Przed weekendem przygotowałem dla Was kupon triple na liczbę bramek w danym spotkaniu. Atakujemy AKO 2.35 i przy proponowanej przeze mnie stawce gramy o 206 PLN!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Carolina Hurricanes – Colorado Avalanche

29.02.2020r. godz. 01:00

 

Na „dzień dobry” bierzemy pod lupę spotkanie pomiędzy Huraganami oraz Lawinami. Drużyny te, nie bez kozery, zawdzięczają swoje nazwy, albowiem w tym sezonie grają naprawdę żywiołowo oraz atrakcyjnie dla oka, szczególnie w przednich formacjach.

Ekipa gospodarzy znajduje się w środku tabeli Konferencji Wschodniej. Huragany zdobyły w tym sezonie 74 punkty w 62 spotkaniach i do końca sezonu zasadniczego będą bić się z rywalami o udział w fazie play-off. Carolina Hurricanes prezentuje mocno ofensywny hokej i w swoim dorobku ma 202 bramki strzelone. W defensywie gospodarze dzisiejszego spotkania także nie prezentują się najgorzej, albowiem w dotychczasowej kampanii stracili 176 bramki, co sprawia, że ich bilans bramkowy jest dodatni. W ostatnich dziesięciu meczach Huragany pięciokrotnie ogrywały swoich rywali i podobnie sprawy mają się, jeśli chodzi o grę przed własną publiką, albowiem w ostatnich dziesięciu takich spotkaniach także wygrywały pięć razy. W nadchodzącym meczu z Colorado Avalanche, biorę na celownik typ na liczbę bramek w spotkaniu i podkreślić należy, że średnia bramek w meczach z udziałem Carolina Hurricanes wynosi 5.9. W ostatnich dziesięciu spotkaniach tej drużyny, sześciokrotnie odnotowano under 7.5. Ostatnim takim underowym spotkaniem był niedawny mecz z Dallas Stars, w którym to Carolina Hurricanes musiała uznać wyższość rywali i przegrała 1:4.

Drużyna Colorado Avalanche to aktualny wicelider Konferencji Zachodniej. Lawiny na swoim koncie zgromadziły 81 punktów w 62 meczach i tracą 5 punktów do lidera, czyli St. Louis Blues. Lawiny mają za sobą serię czterech zwycięstw z rzędu i uważam ich udział w fazie play-off za przesądzony, a przynajmniej nie wyobrażam sobie tej fazy bez ekipy z Colorado. Lawiny świetnie prezentują się, zarówno w ofesnywie, jak i defensywie i strzeliły w tym sezonie już 215 bramek, a straciły zaledwie 168. Średnia bramek na mecz z udziałem hokeistów z Colorado wynosi 6.0. Ostatnie dziesięć spotkań to siedem wygranych, w tym wspomniane cztery zwycięstwa z rzędu. W meczach tych tylko raz odnotowano liczbę bramek w spotkaniu powyżej 5.5. Jest to dla nas dobry prognostyk przed nadchodzącym spotkaniem,  zważywszy na moją propozycję na to spotkanie. W ostatnich dziesięciu wyjazdowych spotkaniach Lawiny wygrywały siedmiokrotnie (mają obecnie serię sześciu wygranych z rzędu) i aż osiem razy liczba bramek w regulaminowym czasie gry wyniosła poniżej 7.5. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce w meczu z Los Angeles Kings 23 lutego 2020r. kiedy to na wyjeździe Lawiny wygrały 1:2 (1:1 po regulaminowym czasie gry).

Trzeba przyznać, że obie drużyny prezentują w tym sezonie ofensywną grę, niemniej jednak nie spodziewam się, aby liczba bramek w spotkaniu przekroczyła linię 7.5. Osobiście uważam, że Carolina Hurricanes zwycięży w tym spotkaniu, ale wynik tego spotkania będzie oscylować w okolicy 3:1 lub 4:2.

Moja propozycja:

Carolina Hurricanes – Colorado Avalanche

Typ: liczba bramek poniżej 7.5

Kurs: 1.30

Philadelphia Flyers – New York Rangers

29.02.2020r. godz. 01:00

Druga propozycja na piątkową noc to typ na liczbę bramek w spotkaniu pomiędzy Philadelphia Flyers oraz New York Rangers. Lotnicy oraz Rangersi , podobnie jak Huragany i Lawiny, także prezentują mocno ofensywną grę, przy czym radzą sobie trochę gorzej w defensywie, a to przekłada się na liczbę straconych bramek.

Philadelphia Flyers zajmują obecnie 5.pozycję w Konferencji Wschodniej i w moim odczuciu zobaczymy Lotników w fazie play-off. Flyers zdobyli dotychczas 79 punktów w 63 meczach i w Dywizji Metropolitarnej mają przed sobą już tylko drużyny Washington Capitals (lider z 84 punktami) oraz Pittsburgh Penguins (2.miejsce- 80 punktów). Warto zaznaczyć, że Flyers mają obecnie serię czterech wygranych z rzędu i kto wie, czy nie awansują niedługo na 2.miejsce w dywizji na rzecz Pingwinów, którzy notują w ostatnim czasie słabe wyniki. Wracając jednak do dzisiejszego meczu i do Philadelphia Flyers to, jak już wspomniałem wyżej, prezentują oni bardzo ofensywną grę w tym sezonie. Zdobyli już na obecnym etapie rozgrywek 210 bramek, tracąc 185. Średnia bramek na mecz z udziałem Lotników wynosi 6.0. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Flyers wygrywali aż siedmiokrotnie i mają obecnie serię czterech wygranych z rzędu. W spotkaniach tych sześć razy liczba bramek wyniosła poniżej 7.5 w regulaminowym czasie gry. Przed własną publicznością Lotnicy także prezentują się znakomicie w ostatnim czasie, albowiem wygrali osiem z dziesięciu ostatnich pojedynków i aż osiem razy w spotkaniach tych występował under 7.5 bramek w meczu.

Drużyna gości przystąpi do pojedynku z Philadelphia Flyers zajmując 10.pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej. W Dywizji Metropolitarnej Rangersi znajdują się na 7.miejscu, ale absolutnie nie można ich skreślać w kontekście gry w fazie play-off. Przyznać muszę, że bardzo kibicuję tej drużynie, ponieważ grają bardzo atrakcyjny, dla oka, hokej. Artemi Panarin i Mika Zibanejad robią ewidentnie grę drużynie Rangersów i nie mogę się doczekać ich gry w play-offach. W ostatnim okresie New York Rangers notują świetne wyniki, a ich gra nie dość, że jest efektowna, to jeszcze bardzo efektywna. New York Rangers zdobyli w tym sezonie już 212 bramek, ale stracili ich aż 193. Średnia bramek na mecz z udziałem Rangersów jest wysoka i wynosi 6.3. New York Rangers przystąpią do pojedynku z Philadelphia Flyers po pięciu wygranych z rzędu, zaś w ostatnich dziesięciu meczach zwyciężali aż dziewięć razy. W spotkaniach tych dziewięciokrotnie występował under 7.5 bramek w meczu. Na wyjazdach sprawy te mają się dla Rangersów jeszcze lepiej, albowiem notują oni dziewięć wygranych z rzędu. Ostatnia wyjazdowa porażka New York Rangersów miała miejsce 12 stycznia 2020r., kiedy to ulegli drużynie St. Louis Blues 5:2. W ostatnich dziesięciu wyjazdowych meczach Rangersów dziewięciokrotnie  odnotowano liczbę bramek w meczu na poziomie poniżej 7.5.

Bohaterowie dzisiejszego meczu to drużyny usposobione wyjątkowo ofesnywnie, świadczy o tym chociażby liczba bramek na ich kontach. Spodziewam się kilku bramek w tym spotkaniu, ale nie sądzę, aby ich liczba przekroczyła linię 7.5. W mojej ocenie, dzisiaj zwyciężą gospodarze, tym samym przerywając passę New York Rangers.

Moja propozycja:

Philadelphia Flyers – New York Rangers

Typ: liczba bramek poniżej 7.5

Kurs: 1.33

 

Vegas Golden Knights – Buffalo Sabres

29.02.2020r. godz. 04:00

Zwieńczeniem naszego kuponu triple będzie mecz w stolicy hazardu, czyli Las Vegas. Miejscowi Golden Knights zmierzą się z Buffalo Sabres. W tym spotkaniu, dla odmiany, spodziewam się sporej kanonady.

Drużyna gospodarze zajmuje obecnie wysokie 4.miejsce w Konferencji Zachodniej i na swoim koncie zgromadziła 78 punktów w 65 spotkaniach. W Dywizji Pacyficznej sytuacja dla Złotych Rycerzy klaruje się jeszcze lepiej, albowiem są oni liderami tej dywizji i wyprzedzają drugie Vancouver Canucks oraz trzecie Edmonton Oilers o 4 punkty. Na obecnym etapie sezonu hokeiści z Las Vegas zdobyli 211 bramek i stracili 196. Średnia bramek na mecz z ich udziałem jest całkiem wysoka i wynosi 6.0. W ostatnich dziesięciu meczach Vegas Golden Knights notują serię siedmiu wygranych z rzędu. W meczach tych siedmiokrotnie notowano over 4.5 bramek w meczu.

Goście, czyli Buffalo Sabres przyjeżdżają do Vegas po porażce z Colorado Avalanche 3:2. Szable w dotychczasowej kampanii uzbierały zaledwie 66 punktów w 63 meczach i zajmują dopiero 13.miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. W Dywizji Atlantyckiej sytuacja wcale nie wygląda lepiej, albowiem Buffalo Sabres zajmuje 6.miejsce i ich szanse na udział w play-off są pod znakiem zapytania. Na obecnym etapie sezonu Szable strzeliły rywalom 184 bramki, ale straciły ich aż 196. W ostatnich dziesięciu meczach z udziałem Buffalo Sabres dziewięciokrotnie odnotowano liczbę bramek powyżej 4.5, zaś w ich wyjazdowych meczach over 4.5 występował w ośmiu z dziesięciu ostatnich przypadków.

Biorąc powyższe pod uwagę, uważam, że jedynym słusznym typem na ten mecz będzie ostrożny over 4.5. Osobiście spodziewam się wygranej gospodarzy i myślę, że ten mecz będzie obfitował w bramki.

 

Moja propozycja:

Vegas Golden Knights – Buffalo Sabres

Typ: liczba bramek powyżej 4.5

Kurs: 1.36

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto depozytowe.

triple nhl na 28-29 lutego