Już jutro rozpoczyna się kolejny duży turniej w świecie CS: GO, a mianowicie IEM Summer 2021! Do gry wchodzi dziś 16 zespołów i każda z nich na start będzie mieć takie same szanse w turnieju! Pierwsza runda rozgrywana jest w formacie BO1, dlatego też zawsze zdarzają się w niej pewne niespodzianki. Ja dziś przyjrzę się jednak specjalnym typom długoterminowym, które proponuje LV BET, a konkretnie tym dotyczącym zespołu G2 Esports. Ekipa Nexy ostatnio wyglądała obiecująco na turnieju Flashpoint i według mnie może namieszać w niedalekiej przyszłości, zwłaszcza że do obecnego IEM-a dostali się po naprawdę dobrej dyspozycji w turnieju kwalifikacyjnym. Czy według was G2 ma szansę na duży sukces na nadchodzących turniejach? W LV BET znajdziecie bardzo ciekawe typy długoterminowe na ten turniej, jak również te klasyczne meczowe, oferta jest naprawdę szeroka!

 

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!
 
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Kto ma największe szanse?

 

Wśród grona faworytów, patrząc na obecną formę zespołów na największą uwagę zasługuje oczywiście Gambit, które, chociaż nie jest już na tak wysokim poziomie, jak jeszcze kilka tygodni temu, tak jednak utrzymują się na pierwszym miejscu rankingu hltv i na każdym turnieju, w którym brali udział, zajmowali miejsce w czołówce stawki. Również podczas nadchodzącego IEM-a wymieniani są w ścisłej czołówce. W podobnej sytuacji są obecnie zawodnicy Heroic, którzy również swój szczyt formy mieli jakiś czas temu, a konkretnie podczas finałów ESL Pro League. Te dwie drużyny są więc w gronie dosyć oczywistych faworytów i im raczej nie będę przyglądał się bliżej.

Jak już wcześniej wspominałem, w przypadku tego turnieju szczególnie chciałbym skupić się na możliwościach G2 Esports oraz ich szansach na triumf podczas tych rozgrywek. Drużyna musiała kwalifikować się do turnieju poprzez zamknięte rozgrywki, gdzie ostatecznie skończyli na trzecim miejscu. Od tamtej pory jednak ich gra z mecz na mecz coraz bardziej się poprawiała, a wyniki również były coraz bardziej obiecujące. G2 co prawda przegrało swoje dwa ostatnie spotkania, przeciwko NiP oraz Mousesports, jednak według mnie nie przekreśla to dotychczasowych postępów drużyny i progresu, jaki zaliczyli. Co więcej, w wywiadach wielokrotnie podkreślali, że jeszcze do niedawna formowali oni swoją grę z nowym przydziałem snajperskim w drużynie i takie porażki dostarczały im po prostu świetnego materiału do wyłapywania błędów w ich grze i natychmiastowej ich poprawy. Nexa, prowadzący zespołu często mówił, że ich ambicje są dużo wyższe niż ich aktualne wyniki, a patrząc na potencjał indywidualny, trudno się nie zgodzić z francuskim graczem.

 

Gwiazdy zespołu

 

A jak już jesteśmy przy aspekcie indywidualnym, to oczywiście nie możemy nie zatrzymać się przy ocenie formy Nikoli “Niko” Kovaca. Wielokrotnie był on wybierany jednym z najlepszych graczy turnieju, meczu czy drużyny. Niko jest genialnym strzelcem i chociaż były przymiarki do jego gry z AWP, to jednak z czasem cały zespół doszedł do wniosku, że styl gry Niko o wiele bardziej pasuje do typowego rifflera, który może za pomocą fenomenalnych strzałów w głowę eliminować szybko po kilku graczy na rundę. Niko obecnie jest najlepszym graczem G2 Esports, chociaż jego kuzyn, Hunter depcze mu po piętach. “Bracia Kovac” są ostatnio zmorą każdego przeciwnika i według mnie również podczas IEM Summer pokażą swoją klasę. Według mnie jest to najwyższa pora, żeby transfer Niko przyniósł jakieś trofeum dla G2. Bośniak jest obecnie w szczytowej formie i według mnie to właśnie jego gra będzie kluczowym czynnikiem w walce z najlepszymi drużynami globu. Nie możemy jednak zapominać o reszcie składu, bo tutaj każdy zaliczył ostatnio ogromny progres. Amanek jako główny snajper wpasował się idealnie w tę rolę i godnie zastąpił miejsce po legendzie, jaką niewątpliwie był KennyS.

Baner grupy typerskiej facebook

Na co stać G2 Esports?

G2 zajmuje obecnie czwarte miejsce w światowym rankingu hltv, plasując się za takimi ekipami jak Gambit, Heroic oraz Astralis. Na turnieju Flashpoint Gambit nie występowało, jednak G2 zakończyło swoją przygodę na wyższym miejscu niż pozostałe dwie drużyny, a przed nimi były już tylko NiP oraz Mousesports. Moim zdaniem tym razem postawią oni krok więcej i przynajmniej awansują do wielkiego finału. W pierwszej rundzie czeka na nich drużyna Extra Salt, która nie jest rywalem z absolutnego topu, zatem G2 powinno ich przejść dosyć gładko, nawet pomimo niespodzianek wiążących się z formatem BO1. W kolejnej rundzie natomiast mierzyliby się ze zwycięzcą meczu FPX-Astralis, a obydwie te ekipy jak najbardziej są w zasięgu G2. Widać więc, że drabinka układa się dobrze dla G2 i według mnie to właśnie IEM Summer będzie ich dużym sukcesem. LV BET ma w swojej ofercie bardzo ciekawe zakłady, jeden klasyczny na wygraną całego turnieju przez ekipę Huntera, natomiast drugi na sam fakt ich gry w finale. Według mnie mają oni bardzo duże szanse na pokazanie się w finałowym spotkaniu, a nawet na wygranie go. Przygotowałem dwa kupony po połowie standardowej stawki i już sam awans G2 do finału zapewni nam 160 PLN zysku, a ciągle będziemy mieć szanse na drugi, wyższy kurs. Dla mnie ostatnie tygodnie stały pod znakiem rozwoju G2 Esports, a na każdym turnieju grali oni coraz lepiej, pokonywali trudniejszych rywali i zajmowali wyższe miejsca, teraz nadszedł czas, żeby stanąć na najwyższym stopniu podium!

 

LVbet
6.00
G2 Esports zagra w finale

LVbet
10.00
G2 Esports wygra IEM Summer

 

Sprawdź koniecznie nasz kod promocyjny, czekają na was specjalne bonusy!

 

kupon CS GO LV BET

Kupon 2 LV BET 03.06

 

 

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze