Wczorajszy kupon z esportowych zmagań w LEC i VCT na zielono, a jak będzie dzisiaj? Do gry wkracza amerykańska scena Valoranta, a do tego w Europie czeka nas interesujące starcie pomiędzy Schalke 04, a G2 Esports. Czy reprezentanci niemieckiego klubu sportowego znowu przejadą się po mistrzach Europy? Sprawdzamy, jakie propozycje ma dla nas STS i typujemy z AKO 2.00!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

League of Legends European Championship
Schalke 04 – G2 Esports
Sobota, 20.02.21 – 21:00

Jeszcze kilka tygodni temu pisałem, że G2 Esports jest zdecydowanym faworytem na tle Schalke 04 i nie powinno mieć większych problemów z ograniem reprezentantów niemieckiego klubu sportowego. Jednak rzeczywistość brutalnie zweryfikowała to, a Gillius i spółka pokonali G2 i to w dość ładnym stylu. Teraz czas na rewanż, a jeżeli G2 chce dostać się do play-offów z pierwszego miejsca, to nie może sobie pozwolić na kolejne wpadki. W końcu Rogue idzie łeb w łeb z nimi i nie planuje się zatrzymać. Dzisiejszy mecz z Schalke będzie o tyle niewygodny, że mistrzowie Europy nie mogą sobie pozwolić na kolejne testowanie kompozycji “na żywym pacjencie”. 

Wczoraj co prawda wygrali z Astralis, ale zajęło im to ponad 38 minut i dość długo męczyli się z jedną z najsłabszych ekip w LEC. Dzisiaj czeka ich z całą pewnością trudniejsze zadanie, ale biorąc pod uwagę styl Schalke, można być spokojnym o odpowiednie wybory. Caps lubi ostatnio grać Ryzem, a ten daje ogromne możliwości w rotacji po mapie i jest elastycznym pickiem. Dla porównania Schalke wczoraj uległo SK Gaming, a to przecież nie jest wcale jakaś o wiele lepsza drużyna. Jeżeli zawodnicy niemieckiego klubu nie rozpędzą się w early game, to mają duże trudności z utrzymaniem tempa rywali w środkowej i końcowej fazie, a to jest coś, na co nie mogą sobie pozwolić w starciu z G2. 

Co obstawiać?

No dobrze, przejdźmy więc do tego co obstawiać, skoro lider, będący jednocześnie mistrzem Europy, zmierzy się z drużyną ze środka tabeli. G2 to zdecydowany faworyt i to właśnie ich wygraną bym wybrał do tego kuponu. Najważniejszym argumentem jest fakt, że nie mogą sobie pozwolić na drugą porażkę z Schalke, a w meczach, gdzie Jankos i spółka są przyparci do muru, to grają najlepiej. W środku sezonu lubią się bawić dziwnymi wyborami, ale gdy trzeba zagrać na 100 procent, to zazwyczaj to robią. Było to widać chociażby w meczu na Rogue, czy fnatic (tutaj im internet pokrzyżował plany). Kurs w STS na zwycięstwo G2 wynosi 1.33, więc jest dobrą opcją do uzupełnienia AKO. 

Moja propozycja: zwycięstwo G2 Esports
Kurs: 1.33

Zagranie na esport

Valorant Champions Tour
Luminosity Gaming – 100 Thieves
Sobota, 20.02.21 – 23:30

Fanom strzelanek zarówno Luminosity Gaming, jak i 100 Thieves będą się kojarzyć z CS:GO. Nic w tym dzwinego, obydwie ekipy odnosiły w tej grze większe bądź mniejsze sukcesy. LG wygrało nawet Majora w 2016 roku i przez kilka miesięcy było w ścisłym TOP 2. Teraz organizacje próbują swoich sił w Valorancie i trzeba przyznać, że postawiły na świetnych zawodników, a składy wyglądają na bardzo mocne. W Luminosity gra chociażby thief, który jest jednocześnie ich najskuteczniejszym strzelcem. Jego średni wynik w meczu to 243 punkty, a KDR to 1.13. Być może ten wynik nie umywa się do największych gwiazd, jak ScreaM, czy jeszcze nie tak popularny Asuna, ale po grze LG widać, że ma duży wpływ na grę swojego zespołu. 

LG ma jednak problemy z utrzymaniem wysokiej formy przez cały czas i cechuje się sporymi wahaniami. Na pięć ostatnich spotkań wygrało zaledwie dwa – z Sentinels oraz Envy. W międzyczasie uległo na te dwie ekipy i Immortals. Do tego dochodzi fakt, że Luminosity nie wygrało ani jednego meczu na 100 Thieves, a mierzyło się z nimi dwa razy podczas zamkniętych kwalifikacji do First Strike’a. Najpierw 100T wygrało 2:0, a później 2:1. Skoro już jesteśmy przy Hiko i spółce, to Ci nie przegrali od pięciu meczów. Ostatnia porażka to otwarte kwalifikacje do VCT, gdzie lepsze w 1/32 okazało się Carpe Noctem. Późniejsze występy amerykańsko-kanadyjskiego kolektywu to same zwycięstwa i to w dość ładnym stylu. 

Duży wpływ na to ma niewątpliwie Asuna, którego średni wynik to 271 punktów, a do tego ma KDR na poziomie 1.16. Warto też wspomnieć o Hiko i nitr0 – to dwaj bardzo znani zawodnicy Counter Strike’a, którzy postanowili przejść właśnie na Valoranta. Teraz odnoszą sukcesy i widać, że ich doświadczenie z CS:GO procentuje. 

Co obstawiać?

Osobiście uważam, że 100 Thieves lepiej wyglądało w ostatnim czasie i ma większe szanse na końcowe zwycięstwo. Tym bardziej że przecież czysto teoretycznie posiada bardziej doświadczonych graczy, a do tego Asuna potrafi robić wręcz niesamowite rzeczy. 100T lubi też grać na Luminosity Gaming, o czym wspomniałem wyżej. Kurs na zwycięstwo Hiko i jego ekipy w STS wynosi 1.50, więc łączne AKO to 2.00. 

Moja propozycja: zwycięstwo 100 Thieves
Kurs: 1.50

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry. 

STS kupon LEC VCT 20.02.2021