Wczorajszy dzień zakończyłem ze skutecznością 3/5. Wszędzie coś zabrakło, czy to dwa rzuty rożne, czy dwa gole w hokeju, no nic, przy lepszej selekcji mielibyśmy chociaż jeden kupon trafiony. Dzisiaj skupię się jedynie na rozgrywkach Białoruskiej Wyszejszaja Liha, a tam przed nami dwa spotkania. W poprzednich dniach wygrywali outsiderzy, w sobotę i niedziele wydaje się, że mamy bardziej wyrównane pojedynki. Zapraszam do lektury i do skorzystania z pierwszego zakładu bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

FK Witebsk vs FK Haradzieja

Gospodarze to 13. drużyna poprzedniego sezonu, a więc ostatnia, która miała zapewnione pewne utrzymanie. Do końca jednak musieli o to walczyć, ponieważ ich przewaga nad Dnyapro wynosiła jedynie jeden punkt, a nad Gomelem dwa oczka i jak dobrze wiemy, obie ekipy spadły z białoruskiej ekstraklasy. Nowa kampania, nowe nadzieje, ale cel na ten rok jest jasny, pozostanie w elicie. Witebsk pod koniec ostatniego sezonu nie radził sobie najlepiej. Nie odniósł w lidze zwycięstwa od pięciu spotkań, a w starciach towarzyskich również nie wygląda kolorowo. Ich bilans okresu przygotowawczego to dwie wygrane, dwa remisy i pięć porażek. Mierzyli się z różnego rodzaju przeciwnikami, ale nie zmienia to faktu, że coś od dłuższego czasu nie gra w tej ekipie. Czy tę teorię potwierdzą dzisiaj na murawie?

Haradzieja to typowy zespół ze środka stawki. Poprzedni rok zakończyli na siódmej pozycji i gdyby nie porażki na sam koniec mogliby powalczyć o coś więcej. Jak to słabsze zespoły o wiele lepiej czuły się na własnym podwórku niż w delegacjach, ale pod tym względem nie wyglądali wcale źle, ponieważ w tej statystyce zajmowali szóstą lokatę. Goście tak jak gospodarze odpuścili końcówkę kampanii, ale w starciach towarzyskich spisywali się naprawdę nieźle. Przegrali tylko dwukrotnie, cztery razy remisowali, a ostatnie trzy potyczki to komplet wygranych. Oczywiście nie ma co przykładać większej uwagi do spotkań o nic, ale jak możemy zauważyć na załączonym obrazku, Haradzieja jest dobrze przygotowana do sezonu. Ostatnim razem zwyciężyli w Vitebsku, czy tego dokonają również i dzisiaj?

Co obstawiać?

W lidze białoruskiej konsekwentnie pójdę w stronę żółtych kartek. Linie moim zdaniem są bardzo zaniżone i zarówno w czwartek, jak i w piątek widzieliśmy minimum 5 upomnień. Wydaje mi się, że zaostrzono przepisy w tym kraju i sędziowie po prostu wyciągają kartoniki jak we Włoszech lub Hiszpanii. Dobrą propozycją jest również X2, ponieważ jestem zdania, że goście są lepszą ekipą na starcie nowego sezonu, co potwierdzali to w ostatnich sparingach. Wracając już do mojej propozycji, cztery kartoniki to nie jest wcale dużo. Takie linie są w Niemczech, gdzie gra się techniczny futbol, a jak zdążyliśmy przez te dwa dni z Wyszejszaja Liha zauważyć gra się tutaj ostro i pokazywanych jest wiele upomnień. Stawiam na minimum 4 kartki, a że gramy w BETFAN to ewentualna czerwień liczona jest podwójnie.

Zdarzenie: FK Witebsk vs FK Haradzieja

Typ: powyżej 3.5 kartek (czerwona kartka=2)

Kurs: 1.70

Isłacz Mińsk vs Nioman Grodno

Klub z Mińska z marszu musiał wejść w nową kampanię. W Pucharze Białorusi mierzyli się w ćwierćfinale z mistrzem ligi, a więc Dynamem-Brześć. O mały włos, a udałoby się sprawdzić sporą niespodziankę i wyeliminować faworyta z krajowych rozgrywek. Niestety dla nich rzuty karne nie skończyły się szczęśliwie, ale i tak słowa uznania należą się Isłaczowi. Trzeba zwrócić uwagę na zachowanie czystych kont w obu tych starciach. Z takim rywalem nie jest wcale łatwo zagrać na 0 z tyłu, a jednak im się to udało. Z pewnością da im to kopa i motywację na rozpoczęcie nowego sezonu. Gospodarze to piąty zespół poprzedniej kampanii i wliczają się do ligowej czołówki. Pomarzyć można i zawodnicy tego klubu chcieliby wziąć udział w eliminacjach do Ligi Europy i jak pokazało Dynamo-Brześć wszystko jest możliwe, przede wszystkim trzeba dobrze wejść w ten rok. Czy Isłacz zdobędzie dzisiaj swoje pierwszy trzy punkty?

Grodno to kolejny zespół ze środka stawki, który zajął dziewiątą pozycję na koniec poprzedniej kampanii. Z Pucharu Białorusii odpadli już dawno i do nowych wyzwań przygotowywali się w spotkaniach kontrolnych. Odnieśli tylko dwie porażki, pięć remisów i trzy wygrane, to dobry bilans meczów sparingowych. O dziwo Nioman o wiele lepiej radziło sobie w delegacjach niż na własnym obiekcie i jestem ciekawy czy ta proporcja zmieni się w tym roku. Dzisiejszy przeciwnik im leży, ponieważ na ostatnie dziesięć bezpośrednich spotkań wygrywali aż sześciokrotnie i poprzedni sezon był wyjątkiem od reguły, ponieważ musieli raz uznać wyższość rywala. Czy gości będzie dzisiaj stać na poprawienie tego bilansu?

Co obstawiać?

Tutaj również pójdę w stronę kartek, dopóki jest to skuteczne, to czemu z tego nie korzystać? Spotkają się dwie ekipy, które są na podobnym poziomie. Wydaje mi się jednak, że to klub z Mińska jest lepiej przygotowany do sezonu. Dwukrotnie mierzyli się w Pucharze Białorusi z mistrzem kraju i dwukrotnie z nimi zremisowali, musi być coś na rzeczy. Jeżeli miałbym stawiać na rezultat, to uważam, że Isłacz zwycięży, ja jednak sztywno trzymam się upomnień. Liczę na minimum 4 kartki, a ewentualna czerwień w BETFAN liczona jest podwójnie. Wyszejszaja Liha mnie jeszcze pod tym względem nie zawiodła.

Zdarzenie: Isłacz Mińsk vs Nioman Grodno

Typ: powyżej 3.5 kartek (czerwona kartka=2)

Kurs: 1.45

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Kupon na Białoruś BETFAN 21.03.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze