się goście przed atakami faworytów?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Isłaczem Mińsk
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 17 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Smorgonie w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Niomanem Grodno
 • Smorgonie znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 remis i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Dynama Mińsk 2:1
 • Trzy ostatnie spotkania, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Dynama Mińsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 1 remisem

Co obstawiać?

Nie ma co tutaj bardziej kombinować, jestem zdania, że Dynamo poradzi sobie ze Smorgonie. Nie lubię jednak grać „pewniaczków”, dlatego też maksymalnie zmniejszam ryzyko. Pobieram zwycięstwo gospodarzy z overem 1.5 gola. Można zastanowić się nad handicapem, ale mi taki kurs w zupełności wystarczy. Przyjezdni nie mają żadnych argumentów, aby powalczyć ze stołecznymi. Jasne, jest to piłka i nie takie historie widzieliśmy, ale jeżeli tylko ekipa z Mińska nie zlekceważy swoich przeciwników, to powinniśmy obejrzeć tutaj pogrom. Na to liczę w ten piątek.

LVbet
1.38
Dynamo Mińsk wygra + powyżej 1.5 gola w meczu

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

LVBET na 14.05 Białoruś

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Pan Yulong

Zaloguj się aby dodawać komentarze