Wracamy po dwóch dniach odpoczynku od NHL. Oferta na najbliższą noc jest wyjątkowo bogata, albowiem znajduje się w niej aż 13 spotkań. Ja jednak przedstawię Wam moją propozycję na kupon double, a do wygrania mamy 513 PLN!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

Odbieram bonus bez ryzyka – kliknij w link

baner fortuna

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Detroit Red Wings – New Jersey Devils

26.02.2020r. godz. 01:30

Na pierwszy ogień bierzemy spotkanie drużyn z dolnej część tabeli Konferencji Wschodniej. Detroit Red Wings podejmuje New Jersey Devils.

Gospodarze skutecznie okupują ostatnie miejsce w tabeli wspomnianej Konferencji. Skrzydła w dotychczasowej kampanii zdobyły skromne 34 punkty w 64 spotkaniach i strzeliły przy tym 130 bramek, tracąc aż 240. Jak się łatwo domyśleć bilans zarówno punktowy, jak i bramkowy, nie jest godny pozazdroszczenia i udział Skrzydeł w fazie play-off jest tylko i wyłącznie ich sennym marzeniem. Średnia bramek na mecz z udziałem Detroit Red Wings wynosi 5.7. Ostatnie dziesięć meczów gospodarzy to zaledwie trzy zwycięstwa, przy siedmiu porażkach. Na własnej tafli w ostatnim czasie, wcale nie jest lepiej, albowiem hokeiści z Detroit wygrali zaledwie czterokrotnie (w tym raz po rzutach karnych) na dziesięć rozegranych meczów u siebie.

Drużyna New Jersey Devils zajmuje 14.pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej i nad swoimi dzisiejszymi rywalami ma 24 punkty przewagi. Goście zdobyli dotychczas 58 oczek w 61 spotkaniach, a ich bilans bramkowy jest odrobinę lepszy niż drużyny Detroit Red Wings. Diabły zdobyły 167 goli, a straciły 210. W ostatnim czasie New Jersey Devils prezentują się jednak znacznie lepiej, niż we wcześniejszej fazie sezonu zasadniczego. W ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrały one bowiem sześciokrotnie (w tym raz po rzutach karnych z Columbus Blue Jackets 4:3). W ostatnich dziesięciu meczach na obcym terenie Diabły wygrały cztery razy i wartym podkreślenia jest, że udało im się ograć takie drużyny jak New York Islanders 1:2, Washington Capitals 1:5, czy Philadelphia Flyers 0:5.

Na to spotkanie zamierzam jednak skupić się na liczbie bramek w całym spotkaniu i jako linię obrałem poniżej/powyżej 4.5 bramki w meczu. W tej kwestii ostatnie statystyki przedstawiają się następująco:

Detrot Red Wings:

– w ostatnich dziesięciu meczach, ośmiokrotnie występował over 4.5 bramki na mecz,

– w ostatnich dziesięciu meczach w Detroit, pięciokrotnie występował over 4.5 bramki na mecz.

New Jersey Devils:

– w ostatnich dziesięciu meczach, siedmiokrotnie występował over 4.5 bramki na mecz,

– w ostatnich dziesięciu meczach Diabłów na wyjazdach, ośmiokrotnie występował over 4.5 bramki na mecz.

Moja propozycja:

Detroit Red Wings – New Jersey Devils

Typ: liczba bramek powyżej 4.5

Kurs: 1.43

Nashville Predators – Ottawa Senators

26.02.2020r. godz. 02:00

Druga propozycja na najbliższą noc to pojedynek pomiędzy Nashville Predators, a Ottawa Senators.

Drużyna gospodarzy ma bardzo duże szanse na udział w fazie play-off, o ile tylko będzie wygrywać spotkania z takimi drużynami jak Ottawa Senators. Drapieżnicy zajmują obecnie 10.miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, zaśw  Dywizji Centralnej są na 5.pozycji. Nashville Predators zdobyło dotychczas 68 punktów w 61 spotkaniach. Ich bilans bramkowy wynosi -1, na co składa się 195 bramek strzelonych przy 196 straconych. W ostatnich dziesięciu meczach Drapieżnicy zwyciężali sześciokrotnie, w tym ostatni raz z Columbus Blue Jackets 4:3 po rzutach karnych. Przed własną publicznością też nie wiedzie się Drapieżnikom najlepiej w ostatnim czasie, albowiem wygrali oni zaledwie cztery razy na ostatnich dziesięć meczów.

Ottawa Senators zajmują przedostatnią pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej i gorszą drużyną jest jedynie ekipa Detroit Red Wings. Ottawa Senators w dotychczasowej kampanii zdobyła 54 punkty w 63 meczach i ich szanse na udział w play-offach są raczej bardzo iluzoryczne. Nie potrafię powiedzieć, co by się musiało się stać, żebyśmy mogli zobaczyć Senators w tej fazie. Goście dzisiejszego spotkania przystąpią do rywalizacji z Nashville Predators po trzech porażkach z rzędu, kolejno z Winnipeg Jets 1:5, z Montreal Canadiens 0:3 oraz minionej nocy 4:3 po dogrywce z Columbus Blue Jackets. Ostatnie dziesięć meczów Ottawa Senators to zaledwie trzy zwycięstwa i aż siedem porażek. W meczach wyjazdowych jest jeszcze gorzej, albowiem w ostatnich dziesięciu pojedynkach, drużyna Senators wygrała zaledwie raz z Buffalo Sabres 2:5. Obecnie Ottawa Senators notuje serię czterech porażek z rzędu.

W mojej ocenie faworytem zbliżającego się spotkania mogą być jedynie Drapieżnicy z Nashville. Gospodarze mają więcej jakości od ekipy Ottawa Senators i prawdę mówiąc, każdy inny scenariusz niż wygrana gospodarzy, będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem.

Moja propozycja:

Nashville Predators – Ottawa Senators

Typ: 1 

Kurs: 1.60

 

Zagranie bez ryzyka:

  • Zarejestruj się z linku: https://zagranie.com/go/fortuna255pln
  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy.
  • Promocja trwa do 23:59 w środę.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka! Oferta łączy się z bonusem powitalnym od depozytu i freebetem.
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 255 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto depozytowe.

dubel NHL 25-26 lutego