Przed nami kolejna noc z NHL. Miejmy nadzieję, że rozgrywki nie zostaną zawieszone w związku z panującą epidemią koronawirusa, chociaż wydaje się to nieuniknione.

Tym razem gramy dubla i celujemy w wygraną w wysokości 480 PLN!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1225PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Montreal Canadiens – Buffalo Sabres

12.03. godz. 00:00

Pierwsze spotkanie z moich propozycji to pojedynek sąsiadów z tabeli Konferencji Wschodniej. Montreal Canadiens podejmują Buffalo Sabres i kto wie, co się wydarzy na tafli w Montrealu.

Gospodarze znajdują się na 12.miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej i zdobyły w dotychczasowej kampanii 71 punktów. Montreal Canadiens mają aktualnie serię trzech porażek z rzędu i niewykluczone, że dzisiaj pokonają Buffalo Sabres. Na obecnym etapie sezonu Habs zdobyli 212 goli i straciły 221, co daje średnią bramek na mecz na poziomie 5.8. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Montreal Canadiens wygrali zaledwie cztery razy, a w meczach tych siedmiokrotnie odnotowano liczbę bramek w regulaminowym czasie gry na poziomie wyższym niż 5.5. W meczach przed własną publicznością, hokeistom z Montrealu wcale nie wiedzie się lepiej. Wygrali oni bowiem zaledwie cztery razy na ostatnie dziesięć pojedynków, a pięciokrotnie odnotowano over 5.5 w regulaminowym czasie gry.

Buffalo Sabres zajmują obecnie 13.miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej i do dzisiejszego rywala tracą 3 punkty. W ostatnim meczu z Washingtop Capitals, Szable zwyciężyły Stołecznych 3:2 po rzutach karnych i wygrana ta przerwała ich passę sześciu porażek z rzędu. Na obecnym etapie sezonu Buffalo Sabres zdobyły 195 bramek i straciły 217, co daje śrędnią goli na mecz w wysokości 5.7. W ostatnich dziesięciu meczach Szable zwyciężyły zaledwie trzy razy i nie jest to najlepszy prognostyk dla nich przed dzisiejszym spotkaniem. W meczach tych pięciokrotnie liczba bramek w regulaminowym czasie gry przekroczyła 5.5. Na wyjazdach sytuacja ta prezentuje się podobnie, albowiem Buffalo Sabres wygrało tylko trzy z dziesięciu ostatnich meczów, a over 5.5 w tych spotkaniach wystąpił czterokrotnie.

Moją propozycją na ten mecz jest typ na liczbę bramek w regulaminowym czasie gry. Spotkanie pomiędzy Montreal Canadiens, a Buffalo Sabres jest w zasadzie meczem o nic, gdyż obie drużyny mają sporą stratę punktową do miejsc gwarantujących udział w play-off, i między innymi dlatego spodziewam się meczu ze sporą ilością bramek. Liczę, że w regulaminowym czasie gry obejrzymy co najmniej sześć trafień. Jak wspomniałem wyżej Montreal Canadiens w tym sezonie strzelili już 212 bramek, a stracili 221, więc są drużyną dobrze usposobioną w ataku, czego nie można powiedzieć o jej grze obronnej. Buffalo Sabres strzeliło natomiast prawie 200 goli, co również jest dobrym wynikiem, a straciło aż 217 bramek. Takie liczby zachęcają do zagrania overa 5.5 w tym spotkaniu i taki też typ przygotowałem na nasz kupon. Gdybym miał pokusić się o wytypowanie wyniku tego meczu, to typowałbym 4:2 dla gospodarzy.

Moja propozycja:

Montreal Canadiens – Buffalo Sabres

Typ: liczba bramek powyżej 5.5

Kurs: 1.75

 

Toronto Maple Leafs – Nashville Predaros

12.03.2020r. godz. 00:00

Druga propozycja na dziś to pojedynek pomiędzy Toronto Maple Leafs, a Nashville Predators. Będzie to pojedynek drużyn, które w dalszym ciągu liczą się w grze o awans do play-off.

Toronto Maple Leafs zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej i zgromadzili na swoim koncie 81 punktów w 70 spotkaniach. Gospodarze znajdują się obecnie na miejscu premiującym awans do dalszej fazy gier, ale w tej części tabeli panuje niesamowity ścisk i biorąc pod uwagę, że do końca sezonu zasadniczego pozostało jeszcze ponad 10 spotkań, to wszystko się może zdarzyć. Do pojedynku z Nashville Predators, Leafs przystąpią po wygranej 2:1 z ekipą Tampa Bay Lightning. Zwycięstwo to przerwało passę trzech porażek z rzędu, które hokeiści z Toronto odnieśli na przestrzeni czterech dni. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Toronto Maple Leafs wygrali zaledwie pięć razy, zaś przed własną publicznością liczba ta wynosi 6 wygranych na 10 spotkań.

Drużyna Nashville Predators zawita do Toronto po trzech wygranych z rzędu, które Drapieżnicy odnieśli dwukrotnie z Dallas Stars (2:0 u siebie oraz 0:1 na wyjeździe) oraz z Montreal Canadiens na wyjeździe 2:4. Nashville Predators zajmują obecnie 9.pozycję w tabeli Konferencji Zachodniej i zgromadzili w swoim dorobku 78 punktów w 69 spotkaniach. Podobnie, jak w przypadku Konferencji Wschodniej, także i tutaj w Zachodniej panuje niesamowity ścisk w środkowej części w tabeli. Walka o miejsca premiujące awans do play-off będzie toczyć się do ostatniej kolejki, a drużyna z Nashville będzie jednym z głównych bohaterów tych zmagań. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Drapieżnicy sześciokrotnie schodzili z tafli w roli zwycięzców. Na wyjazdach sytuacja ta wygląda podobnie, albowiem Nashville Predators także wygrało sześć z ostatnich dziesięciu meczów na obcym terenie.

Obie ekipy mierzyły się ze sobą już w tym roku kalendarzowym. Wówczas Toronto Maple Leafs zwyciężyło na wyjeździe Nashville Predators 2:5. Myślę, że dziś obejrzymy podobny scenariusz i ponownie Leafs zejdą z tafli jako drużyna wygrana. Mimo, że obie drużyny walczą o play-offy, to któraś z nich musi stracić punkty i myślę, że tą ekipą będzie Nashville Predators. Toronto Maple Leafs jest drużyną, którą cechuje większy kolektyw i myślę, że ich ofensywne trio: Matthews, Marner oraz Nylander dadzą się we znaki obronie Drapieżników. Gospodarze są ekipą, która strzeliła w tym sezonie już 238 bramek, a goście stracili natomiast już 217 goli w tym sezonie. Nadto, goście przystępują do tego spotkania po serii trzech zwycięstw z rzędu i w tej kwestii także upatruje wygranej Toronto Maple Leafs. Hokeiści z Toronto mieli w ostatnim czasie lekki kryzys, ale myślę że został on skutecznie zażegnany i to oni dzisiaj sięgną po komplet punktów.

Moja propozycja:

Toronto Maple Leafs – Nashville Predators

Typ: 1

Kurs: 2.08

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!
typy na NHL na 12-13 marca