Wczoraj Kanada z Cole Perfetti pięknie spisali się przeciwko reprezentacji Austrii, ale trzeba sobie szczerze powiedzieć, że można było spodziewać się tak wysokiego wyniku. Ważne, że nasz singiel związany z liderem gospodarzy turnieju przyniósł nam profit i mam nadzieje, że podczas dzisiejszej nocy również będziemy cieszyć się z trafionych propozycji. Omówiłem trzy starcia i liczę przede wszystkim na underdogi i kapitana Niemców, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie i cieszy się bonusami na start!

Słowacja U20 – Rosja U20: typy i kursy bukmacherskie (29.12.2021)

Muszę przyznać, że Słowacja rośnie nam na jednego z czarnych koni tego turnieju. Już podczas poprzedniej edycji Mistrzostw Świata U20 nasi sąsiedzi zaskakiwali obserwatorów tego hokejowe wydarzenia. Pomimo przegranych z USA i ze Szwecją zostawili po sobie dobre wrażenie i postarają się w końcu przełamać w Kanadzie. Dzisiaj czeka ich rywalizacja z Rosją, która wywiązała się z roli faworyta. Nie mniej jednak Szwajcaria napsuła nieco krwi The Red Machine i do końca trzeba było uważać na przeciwnika. Problemem formalnych gości jest wspomniana we wcześniejszych tekstach obsada bramki. Żaden z GK nie spełnia pokładanych w nim nadziei i nie jest to najpewniejszy punkt tej drużyny. Yaroslav Askarov będzie musiał stanąć na wysokości zadania, aby powstrzymać przeciwników. Czy hokeista SKA St. Petersburg poradzi sobie z presją?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 10:52.

Co obstawiać?

Jestem zdania, że kursy wystawione w stronę Słowacji są przesadzone. Formalni gospodarze bardzo dobrze zaprezentowali się na tle wymagających rywali i czas wreszcie sięgnąć po pierwsze punkty. Jest na to dobra okazja, bo Rosjanie do końca nie zachwycają. Jeżeli Yaroslav Askarov nie będzie miał swojego dnia, to czekają The Red Machine ciężkie 60 minut. Handicap +2.5 na Słowaków powinien wystarczyć, a sam spodziewam się spotkania w okolicach remisu.

Fortuna
1.37
Słowacja handicap +2.5

hokej

Kanada U20 – Niemcy U20: typy i kursy bukmacherskie (30.12.2021)

Nieco później rozpocznie się spotkanie faworytów turnieju z Niemcami. Kanada urządziła sobie prawdziwą strzelaninę w rywalizacji z Austrią. Nie było co zbierać, chociaż outsiderzy tych Mistrzostw Świata U20 popisali się niezłą skutecznością pod bramką ekipy spod Klonowego Liścia. Dwie bramki naturalnie nie zmieniają niczego w grupie, ale to pokazuje, że defensywa Kanady nie jest wcale z monolitu. Cztery gole zdobył jeden z najmłodszych uczestników tych MŚ, a więc Connor Bedard. Trudno będzie mu ten wyczyn powtórzyć dzisiaj, ale kto wie, może znów stanie się główną postacią swojej reprezentacji. Tym razem faworytów tego turnieju czeka pojedynek z Niemcami, którzy po dogrywce pokonali Czechy. Charakter to jest coś, co cechuje naszych zachodnich sąsiadów i fani mają nadzieję, że to nie ostatnie słowo ich ulubieńców. Kapitan Florian Elias zna smak rywalizacji z Kanadą, gdzie rok temu on i jego koledzy byli dotknięci koronawirusem. Czy napastnik Mannheim zdobędzie swój pierwszy punkt podczas tych Mistrzostw Świata U20?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 10:52.

Co obstawiać?

Tak jak można było się domyślać, stawiam na gola po stornie Niemców. Kurs jest zachęcający i uważam, że są w stanie pokusić się przynajmniej o jedno trafienie. Kanada traciła już trzy bramki z Czechami i dwie z Austrią, a więc najgorszą ekipą na tym turnieju, czemu ma tej sztuki nie dokonać z drużyną, która ma charakter. Dodatkowo zaproponuję pierwszy punkt Floriana Eliasa. Jest to hokeista już doświadczony na swój wiek. Występował z Niemcami podczas poprzednich MŚ U20 i zakończył turniej z czteroma trafieniami i pięcioma asystami. Wtedy było łatwiej, ponieważ miał obok siebie JJ Peterkę oraz Tima Stützle. Nie mniej jednak zna smak porażki 2:16 sprzed roku, ale jego zespół był dotknięty koronawirusem, a i tak strzelił wtedy gola i zanotował decydujące podanie. Wykorzystanie PP przez naszych zachodnich sąsiadów będzie kluczowe i liczę mocno na Floriana.

Fortuna
1.46
Niemcy strzelą gola
Fortuna
3.00
Florian Elias powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Szwecja U20 – USA U20: typy i kursy bukmacherskie (30.12.2021)

Krótko omówimy sobie rywalizację, która ostatecznie może się nie odbyć, ponieważ w szatni USA wykryto dwa przypadki koronawirusa. To powoduje, że cały skład został odesłany na kwarantannę i dzisiejsze testy zdecydują o odbyciu się tego spotkania. Szwecja jak burza przechodzi przez te MŚ U20. Przede wszystkim widoczna jest solidność w bramce i defensywie. Tracą małą liczbę goli i zachowanie czystego konta w starciu ze Słowacją było czymś niesamowitym. Trzy Korony mogą się podobać i nie są wcale na straconej pozycji w meczu z USA. Amerykanie jak co roku przywieźli ze sobą bardzo perspektywicznych graczy, ale ich pojedynek z naszymi sąsiadami nie należał do udanych. Dodatkowo stres i zamieszanie z koronawirusem może mieć wpływ na postawę tych młodych hokeistów. Czy poradzą sobie ze Szwedami?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 10:52.

Co obstawiać?

Po raz kolejny pójdę w stronę underdoga i zaproponuję skromny handicap +1.5 na Szwecję. Tak jak pisałem wyżej, mecz ten może się nie odbyć, a nawet jeżeli tak, to USA będzie osłabione brakiem jednego bramkarza i napastnika. Jestem zdania, że Szwecja z taką solidną grą w defensywie może wyrwać nawet zwycięstwo faworytom. Amerykanie psychicznie nie będą gotowi na 100% do pojedynku z taką reprezentacją jak Trzy Korony.

Fortuna
1.57
Szwecja handicap +1.5

29.12. Fortuna MŚ

29.12. singiel Fortuna MŚ U20

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze