Wczoraj zabrakło szczęścia, albowiem jak dobrze wiecie faworyzowane Pittsburgh Penguins przegrało swoje spotkanie z outsiderem Los Angeles Kings.

Dzisiaj ponownie gramy kupon double. Walczymy o 205 PLN!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Florida Panthers – Toronto Maple Leafs

28.02.2020r. godz. 01:00

 

Na pierwszy ogień w dzisiejszym kuponie idzie spotkanie drużyn ze środka tabeli Konferencji Wschodniej. Spotkanie, które wybrałem to pojedynek Florida Panthers z Toronto Maple Leafs.

Gospodarze znajdują się obecnie na 11.pozycji w tabeli wspomnianej Konferencji. Pantery ugrały dotychczas 72 punkty w 63 spotkaniach i do rywala dzisiejszego spotkania tracą tylko 2 punkty. Florida Panthers do końca sezonu zasadniczego będzie liczyć się w grze o udział w fazie play-off. Pantery zdobyły w tym sezonie aż 219 bramek, ale straciły ich równie dużo, bo aż 213. Przed własną publiką nie spisują się one rewelacyjnie, albowiem na 30 spotkań zdobyły zaledwie 34 punkty i pod tym względem plasują się dopiero na 13.miejscu w swojej konferencji. Średnia bramek na mecz z ich udziałem jest bardzo wysoka i wynosi 6.7. Ostatnie dziesięć spotkań Florida Panthers to cztery wygrane, przy sześciu porażkach. W ośmiu przypadkach drużyna gospodarzy dzisiejszego meczu traciła więcej niż 2 bramki. W meczach u siebie Pantery odnotowały pięć zwycięstw na dziesięć ostatnich spotkań, natomiast mają one obecnie serię czterech porażek z rzędu. Tylko w jednym przypadku Florida Panthers straciła mniej niż trzy bramki w spotkaniu, a było to w meczu z Vancouver Canucks, kiedy to Pantery wygrały 5:2. Nie jest to chwalebny bilans dla tej drużyny, a tym samym nie świadczy zbyt dobrze o ich grze obronnej.

Drużyna gości zajmuje 9.pozycję w Konferencji Wschodniej i ma bardzo duże szanse na udział w fazie play-off. Toronto Maple Leafs zdobyło dotychczas 74 punkty w 64 spotkaniach, a ich bilans bramkowy wynosi +11. Na tę statystykę składają się 224 bramki strzelone oraz 213 stracone. Średnia goli na mecz z udziałem gości dzisiejszego meczu wynosi 6.6, więc także jest dosyć spora. W ostatnich dziesięciu meczach drużyna z Toronto odnotowała pięć zwycięstw, w tym dwie odniesione już po regulaminowym czasie gry, oraz zanotowała tyle samo porażek.  W meczach tych drużyna Toronto Maple Leafs zdobyła więcej niż 2 bramki w aż sześciu przypadkach. Co się zaś tyczy ich gier na wyjazdach to hokeiści z Toronto wygrali pięć na dziesięć ostatnich meczów i aż siedmiokrotnie trafiali do bramki rywali więcej niż dwa razy.

W nadchodzącym pojedynku pomiędzy Florida Panthers, a Toronto Maple Leafs spodziewam się festiwalu strzeleckiego ze strony obu drużyn. Liczba bramek w całym spotkaniu powinna, na spokojnie, wynieść powyżej 5.5. Ja jednak skupiam się, tylko i wyłącznie na drużynie gości i typuję, że Toronto Maple Leafs trafią do bramki Florida Panthers więcej niż dwa razy.

 

Moja propozycja:

Florida Panthers – Toronto Maple Leafs

Typ: Toronto Maple Leafs liczba bramek powyżej 2.5

Kurs: 1.40

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

28.02.2020r. godz. 01:30

Drugie spotkanie, które chcę Wam zaproponować jako typ do zagrania, to pojedynek outsidera Konferencji Wschodniej, czyli Ottawa Senators z ekipą z czołówki Konferencji Zachodniej tj. Vancouver Canucks.

Gospodarze znajdują się niewątpliwie w dołku w tym sezonie i zajmują dopiero 15.lokatę, wyprzedzając w tabeli jedynie drużynę Detroit Red Wings. Na swoim koncie Senatorowie zdobyli dotychczas 54 punkty w 64 spotkaniach i ich udział w play-offach jest wątpliwy, żeby nie powiedzieć nierealny. Ottawa Senators przystępuję do dzisiejszego spotkania mając za sobą serię czterech porażek z rzędu i w moim odczuciu nie zanosi się, aby dzisiaj miało nastąpić przełamanie. W ostatnich dziesięciu spotkaniach hokeiści ze stolicy Kanady zwyciężyli zaledwie trzy razy (w tym raz po dogrywce z faworyzowanym Dallas Stars). W spotkaniach tych ośmiokrotnie odnotowano liczbę bramek w spotkaniu- poniżej 6.5. Przed własną publicznością Ottawa Senators wcale nie spisuje się lepiej, albowiem także wygrała trzy spotkania na dziesięć ostatnich, przy czym ostatnie dwa domowe pojedynki to porażki, kolejno z Winnipeg Jets 1:5 oraz z Montreal Canadiens 0:3. W ostatnich dziesięciu meczach na tafli drużyny z Ottawy, także ośmiokrotnie liczba bramek wyniosła poniżej 6.5.

Rywalem Ottawa Senators będzie, wspomniana wyżej, ekipa Vancouver Canucks. Goście notują dobry sezon, albowiem znajdują się na 5.pozycji w Konferencji Zachodniej, a to jeszcze nie koniec, ponieważ do końca sezonu zostało sporo meczów do rozegrania. W Dywizji Pacyficznej Orki znajdują się na drugiej pozycji w tabeli i, póki co, lepszą ekipą od nich są hokeiści Vegas Golden Knights. Vancouver Canucks na obecnym etapie sezonu zgromadziło 74 punkty w 62 spotkaniach. Ich bilans bramkowy wynosi +17, na co składa się 207 bramek strzelonych przy 190 straconych. W ostatnich dziesięciu meczach Orki zwyciężały jednak zaledwie czterokrotnie, w tym raz po dogrywce z Montreal Canadiens 3:4. W spotkaniach tych siedmiokrotnie liczba bramek nie przekroczyła granicy 6.5. Na ostatnie dziesięć spotkań wyjazdowych Vancouver Canucks wygrało pięć z nich i siedmiokrotnie wystąpił under 6.5 bramek na mecz.

Jak się pewnie domyślacie, moim typem i zarazem propozycją na to spotkanie, będzie liczba bramek w meczu- poniżej 6.5. Kurs na to zdarzenie jest interesujący, albowiem wynosi 1.67. Co prawda, można mieć wątpliwości co do takiego typu, albowiem Ottawa Senators traci sporo bramek (219 w tym sezonie), zaś Vancouver Canucks sporo strzela (207), niemniej jednak uważam, że to tylko potwierdza moją propozycję na to spotkanie. Spodziewam się w tym meczu wygranej gości w wymiarze 1:3, góra 1:4.

 

Moja propozycja:

Ottawa Senators – Vancouver Canucks

Typ: liczba bramek poniżej 6.5

Kurs: 1.67

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto depozytowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.

typy NHL na 27-28 lutego