Przy weekendzie nie odpoczywamy i gramy dalej! Na dzisiaj propozycja zagrania overów w NHL.

Na celowniku mamy 220 PLN w kuponie triple!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Boston Bruins – Arizona Coyotes

08.02.2020r. godz. 21:00

Kolejne zmagania w NHL przed nami. Pierwsze spotkanie, na którym warto zawiesić oko to mecz w Bostonie w stanie Massachusetts.  Miejscowe Miśki podejmują Kojoty z Arizony. Kto okaże się lepszy? Czy uda nam się trafnie wytypować typ na to spotkanie? Przekonamy się niebawem.

Boston Bruins to lider Konferencji Wschodniej z liczbą 78 punktów zdobytych w 55 meczach. Miśki są także liderami w Dywizji Atlantyckiej i pewnie zmierzają ku fazie play-off. Bilans bramkowy Boston Bruins również jest imponujący, albowiem różnica między bramkami strzelonymi, a straconymi wynosi 45. Średnia bramek na mecz z udziałem Boston Bruins kształtuje się na poziomie 5.5. Na swojej tafli Miśki również prezentują się również wyśmienicie, albowiem w 29 spotkaniach odnieśli 18 zwycięstw, w tym 2 po regulaminowym czasie gry. Należy podkreślić, że Bruins mają serię czterech kolejnych wygranych z rzędu przed własną publiczność, a na ostatnie dziesięć meczów u siebie zanotowali siedem zwycięstw. Prawdę mówiąc, nie sądzę, aby ta passa miała zostać dziś przerwana.

Drużyna gości to 7.ekipa w tabeli Konferencji Zachodniej. W 55 spotkaniach Kojoty zdobyły 61 punktów, strzelając rywalom 155 bramek, a tracąc 148. Bilans nieporównywalnie gorszy od Boston Bruins. W tabeli swojej Dywizji Arizona Coyotes zajmują 4.pozycję, ale do końca nie mogą być pewni swojego miejsca. Średnia bramek w meczach z udziałem Kojotów wynosi 5.3, zaś w meczach wyjazdowych ta średnia kształtuje się na poziomie 5.0, co daje Kojotom najgorszy wynik ze wszystkich drużyn Konferencji Zachodniej. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Arizona Coyotes również nie prezentowali najlepszej formy, albowiem wygrali trzykrotnie, a siedem razy musieli uznać wyższość rywali.

Sądzę, że ten mecz będzie należał do drużyny Boston Bruins, które mają o wiele więcej jakości w przednich formacjach, niż Kojoty w obronie. Liczę, że super kwartet z Bostonu w osobach Pastrnaka, Marchanda, Bergerona i Krejciego pokaże kawał dobrej gry i poprowadzi Boston Bruins do wysokiego zwycięstwa. Spodziewam się kilkubramkowej wygranej Miśków, dlatego do zagrania proponuję typ na powyżej 4.5 bramek w tym spotkaniu.

 

Moja propozycja:

Boston Bruins – Arizona Coyotes

Typ: over 4.5

Kurs: 1.51

 

Edmonton Oilers – Nashville Predators

09.02.2020r. godz. 01:00

Kolejne spotkanie to wewnętrzny pojedynek w Konferencji Zachodniej. Edmonton Oilers podejmuje Nashville Predators.

Hokeiści z Edmonton znajdują się obecnie na 5.pozycji w tabeli konferencji, a ich bilans bramkowy to 170 bramek strzelonych do 165 straconych. Wygrali oni 28 spotkań (4 po regulaminowym czasie gry) na 53, co dało im 62 punkty. W domu Nafciarze radzą sobie średnio i znajdują się pod tym względem w środkowej części tabeli, albowiem wygrali około 50% z domowych pojedynków. W tabeli Dywizji Pacyficznej Edmonton Oilers są na drugiej pozycji, ustępując miejsca na szczycie tabeli drużynie Vancouver Canucks. Średnia bramek na mecz z udziałem Nafciarzy w tym sezonie jest wysoka i wynosi 6.1 goli na mecz. Ostatnie dziesięć meczów Edmonton Oilers u siebie to pięć wygranych i pięć porażek.

Drużyna gości w tabeli Konferencji Zachodniej znajdują się w dolnej połowie tabeli i zajmują dopiero 10.miejsce. W Dywizji Centralnej plasują się dotychczas na 5.pozycji, tracąc do miejsc gwarantujących udział w fazie play-off 7 punktów. Na wyjeździe Drapieżniki radzą sobie bardzo dobrze, na 26 meczów wygrali 14 (w tym trzy po regulaminowym czasie gry) i pod tym względem znajdują się na 4.miejscu w tabeli. Średnia bramek z ich udziałem w tym sezonie również jest wysoka, albowiem wynosi 6.4. Na wyjazdach ta średnia jest jeszcze lepsza, albowiem wynosi 6.7 bramek na mecz. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Nashville mają całkiem dobry bilans, albowiem wygrali sześciokrotnie. W tych meczach strzelali sporą ilość bramek, tylko cztery razy strzelili rywalom mniej niż 4 gole.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, okraszone kilkoma golami. Liczę, że Connor McDavid i Leon Draisaitl nie zawiodą i wraz z kolegami odniosą w tym spotkaniu zwycięstwo. Ja spodziewam się sporej ilości bramek i sądzę, że bardzo prawdopodobną opcją na ten mecz jest over 4.5 bramek w meczu.

 

Moja propozycja:

Edmonton Oilers – Nashville Predators

Typ: over 4.5

Kurs: 1.29

 

 

Washington Capitals – Philadelphia Flyers

09.02.2020r. godz. 01:00

Trzeci typ, który wydaje mi się warty zagrania, jest związany z meczem pomiędzy Washington Capitals, a Philadelphia Flyers, a więc drużyn z tej samej konferencji oraz dywizji.

Gospodarze są w gazie i nie sądzę, aby przy okazji najbliższego spotkania spuścili z tonu. Washington Capitals są wiceliderem w Konferencji Wschodniej z dorobkiem 77 punktów. Stołeczni wygrali 36 z 54 spotkań i w tabeli swojej konferencji ustępują miejsca ekipie Boston Bruins, która ma 1 punkt więcej. W Dywizji Metropolitarnej Washington Capitals pewnie prowadzą, wyprzedzając drugie w tabeli Pittsburg Penguins o 6 punktów. Na własnej tafli hokeiści z Waszyngtonu spisują się całkiem dobrze i pod tym względem zajmują 7.pozycję w tabeli. Na 27 domowych pojedynków zwyciężali 16 razy. Bilans bramkowy Stołecznych w całym sezonie jest imponujący, albowiem strzelili oni aż 197 goli, tracąc 160. Trzeba wspomnieć, że lider ekipy gospodarzy – Alexander Ovechkin trafiał do bramek rywali już 40 razy w tym sezonie, a początek 2020 roku ma wprost imponujący, zaliczył bowiem już trzy hattricki i dwa dublety. Ostatnie dziesięć meczów u siebie to jednak gra w kratkę ze strony Capitals. Wygrali oni co prawda sześć z tych spotkań, ale w ostatnich trzech pojedynkach uznawali wyższość Pittsburgh Penguins oraz Nashville Predators. Niemniej jednak, ostatni mecz u siebie to zwycięstwo z Los Angeles Kings, kiedy to Ovechkin w 3.tercji strzelił hattricka i dał Stołecznym wygraną.

Philadelphia Flyers zawita do Waszyngtonu jako 8.drużyna Konferencji Wschodniej. Ulotki dotychczas ugrały 65 punktów w 54 meczach i w Dywizji Metropolitarnej są na 6.pozycji goniąc za miejscami dającymi awans do fazy play-off. Za swoimi plecami mają oni jednak groźne New York Rangers oraz nieobliczalne New Jersey Devils, o czym zresztą Ulotki przekonały się 7 lutego 2020r., kiedy to uległy Diabłom na własnej tafli aż 0:5. Na wyjazdach Flyers nie radzą sobie rewelacyjnie, zdobyli raptem 25 punktów w 27 spotkaniach i pod tym względem zajmują 11.pozycję w tabeli. W ostatnich dziesięciu meczach na wyjeździe Philadelphia Flyers również nie błyszczy, albowiem wygrała tylko cztery razy, z czego dwa razy po dogrywce i raz po rzutach karnych. Ostatni mecz na wyjeździe to zwycięstwo Ulotek, ale śmiało można powiedzieć, że rywal nie był wymagający, albowiem drużyną pokonaną było niezwykłe słabe w tym sezonie Detroit Red Wings.

Spodziewam się w tym spotkaniu jednostronnego pojedynku z co najmniej pięcioma golami. Kto wie, może sam Ovechkin ustrzeli kolejnego hattricka?

 

Moja propozycja:

Washington Capitals – Philadelphia Flyers

Typ: over 4.5

Kurs 1.29

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.