W trakcie FAME MMA 11 będziemy jeszcze świadkami m.in. walki rapera, czyli Norberta Smolastego Smolińskiego. Ten zmierzy się z Piotrem Miłym Panem Kołaczyńskim. Nie będzie to może największy hit, ale i tak warto sprawdzić zakłady. Smolasty Miły Pan typy/kursy – to wszystko znajdziesz niżej!

smolasty

Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński: kursy, TYPY i zakłady

Norbert Smolasty Smoliński jest jednym z najpopularniejszych raperów w naszym kraju. Zmierzy się z wykonawcą muzyki disco polo, czyli Piotrem Miłym Panem Kołaczyńskim. Smolasty to faworyt, ale czy wygra? Trudno stwierdzić, bowiem możemy być świadkami zaciętej walki. Smolasty Miły Pan typy/kursy – to rzeczy, jakie na pewno warto sprawdzić. Do tego zobacz też typy i kursy na FAME MMA 11 —> https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/

Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński: zapowiedź walki FAME MMA 11

Zapowiedź Smolasty Miły Pan, czyli walki muzyków. Podczas FAME MMA 11 Ci dwaj panowie zmierzą się ze sobą. Zdaniem bukmacherów faworytem jest pierwszy z nich i w zasadzie to trudno się temu dziwić. Ma lepsze warunki fizyczne i wydaje się być pewniejszy swoich umiejętności. Pamiętaj, że FAME MMA 11 możesz obstawić w Betclic. Co za tym idzie, warto założyć konto z naszego linku i z kodem VIPFAME. Dzięki temu dostaniesz szereg bonusów, jakie są wypisane u góry.

Norbert Smolasty Smoliński

Norbert Smolasty Smoliński typy na FAME MMA 11 to kolejna rzecz, jaką często wyszukują ludzie. Co wiemy o raperze? W muzyce zasłynął z kilku albumów i hitów, jak np. piosenka z Białasem. Teraz przyjdzie się mu zmierzyć na FAME MMA, gdzie jest faworytem.

grupa zagranie

Piotr Miły Pan Kołaczyński

Przy typach i kursach na walkę Smolasty – Miły Pan na pewno warto pod uwagę wziąć, że ten nie jest fighterem, co więcej, nie specjalnie długo przygotowuje się do tej walki. Trudno oczekiwać od niego wysokiego poziomu, bowiem nie ma większego doświadczenia.

Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński: typy na walkę

Proponowane przez nas typy/kursy na walkę Smolasty – Miły Pan będą jednak skupione na zwycięstwo pierwszego z nich. Nie określimy jednak, czy to się stanie przed czasem, czy może zobaczymy KO lub TKO. Trudno stwierdzić, jak będzie przebiegać ta walka.

Betclic
1.45
Smolasty wygra walkę

Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński: kursy

Smolasty Miły Pan typy/kursy – jeżeli szukasz mnożników na tę walkę, to dobrze trafiłeś. Niżej przedstawiamy bowiem najbardziej interesujące kursy, które też można zagrać właśnie u bukmachera Betclic.

Kursy na zwycięzcę walki

W walce Smolasty Miły Pan kursy na wygraną dość jasno faworyzują właśnie drugiego z nich. Trudno się temu dziwić. Dobrze jednak jest to obstawić z naszym kodem VIPFAME, bowiem będziesz mógł to zrobić bez ryzyka.

1/2

Kursy na wygraną walki Smolasty - Miły Pan

Betclic
1.45
Smolasty
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.45
Miły Pan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Trudno stwierdzić, czy tutaj zobaczymy wszystkie rundy, czy może zakończy się to KO, więc dlatego polecamy jednak obstawić czyste zwycięstwo lub zagrać bez ryzyka. Dzięki temu nie trzeba się będzie martwić o wynik.

Betclic
2.45
Norbert Smolasty Smoliński przez decyzję

Kursy na wygraną na punkty

Z całą pewnością można stwierdzić, że kursy na wygraną na punkty w walce Smolasty Miły Pan nie dają value. To ryzykowne opcje, a mnożniki nie są aż tak wysokie, jakbyśmy wszyscy chcieli, żeby były wystawione.

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Smolasty - Miły Pan

Betclic
1.75
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.95
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński: kto wygra walkę?

Trudno tak naprawdę stwierdzić, jak może przebiegać ta walka, ale jednak uważamy, że Smolasty ma większe szanse. Zapowiedź Smolasty Miły Pan dość jasno pokazuje, że to właśnie raper jest tutaj faworytem.

Zakłady na walkę Norbert Smolasty Smoliński – Piotr Miły Pan Kołaczyński

W ofercie Betclic dostępne są interesujące zakłady na walkę Smolasty Miły Pan. Naszym faworytem jest Smolasty, ale pamiętaj, że jeżeli nie czujesz takich zakładów, to możesz np. obstawić bez ryzyka i nie martwić się o wynik. Warto na pewno rozważyć takie opcje.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Gdzie znajdę kursy na walkę Smolasty - Miły Pan?

FAME MMA 11 możesz obstawiać w Betclic, który jest partnerem federacji.

Jak grać FAME MMA 11 bez ryzyka?

Jeżeli chcesz obstawiać FAME MMA 11 bez ryzyka, to zarejestruj się z naszego linku i z kodem ZAGRANIE, a dostaniesz szereg bonusów, w tym grę bez ryzyka.

Zaloguj się aby dodawać komentarze