Dzisiaj Walentynki, więc mam nadzieję, że wszyscy należycie świętujecie. Jeśli graliście ze mną, to na pewno zabierzecie ukochaną lub ukochanego na romantyczną kolację lub chociaż kupicie butelkę ulubionego trunku.

Jak Walentynki, to do tanga trzeba dwojga i w związku z tym przygotowałem dla Was dubel oraz coś jeszcze. Sprawdźcie sami! Na wstępie powiem Wam tylko, że gramy o 336PLN !

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Carolina Hurricanes – New Jersey Devils

15.02.2020r. godz. 01:00

Na początek Walentynek mały singielek, niekoniecznie dla singli. Możecie śmiało grać go w parach, ale do rzeczy. Carolina Hurricanes podejmuje New Jersey Devils.

Gospodarze uplasowali się w samym środku tabeli Konferencji Wschodniej z 67 punktami na koncie. Huragany zwyciężały dotychczas 32 razy, w tym aż 10 razy odnosiły zwycięstwo po regulaminowym czasie gry. W Dywizji Metropolitarnej Carolina Hurricanes zajmują 6.pozycję i do strefy gwarantującej udział w fazie play-off brakuje im, póki co, pięciu punktów. Sądzę, że hokeistów z Caroliny stać na awans do finałowych rozgrywek, pod warunkiem, że nie będą oni głupio tracić punktów, tym bardziej na własnym terenie. Walka w tej dywizji zapowiada się zażarcie i do samego końca, albowiem w czołówce tabeli jest ewidentny ścisk. Carolina Hurricanes ma całkiem niezły bilans bramkowy, na który składa się 181 bramek strzelonych oraz 157 bramek straconych. Jak łatwo policzyć różnica bramek wychodzi na +24. Średnia bramek na mecz z udziałem Huraganów na obecnym etapie sezony wynosi 5.8. Ostatnie dziesięć meczów u siebie, to sześć wygranych (trzy po regulaminowym czasie gry- z Vancouver Canucks 4:3, z New York Islanders 2:1 oraz z Philadelphia Flyers 5:4) oraz cztery porażki, w tym jedna po dogrywce z Anaheim Ducks. W ostatnich dziesięciu domowych meczach Huraganów, zawsze strzelali oni minimum jedną bramkę, a w sześciu przypadkach strzelili oni trzy lub więcej bramek. W czterech przypadkach odnotowano over 5.5.

Goście z New Jersey to sąsiedzi Huraganów z tej samej dywizji. W dotychczasowej kampanii notują oni jednak gorsze wyniki, ale ostatnie mecze Diabłów mogą napawać optymizmem na poprawę sytuacji w tabeli. Niemniej jednak New Jersey Devils zdobyli jak na razie 52 punkty w 56 meczach i znajdują się na ostatniej pozycji w Dywizji Metropolitarnej. Na ten dorobek punktowy złożyło się 21 zwycięstw (5 po regulaminowym czasie gry) oraz 35 porażek (10 po regulaminowym czasie gry). Średnia bramek z udziałem New Jersey Devils w tym sezonie wynosi 6.0, ale w głównej mierze nie jest to ich zasługą, o czym zresztą wspominałem w jednej z poprzednich analiz. Diabły zdobyły dotychczas 151 bramek i straciły 186. Ostatnie dziesięć meczów na wyjeździe to całkiem dobra passa New Jersey Devils, albowiem wygrali oni sześć z tych spotkań (w tym dwa po regulaminowym czasie gry). Nadto, notują oni obecnie serię dwóch wyjazdowych spotkań z rzędu. W wyżej wspomnianych dziesięciu spotkaniach aż siedmiokrotnie padał over 5.5, a Diabły tylko raz nie potrafiły pokonać rywali- ulegli wówczas Columbus Blue Jackets 5:0.

Uważam, że zacnym typem na ten mecz, idealnie nadającym się na naszego singla będzie wygrana gospodarzy oraz typ na powyżej 5.5 bramek w meczu.

Moja propozycja:

Carolina Hurricanes – New Jersey Devils

Typ: 1/liczba goli powyżej 5.5 

Kurs: 2.75

walentynkowy singiel

Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens 

15.02.2020r. godz. 01:00

Singla mamy za sobą, teraz czas na duet – przy okazji Walentynek. Duet, czyli gramy dubla, a pierwszym typem na ten kupon będzie mecz Pittsburgh Penguins versus Montreal Canadiens.

Gospodarze znajdują się na 4.pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej, a w swoim dorobku mają 74 punkty, zdobyte w 55 spotkaniach. Pingwiny znajdują się na pozycji wicelidera Dywizji Metropolitarnej, tracąc 5 punktów do Washington Capitals. Za plecami Pingwinów czają się już hokeiści z New York Islanders oraz Columbus Blue Jackets. Średnia bramek na mecz z udziałem Pittsburgh Penguins wynosi 5.7. Sidney Crosby i spółka zdobyli dotychczas 171 bramek i stracili 144 bramki.

W Pittsburghu, w roli gości wystąpią hokeiści Montreal Canadiens. Habs znajdują się na 5.pozycji w Dywizji Atlantyckiej i ich szanse na udział w fazie play-off są raczej wątpliwe. Wszystko się jeszcze może zdarzyć, albowiem do końca sezonu zasadniczego pozostało ponad 20 spotkań. Średnia bramek z udziałem Montreal Canadiens w tym sezonie jest zbliżona do średniej graczy z Pittsburgha, albowiem wynosi 5.8.

Na ten mecz na celownik biorę jednak typ na liczbę bramek w 2.tercji. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Pittsburgh Penguins, w pięciu przypadkach padał over 1.5 bramek we wspomnianej tercji, zaś dwukrotnie odnotowywano over 2.5. We wspomnianych meczach Pingwiny w drugiej tercji sześciokrotnie zdobywali przynajmniej jedną bramkę. Co się zaś tyczy Montreal Canadiens to te statystyki prezentują się następująco: osiem razy padał w 2.tercji padało powyżej 1.5 bramki, trzykrotnie odnotowywano over 2.5 bramek, a w sześciu z tych spotkań Habs strzelali przynajmniej jedną bramkę.

Nie podejmę się wytypowania zwycięzcy tego pojedynku. Teoretycznie faworytem spotkania są Pingwiny, ale Canadiens grają nieprzewidywalnie na wyjazdach. Myślałem również o tym, żeby zaproponować typ na over/under bramek w całym spotkaniu, jednak obawiam się wyników typu 3:1 lub 4:1. Typ na bramki w 2.tercji wydaje mi się najbardziej klarowny i z mojej strony jak najbardziej prawdopodobny.

Moja propozycja:

Pittsburgh Penguins – Montreal Canadiens

Typ: powyżej 1.5 gola w 2.tercji

Kurs: 1.53

 

Winnipeg Jets – San Jose Sharks 

15.02.2020r. godz. 01:00

Skoro do tanga trzeba dwojga, to teraz zaproponuję drugi typ do kuponu double. Spotkanie, które wybrałem to pojedynek Odrzutowców z Rekinami.

Wybrany mecz to rywalizacja drużyn z Konferencji Zachodniej. Winnipeg Jets znajdują się obecnie na 9.pozycji w tabeli i mają dość sporą stratę punktową do miejsc gwarantujących udział w fazie play-off. Przed Odrzutowcami w Dywizji Centralnej znajdują się takie drużyny jak St. Louis Blues, Colorado Avalanche oraz Dallas Stars. Szczerze, mam wątpliwości czy Jets stać na to, aby powalczyć o udział w finałowej rozgrywce o Puchar Stanleya. Bilans bramkowy Winnipeg Jets jest ujemny (-2), na który składa się 174 bramek strzelonych oraz 176 straconych. Średnia bramek z udziałem Jets w tym sezonie to 5.8. W ostatnich dziesięciu domowych pojedynkach Odrzutowce zwyciężały czterokrotnie, między innymi ze wspomnianą wyżej drużyną St. Louis Blues. Ostatni mecz u siebie, to niestety porażka 1:4 z New York Rangers, która to porażka przerwała serię trzech kolejnych zwycięstw przed własną publicznością. W ostatnich dziesięciu spotkaniach z udziałem Odrzutowców sześciokrotnie padał over 5.5 bramek w meczu, zaś w ostatnich dziesięciu domowych spotkaniach ten over wystąpił pięć razy.

Goście nie przyjadą do Winnipeg w najlepszych humorach. Wszystko to za sprawą ich formy w tym sezonie, która – mówiąc delikatnie – nie jest imponująca. San Jose Sharks znajdują się na przedostatniej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej i mają za swoimi plecami tylko drużynę Los Angeles Kings. Analogiczna sytuacja ma miejsce w Dywizji Pacific, gdzie Rekiny także są oczko wyżej w tabeli przed Królami. San Jose Sharks zdobyli w tym sezonie zaledwie 52 punkty w 56 meczach, zaś ich bilans bramkowy wynosi -40, na który składa się 147 bramek strzelonych oraz 187 straconych. Średnia bramek na mecz z udziałem hokeistów z San Jose wynosi 5.8. Ostatnie dziesięć spotkań na wyjazdach to cztery zwycięstwa Rekinów i warto tu wskazać, że mają obecnie serię dwóch wygranych z rzędu. W ostatnich dziesięciu spotkaniach z udziałem San Jose Sharks pięciokrotnie wystąpił over 5.5, zaś w ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych Rekinów ten over odnotowano trzykrotnie.

Może statystyki nie przemawiają za typem na over 5.5 bramek w tym spotkaniu, ja jednak skłaniam się ku tej opcji. Wahałem się, czy na to spotkanie nie zaproponować typu na „1 + over 5.5”, ale Rekiny mogą okazać się nieobliczalne i zważywszy, że od dwunastu spotkań nie zanotowali oni remisu w regulaminowym czasie gry, wszystko może się zdarzyć. Sądzę jednak, że jeśli nawet padnie remis w tym spotkaniu to będzie to wynik minimum 3:3. Mark Scheifele oraz Patrik Laine powinni zadbać o bramki w tym spotkaniu i dlatego uważam, że moja propozycja na over 5.5 wydaje się najbardziej racjonalna.

Moja propozycja:

Winnipeg Jets – San Jose Sharks

Typ: liczba bramek powyżej 5.5

Kurs: 1.60

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

dubel na walentynki