O piłkarskie emocje będzie ciężko w ciągu kilku dni, dlatego wracamy do tenisa, który oferuje nam bardzo ciekawe wydarzenia. Nie są to tylko rozgrywki w Rosji czy na Białorusi, ale wczoraj wystartował International Tennis Series. Mamy dość ciekawe nazwiska i bez wątpienia jest to lepszy poziom. Do analizy wybrałem 2 spotkania, pierwszy z nich to rywalizacja Evana Kinga z Jamie Cerretanim. Drugi mecz to już starcie Prestona Browna i Paolo Lorenziego. Z tych dwóch spotkań wybrałem ciekawe bety, które powinny dobrze zakończyć weekend. Wszystko gramy w STS, gdzie możecie zagrać bez ryzyka do 230 PLN!

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko w sobotę i niedzielę, tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Evan King – Jamie Cerretani

19.04.2020r. godz. 15:00

Rozpoczynamy spotkaniem Evana Kinga z Jamiem Cerretanim, które ma jednego faworyta i jest nim oczywiście Amerykanin. Kursy na jego wygraną są jednak bardzo niziutkie, co sprawia, że zdecydowałem się zagrać w drugą stronę. Może to jest małe szaleństwo, ale pamiętajmy, że w tym turnieju sety są krótsze. Gramy jedynie do 4 wygranych gemów, tak jak podczas finału ATP Next Gen. Sprawia to, że jest mniej okazji na “brejki” i naprawdę trzeba grać na pełnej koncentracji przez cały mecz, żeby to ogarnąć gładko.

Przewaga młodszego z Amerykanów będzie wyraźna. Jest to zawodnik, który regularnie w Challengerach. Obecnie zajmuje miejsce w top 400, ale kiedyś był nawet w top 200. Wszystko fajnie, dlaczego więc zagram w kierunku rywala? O jednym już wspomniałem, że są to krótkie sety. King wczoraj rozegrał 3 spotkania i dwa z nich przegrał. Bardzo gładkie porażki z Paolo Lorenzim i Adrianem Andreevem. Wygrał jedynie z Emmettem Wardem 4:2, 4:3, a to żaden wyczyn. Zawodnik ledwo mieści w rankingu ATP. Co prawda, Cerretaniego w ogóle tam nie ma, ale wszystko dlatego, że jest to deblista. Teoretycznie nie powinien mieć większych szans, ale skusił mnie wysoki kurs na dodatni handicap. Facet bardzo doświadczony, leworęczny. Jak na deblistę przystało, dobrze serwuje, a fakt, że jest mańkutem mocno pomoże. Przy sieci z pewnością będzie zamiatał, a jego rywal nie jest wybitny. Przy dodatnim handicapie +3,5 gema będzie musiał ten serwis trochę potrzymać, ale myślę, że da radę. W dobrym momencie może nawet stracić serwis jeden raz. Myślę, że jest to dość ryzykowny zakład, ale ma swoje podłoże i po prostu warto spróbować.

Moja propozycja: Cerretani +3,5 gema

Kurs: 2,25

Paolo Lorenzi – Preston Brown

19.04.2020r godz. 16:00

Drugie nasze spotkanie to już rywalizacja Paolo Lorenziego i Prestona Browna. Myślę, że nie trzeba przedstawiać tego pierwszego, który jest bardzo doświadczonym, dobrze znanym tenisistą. Owszem, ma on smykałkę do dziwnych spotkań, ale w dniu wczorajszym pokazał, że podszedł do tego dość normalnie. Zagrał wczoraj 3 spotkania i wszystkie wygrał bez większych problemów. Najpierw 4:1, 4:2 z Emmettem Wardem, następnie 4:0, 4:2 z Evanem Kingiem. Na koniec tylko 4:3, 4:2 z Andreevem, ale był to ostatni mecz i lekkie zmęczenie mogło się pojawić. Oczywiście, rywal też lepszy.

Preston Brown z całego tego grona wypada chyba najsłabiej. Ledwo mieści się w top 2000 rankingu i ciężko o jego normalne rezultaty. W tym roku dostał dziką kartę do eliminacji turnieju w Delray Beach. Zagrał tam z Emiliano Gomezem i przegrał 0:6, 2:6. W tym turnieju jeszcze bez gry, co na pewno nie pomoże. Lorenzi ma po swojej stronie wszystkie argumenty i ten mecz nie powinien potrwać długo. Włoch jest ponad 2 razy starszy, ale to nie przeszkadza w dobrym graniu. Paolo powinien zrobić swoje i handicap -4,5 gema nie jest, moim zdaniem, przesadzony. Wydawać może się to dużo, ale to tak naprawdę po jednym przełamaniu na seta w dobrej konfiguracji. Wczoraj dwukrotnie pokrył je nasz faworyt i dziś również nie powinien mieć z tym problemu.

Moja propozycja: Lorenzi -4,5 gema

Kurs: 1,85

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Typy tenisowe na turniej pokazowy