Po dłuższym czasie niepowodzeń w końcu przyszedł czas na wygraną. Kupon na klubowe mecze towarzyskie okazał się zwycięskim, co dało nam zysk w wysokości 344 PLN. Moim celem jest pójście za ciosem i osiągnięcie kolejnego zysku, a mają nam w tym pomóc rozgrywki w Nikaragui. Poprzednia kolejka tej ligi padła naszym celem, wtedy nie udało się uzyskać koloru zielonego, ale sądzę że dziś może być zupełnie inaczej. Pod lupę bierzemy dwa spotkania Ligi Primera, w których zmierzą się Real Esteli z Realem Madriz oraz Municipal Jalapa z Walter Ferretti. Wcześniej jednak pod uwagę weźmiemy także spotkanie w tej samej lidze, ale do lat 20 i to także będzie pojedynek Jalapy z Ferretti. Osiągnięty dziś zysk pozwala na lekkie ryzyko ze stawką i zostajemy przy podwyższonej, gdyż typy wydają się naprawdę warte zagrania. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Real Esteli – Real Madriz

22.03.2020r. godz. 02:00

Analizę zaczynamy od dorosłych rozgrywek i meczu Realu Esteli z Realem Madriz. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, którzy na ten moment zajmują 3. miejsce w tabeli ze stratą zaledwie 3 punktów do lidera. Dla nich jest to mecz z gatunku tych, który muszą po prostu wygrać, zwłaszcza na własnym stadionie. Zdążyliśmy się już przekonać, że atut własnego boiska jest ogromnym handicapem w tej lidze i nawet nie chodzi o kibiców, ale zapoznanie z własnym terenem. Wspomniałem, że gospodarze plasują się w czołówce tabeli, a wszystko przez swoją ofensywę, która jest najlepsza w lidze. 16 bramek zdobytych w 9 meczach, ale 12 z nich zdobytych na własnym stadionie, co daje im średnią 2,4 strzelone bramki na mecz. Całość ich meczów to domowych to 3 gole na mecz, a więc naprawdę dobry bilans. Jutrzejszym rywalem będzie drużyna Realu Madriz, a więc przedostatnia drużyna ligi, która nie wyróżnia się tak naprawdę niczym. Fakty są takie, że będzie im bardzo ciężko załapać się na równą grę i wywieźć chociaż punkt, ale sądzę, że bramkę mogą zdobyć. Ciekawe w tej ekipie jest to, że mają gorszą średnią bramek, bo 2,2 na mecz, ale w ich meczach padało więcej overów, co związane jest z ich przeciętną defensywą. Liga w Nikaragui nie jest overowa, ale tutaj bardzo mi to pasuje. Uważam, że gospodarze są w stanie sami pokryć over 2,5 i wygrać to spotkanie 3:0. Nie zdziwi mnie też fakt, że goście strzelą jednak bramkę. Wybieram na ten mecz over bramkowy i uważam, że jest to dość w porządku opcja. Sporo osób decyduje się na undery, dlatego też idę dość przekornie.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,56

Municipal Jalapa – Walter Ferretti

22.03.2020r. godz. 02:00

Drugie nasze spotkanie to już bardzo ciekawa rywalizacja pomiędzy drużynami z czwartego i piątego miejsca. Wyżej o jedno miejsce znajdują się dzisiejsi goście, którzy tak naprawdę są zdecydowanie lepszą ekipą od Jalapy, choć nie pokazuje tego sytuacja w tabeli. Ferretti spisuje się bardzo dobrze, jeśli chodzi o ofensywę, bo na swoim koncie mają 14 strzelonych bramek, co jest trzecią opcją w lidze. Ich małym mankamentem jest obrona, która nie jest aż tak dobra, jak w przypadku Esteli czy Diriengi i średnio tracą bramkę na mecz. Ogólnie jest to dość overa ekipa, ich średnia bramek w meczu wynosi 2,7 i na 9 spotkań aż siedmiokrotnie zanotowali co najmniej 2 bramki w meczu. Sytuacja nieco gorzej wygląda, jeśli chodzi o zespół gospodarzy, lecz dalej mieszczą się w granicy normy z 2,1 bramkami na spotkanie. Na pewno mają mniejszą moc w ofensywie, jednak w każdym meczu domowym trafiali do bramki rywala i na ten moment są niepokonani. Nie podejmuje się obstawianiu zwycięzcy tego meczu, bo najprędzej wydaje mi się, że będzie to remis, ale świetna opcja do ako, to over 1,5. Obie ekipy ze średnią powyżej dwóch bramek, obie potrafią strzelać i tracić. Ferretti lepsza drużyna, ale Jalapa u siebie pokonana. Podsumowując, to wychodzi mi po prostu bramkowy remis, dlatego bezpieczna opcja z overem 1,5 na ten mecz, to naprawdę świetna opcja i taki jest mój wybór.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,30

Municipal Jalapa u20 – Walter Ferretti u20

21.03.2020r. godz. 23:30

Najciekawsze spotkanie wpadło mi jednak oko w tej samej lidze, ale do lat 20. Jest to rywalizacja tych samych klubów, które opisałem powyżej, ale juniorzy grają zdecydowanie weselszy futbol i można spodziewać się po nich większej ilości bramek. Zacznę może od kursów, które jak dla mnie są ustawione za wysoko i za over 2,5 płacą aż 1,94. Moim zdaniem, trzeba z tego skorzystać i mimo, iż kurs jest wyższy prawie o 0,4 od over w meczu Esteli z Madrizem, to tutaj mam znacznie większe przekonanie. Fakty są takie, że ekipa gospodarzy to dopiero 7. drużyna tabeli z 3 zwycięstwami i 2 remisami na dziewięć spotkań. Przyjezdni spisują się zdecydowanie lepiej, gdyż plasują się obecnie na drugim miejscu z bilansem 5 wygranych i 2 remisów. Bilanse bramkowe są nawet ciekawe, gospodarze mają zdecydowanie słabszy ze średnią 2,2 bramek na mecz, natomiast przyjezdni jedna z ciekawszych ekip pod tym kątem ze średnią 3,44 bramek na mecz. Walter Ferretti spisuje się dobrze w ofensywie, mają już strzelonych 20 bramek na 9 spotkań i w sumie 11 straconych. Drużyna gospodarzy nie może pochwalić się tak dobrą ofensywą, zaledwie 9 bramek, ale w obronie grają identycznie, dlatego o bramki jestem dość spokojny. Faworytem goście, oni powinni zadbać o zdobywanie bramek w tym meczu. To spotkanie ma jeszcze bardzo ciekawe serie, gdyż Walter Ferretti nie zachowali czystego konta od 13 spotkań. W ostatnich meczach notowali over 2,5 i też w tych meczach obie ekipy strzelały bramki. Jalapa też z serią straconych goli, w 5 ostatnich meczach je tracili, ale też w 5 padał BTS. Do tego 4/5 spotkań kończyło się overem 2,5, co tylko pokazuję, że kurs 1,94 to spore value na over bramkowy. Jestem zdania, że zobaczymy zwycięstwo gości, jednak nie zachowają czystego konta, do czego przekonuje mnie ta seria spotkań ze straconym golą. Stawka większa, lekkie ryzyko, ale myślę, że można sobie na to pozwolić.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,94

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze