Za nami istny maraton rozgrywek w CS:GO na tym najwyższym poziomie. Jednak teraz przyszedł czas na przerwę dla najlepszych, po dopiero co zakończonym cs_summit 6. Przez najbliższe kilkanaście dni będziemy mogli obserwować głównie starcia z udziałem tych słabszych zespołów, a wśród nich są polskie formacje. W najbliższym czasie rozgrywane będzie m.in. Nive to Five, gdzie zagrają nasze rodzime ekipy, a także ESEA Advanced EU i ESEA MDL AUS. Na dzisiejszy dzień mam dla was tripel z Polakami w roli głównej. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 280 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1549zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 280 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

AVEZ – Nexus

Poniedziałek, 06.07.20 – 12:00

Organizatorzy zmagań w Counter Strike: Global Offensive rozpieszczają nas aż za bardzo. W ostatnich miesiącach był zbyt duży przesyt meczy CS:GO na tym najwyższym poziomie. Od marca topowe formacje grały praktycznie codziennie, dlatego teraz mają kilkanaście dni przerwy. Jednak w przyrodzie nie ma miejsca na pustkę i ich miejsce wypełnią te słabsze formacje, którym sporo brakuje do światowej czołówki. Wśród nich są m.in. reprezentanci AVEZ, Illuminar Gaming, Wisły All in! Games Kraków oraz HONORIS. 

Na poniedziałek wybrałem dla was trzy mecze. W pierwszym z nich AVEZ zmierzy się z Nexus. Co by nie mówić o grze Ośmiornic w ostatnim czasie, to te są zdecydowanym faworytem. Romuński zespół zajmuje dopiero 101. miejsce w rankingu HLTV. Trzeba się naprawdę postarać, żeby nie być w TOP 100 w tym zestawieniu. Dla porównania AVEZ jest na 70. lokacie. Z całą pewnością nie jest to powód do dumy, ale wygląda to już nieco lepiej. Szkoda, że forma Polaków nie wygląda lepiej niż wcześniej. Nasi rodacy na pięć ostatnich starć wygrali tylko dwa – pokonali sAw i Nordavind. W międzyczasie przegrali z Illuminar Gaming, c0ntact oraz x-kom AGO. Dla porównania Nexus ograło HellRaisers i Winstrike, a okazało się gorsze od sAw i AGF.

Indywidualnie obydwie drużyny wypadają podobnie. Co prawda Nexus ma lepsze statystyki, ale trzeba pamiętać, że na co dzień gra na słabsze formacje niż AVEZ. Map pool wygląda zdecydowanie korzystniej dla Polaków. Mają lepszy procent zwycięstw na czterech z siedmu map, przy czym jedną z nich, Mirage’a, i tak prawie zawsze banują. Jest to pierwszy mecz w historii pomiędzy tymi ekipami, więc trudno stwierdzić komu bardziej będzie leżał styl przeciwnika. Aczkolwiek Ośmiornice z całą pewnością są mocniejszą formacją i dobrze by było gdyby zaczęły w końcu wygrywać. Rozpoczęcie Nine to Five od zwycięstwa byłoby dobrym prognostykiem, tym bardziej, że przeciwnik jest dość prosty do ogrania i wstyd, gdyby nasi rodacy ulegli. Ja osobiście stawiam w tym meczu na AVEZ i myślę, że to właśnie nasi rodacy wygrają. 

Moja propozycja: zwycięstwo AVEZ

Kurs: 1.45

Grupa zagranie

LDLC – Lilmix

Poniedziałek, 06.07.20 – 20:00

Jako drugie starcie tego dnia wybrałem rywalizację LDLC z Lilmix. Francuzi zagrają ze Szwedami w drugiej rundzie dolnej części drabinki ESEA Advanced. Trójkolorowi w ostatnich pięciu meczach wygrali dwa razy, ogrywając Brute i akademię BIG. Przegrali natomiast na Secret, Actinę PACT oraz Nordavind. Z kolei ich dzisiejsi rywale pokonali Valorix i CR4ZY. W międzyczasie okazali się gorsi od Sons of Lennart, Primy i Sangal – ekip, które raczej mało kto kojarzy i trudno się dziwić. Faworyt w tym meczu jest jeden i jest to LDLC. Dla Francuzów każdy inny wynik niż łatwe zwycięstwo, to blamaż. 

Indywidualnie lepiej wygląda LDLC. Co prawda rating poszczególnych graczy jest zbliżony, ale na co dzień Francuzi, podobnie jak Polacy, grają na lepszych rywali, niż ich jutrzejsi przeciwnicy. W historii starć nie było jeszcze rywalizacji pomiędzy tymi ekipami i trudno też porównać obydwie formacje pod względem map poola i słabych punktów. Szwedzi nie łapią się nawet do TOP 150 rankingu HLTV, podczas, gdy trójkolorowi są w tym zestawieniu na 90. lokacie. To dużo mówi o jutrzejszych rywalach LDLC. Sądzę, że w tym spotkaniu Francuzi nie pozwolą sobie na wpadkę, bo to by oznaczało ich koniec w ESEA Advanced i pewnie wygrają. W końcu walczą o awans do ESEA MDL i 4 500 dolarów.

Moja propozycja: zwycięstwo LDLC

Kurs: 1.35

Honoris – Wizards

Poniedziałek, 06.07.20 – 21:00

Jako ostatni mecz tego dnia postanowiłem wybrać starcie HONORIS z Wizards. Pierwsza z tych formacji miała być nadzieją polskiej sceny na odbudowę i powstanie z kolan. Póki co ekipa Wiktora “TaZa” Wojtasa oraz Filipa “NEO” Kubskiego zawodzi i to po całej linii. Polacy nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich meczów. Ulegli odpowiednio: Apeks, Actinie PACT, HAVU, ALTERNATE aTTaX i Complexity. Dla porównania jutrzejsi rywale naszych rodaków ograli Excellency oraz 9INE, w międzyczasie ulegając Wiśle All in! Games Kraków i AGF. Pozostaje więc sobie zadać pytanie: HONORIS jak nie teraz to kiedy?

Polacy w składzie mają byłe, światowe gwiazdy, które mają ogromne doświadczenie, a także młodą krew. Statystycznie wyglądają lepiej niż ich jutrzejsi rywale, ale trudno ich porównać, gdyż Wizards dopiero zaczyna pokazywać się szerszej publiczności. Co ciekawe, w swojej drużynie ma Piotra “morelza” Taterkę, byłego gracza m.in. Wisły All in! Games Kraków. Będzie to pierwsze starcie pomiędzy tymi ekipami. Osobiście sądzę, że w tym meczu nasi rodacy sięgną po zwycięstwo. Tacy gracze jak Kamil “reiko” Cegiełko, czy Daniel “STOMP” Płomiński w końcu muszą odpalić i myślę, iż to będzie właśnie w dzisiejszej rywalizacji, a okazja do tego jest bardzo dobra. 

Moja propozycja: zwycięstwo HONORIS

Kurs: 1.37

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Kupon STS CS:GO