Czy Orki przełamią passę czterech porażek z rzędu i wygrają z Nashville Predators? Jakim wynikiem zakończy się spotkanie Philadelphia Flyers z Florida Panthers? Czy będą to ciekawe dla oka zawody? Zobaczcie jak ja to widzę ! Nadchodzącej nocy gramy o 330 PLN !

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Philadelphia Flyers – Florida Panthers

11.02.2020r. godz. 01:00

Na pierwsze spotkanie, jakie dziś wybrałem do zagrania udajemy się do stanu Pensylwania na Wells Fargo Center, gdzie swoje spotkania rozgrywają Philadelphia Flyers. W najbliższym pojedynku podejmą oni drużynę Florida Panthers. Ile goli obejrzymy w tym meczu? Przekonamy się niebawem. Tymczasem przeczytajcie, co ja myślę na temat tego spotkania.

Gospodarze na obecnym etapie rozgrywek znajdują się na 8.pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej. W swojej dywizji, czyli Dywizji Metropolitarnej plasują się, jak na razie, na 6.pozycji i ciągle mają szanse na udział w fazie play-off. Jednak do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sporo meczów i każdy gol, każdy punkt może być na wagę złota. Przed własną publiką Flyers mają bardzo dobre statystyki, albowiem biorąc pod uwagę dyspozycję na własnej tafli, to znajdują się na 3.miejscu w tabeli swojej konferencji. Lepszymi zespołami u siebie są jedynie Boston Bruins oraz Pittsburgh Penguins. Philadelphia Flyers w meczach u siebie zdobyła 40 punktów w 27 meczach, wygrali oni 18 spotkań (2 po regulaminowym czasie gry), a dziewięć przegrali, w tym 4 po trzech tercjach. Bilans bramkowy drużyny gospodarzy na własnym lodowisku również jest korzystny i wiele drużyn mogłoby pozazdrościć takiego wyniku. Ulotki trafiały do bramki rywali 95 razy, a różnica bramek strzelonych do bramek straconych wynosi +33. Średnia bramek na mecz z udziałem gospodarzy na własnym terenie wynosi 5.6, zaś w całym dotychczasowym sezonie 5.9.

Florida Panthers znajdują się o dwa miejsca niżej w tabeli Konferencji Wschodniej, niż gospodarze dzisiejszego spotkania. Różnica punktowa między obydwoma zespołami wynosi zaledwie 3 punkty. Pantery znajdują się na 4.miejscu w Dywizji Atlantyckiej i niewątpliwie mają potencjał, aby awansować do fazy play-off. Pod względem meczów wyjazdowych Florida Panthers spisują się w miarę dobrze. Pod tym względem uplasowali się w środku tabeli, zdobywając na obcych terenach 30 punktów w 26 meczach. Ich bilans bramkowy na wyjeździe wynosi 85 bramek strzelonych do 89 straconych. Średnia bramek na mecz z udziałem Florida Panthers w całym dotychczasowym sezonie jest bardzo wysoka i wynosi 6.7 bramek na mecz, zaś w meczach wyjazdowych średnia ta jest odrobinę gorsza i wynosi 6.4.

W mojej ocenie zobaczymy w tym spotkaniu bramek i taka jest właśnie moja propozycja do zagrania na to spotkanie.

Moja propozycja:

Philadelphia Flyers – Florida Panthers

Typ: liczba goli powyżej 5.5

Kurs: 1.60

 

Vancouver Canucks – Nashville Predators

11.02.2020r. godz. 04:00

 

Przenosimy się na Rogers Arena do Vancouver, gdzie swoje mecze rozgrywają Orki. Nadchodzącej nocy Vancouver Canucks podejmą hokeistów z Nashville, czyli ekipę Predators.

Gospodarze na obecnym etapie sezonu znajdują się na 4.pozycji tabeli Konferencji Zachodniej. W dotychczasowej kampanii zdobyli 65 punktów w 56 meczach i są głównym pretendentem do wygrania zmagań w Dywizji Pacyficznej. Nie jest to jednak kwestia przesądzona, albowiem za plecami Orek czają się drużyny Edmonton Oilers oraz Vegas Golden Knights. Końcówka sezonu będzie intensywna i wszystko tak naprawdę może się jeszcze wydarzyć. Na własnym lodowisku Vancouver Canucks są niczym prawdziwe orki – wygłodniałe i drapieżne. W tabeli meczów u siebie gospodarze zajmują pozycję wicelidera, ustępując miejsca obrońcom trofeum z poprzedniego sezonu, czyli St. Louis Blues. W meczach przed własną publicznością Orki zdobyły 37 punktów na 26 meczów i strzeliły 94 bramki, tracąc zaledwie 70. W dniu 9 lutego 2020 roku Calgary Flames przerwało imponującą serię drużyny Vancouver Canucks u siebie, albowiem po kolejnych dziewięciu domowych zwycięstwach Orki uznały wyższość Flames przegrywając 2:6. Ogólna seria Vancouver Canucks jest nie do pochwalenia, albowiem mają oni cztery porażki z rzędu. Czy Orki wrócą na właściwy tor i zwyciężą z Nashville Predators? Chwilowo pozostawmy to pytanie bez odpowiedzi.

Drużyna gości to rywale Vancouver Canucks w tej samej Konferencji. Nashville Predators, póki co, radzą sobie gorzej niż gospodarze dzisiejszego spotkania i zajmują 10.miejsce w tabeli. W 54.spotkaniach Drapieżniki zdobyły 59 punktów w 54 meczach i w Dywizji Centralnej zajmują 5.pozycję tracąc 4 punkty do miejsc gwarantowanych udział w play-off. Wszystko jest jednak pod znakiem zapytania i Nashville Predators ma jeszcze czas, żeby powalczyć o awans do elitarnego grona. W meczach wyjazdowych Drapieżniki prezentują się bardzo dobrze i pod tym względem zajmują wysoką pozycję. Lepszymi drużynami w meczach na wyjeździe są jak na razie tylko drużyny Colorado Avalanche oraz Dallas Stars. Na obcym terenie Predators zdobyli 33 punkty w 28.meczach, strzelając rywalom 99 bramek, a tracąc 92. W ostatnich dziesięciu meczach na wyjeździe Predators wygrali siedem z nich, jednak ich ostatnie spotkanie to porażka 3:2 z Edmonton Oilers. Czy Nashville Predators przeszkodzą hokeistom Vancouver Canucks w odniesieniu zwycięstwa przed własną publicznością?

Osobiście uważam, że Predators po ostatniej porażce z Edmonton Oilers poniosą dzisiaj drugą porażkę z rzędu na wyjeździe. Myślę, że Orki mają potencjał na to, aby rozpocząć kolejną serię meczów bez porażki przed własną publicznością. Mówiąc wprost, moją propozycją na to spotkanie jest typ na wygraną Vancouver Canucks w regulaminowym czasie gry, po bardzo atrakcyjnym kursie.

Moja propozycja:

Vancouver Canucks – Nashville Predators

Typ: 1

Kurs: 2.35

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

canucks vs predators, liczba bramek flyers