Nowa walka wieczoru na FAME MMA 9?

FAME MMA 9

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami, a jedną z walk podczas tej gali będzie rywalizacja Sylwestra Wardęgi z Kacprem “Blonsky” Błońskim. To jedna z dwóch walk wieczoru, a obydwie postacie są dość rozpoznawalne w świecie YouTube’a i influencerskim. Z tej okazji przygotowałem przegląd typów i kursów, które znajdziecie w ofercie Betclic!

Sylwester Wardęga – Kacper “Blonsky” Błoński

Walka Sylwestra Wardęgi z Kacprem “Blonsky” Błońskim zapowiada się bardzo ciekawie i jest jedną z dwóch walk wieczoru. Podczas FAME MMA 9 będziemy więc świadkami dość ciekawej rywalizacji, a do tego obydwaj zawodnicy nie mają ze sobą żadnego konfliktu, więc jest to czysto sportowa rywalizacja. Dla Wardęgi będzie to debiut w oktagonie FAME MMA, ale Sylwester już wcześniej ćwiczył sztuki walki. Z kolei Błoński podczas FAME MMA 8 rywalizował z Marcinem Dubielem.

FAME MMA 9 kursy bukmacherskie – zobacz jakie są mnożniki na najbliższą galę!

Jak więc wyglądają kursy bukmacherskie na pojedynek pomiędzy Sylwestrem Wardęgą i Kacprem Błońskim? Według Betclic faworytem niewątpliwie jest pierwszy z nich, a kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.65. Z kolei w przypadku Blonskiego jest to 2.02. 58% zakładów w przypadku 12 zostało postawione właśnie na Wardęgę. Jednak oprócz tego można postawić np. zakłady na over rund. Linia to 1.5, a tutaj zapowiada się, że walka potrwa co najmniej dwie rundy, bo trudno sobie wyobrazić scenariusz, gdzie ktoś zostanie znokautowany na początku. Tutaj kurs to 1.20, więc nie jest to dość dużo, ale przy +2.5 jest to już 1.42. Interesującą opcją jest również zwycięstwo na rundy, przy kursie 1.52.

betclic kursy wardęga blonsky

Sylwester Wardęga – Kacper “Blonsky” Błoński – jak typowac?

Przy typach bukmacherskich na starcie Sylwestra Wardęgi z Kacprem “Blonsky” Błońskim trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dla pierwszego z nich będzie to debiut, a Błoński w walce z Dubielem wcale nie wyglądał tak przekonująco. Co prawda wygrał, ale dość długo się męczył. Z ciekawych typów można np. zbudować AKO wokół +2.5 rundy lub właśnie zwycięstwa Wardęgi. 

Sylwester Wardęga – Kacper “Blonsky” Błoński bonusy bukmacherskie

Galę FAME MMA 9 możecie obstawić w Betclic, który ma ofertę na wyłączność. Rejestrując się z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN na zakład bez ryzyka
  • 50 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze