Styczeń dobiegł końca, więc czas na luty. W terminarzu NHL sporo meczów, ale ja wybrałem trzy, w moim odczuciu najbardziej ciekawe, do wytypowania. Tej nocy będziemy w Nowym Jorku, Pittsburghu oraz kanadyjskim Winnipeg.

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

New York Rangers – Detroit Red Wings

01.02.2020r. godz. 01:00

Na pierwszy ogień przyglądamy się spotkaniu Rangersów z Detroit Red Wings. Te dwie ekipy zmierzą się ze sobą dwukrotnie w przeciągu dwóch najbliższych nocy. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w Madison Square Garden w Nowym Jorku, rewanż zostanie rozegrany w Detroit.

W obecnym sezonie zarówno jedna, jak i druga drużyna nie spisuje się najlepiej. Jeśli o Rangersach można powiedzieć, że grają średnio w tym sezonie jak na swoje możliwości, to o Detroit Red Wings należy powiedzieć, że grają wręcz tragicznie. Gospodarze nadchodzącego spotkania na obecnym etapie rozgrywek zebrali 50 punktów i zajmują 13 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Red Wings formą nie grzeszą i zebrali dotychczas zaledwie 28 oczek i zamykają tabelę wspomnianej Konferencji. W meczach u siebie Rangersi nie są potęgą w tym sezonie, albowiem na 25 spotkań wygrali zaledwie 13 (w tym dwa po OT). Detroit Red Wings na wyjazdach prezentuje się jeszcze gorzej, albowiem na 25 spotkań zdobyli zaledwie 10 punktów przegrywając 21 meczów (w tym 2 po OT).

Gospodarze są naprawdę groźną drużyną, mimo że na ostatnich 10 meczów u siebie wygrali „tylko” 5 razy. Przeplatają świetne mecze, jak spotkanie z Colorado Avalanche kiedy wygrali 5:3, z tymi słabszymi jak chociażby porażka 2:5 z Nashville Predators. Trzeba jednak oddać hołd Rangersom, że potrafią strzelać sporo bramek w meczach przed własną publicznością, albowiem w 10 ostatnich spotkaniach zdobyli aż 36 goli i tylko w dwóch meczach zdobyli mniej niż 2 gole. Jest to w głównej mierze zasługą Artemiego Panarina, Miki Zibanejada oraz Chrisa Kreidera. Należy też pamiętać o bramkostrzelnym obrońcy Anthonym DeAngelo. Rangersi przystąpią do rywalizacji z Detroit Red Wings bez swojego najlepszego strzelca (Panarin – 26 bramek i 42 asysty w 47 meczach). W mojej ocenie ciężar gry będzie więc spoczywać na barkach hokeisty szwedzkiego pochodzenia Miki Zibanejada.

Detroit Red Wings to wyjazdowy outsider, tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 10 wyjazdowych spotkaniach mówi wszystko. Na jedyny plus świadczy fakt, że Red Wings w tych meczach przegrywali z honorem, albowiem nigdy nie schodzili z tafli z zerowym dorobkiem bramkowym.

Wracając do Zibanajeda, bo chciałbym się na nim skupić, to w 35. meczach w tym sezonie zdobył on 18 bramek i zaliczył 21 asyst. Od dwóch meczy Szwed pozostaje bez zdobyczy bramkowej, a w 10. ostatnich meczach trafił 3 razy. Sądzę, że weźmie on jednak ciężar gry na siebie pod nieobecność Panarina i zaliczy przynajmniej jedno trafienie.

Co obstawiać?

Spodziewam się osobiście jednostronnego spotkania i zwycięstwa New York Rangers. Sądzę, że nie dość, że gospodarze wygrają to wbiją rywalom minimum 4 gole, a przynajmniej raz do siatki rywali trafi wspomniany Mika Zibanejad.

New York Rangers – Detroit Red Wings

typ: Mika Zibanejad strzeli gola

kurs: 2.40

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

01.02.2020r. godz. 01:00

Kolejne spotkanie do wytypowania to mecz pomiędzy Pittsburgh Penguins, a Philadelphia Flyers, czyli drużyn, które zagrają pierwszy raz po przerwie spowodowanej meczem gwiazd NHL. Nadto, spotkanie to może okazać się rewanżem za mecz z 22 stycznia 2020r., kiedy to w Philadelphii gospodarze pokonali Pingwiny 3:0.

Hokeiści z Pittsburgha obecnie zajmują 3. w tabeli Konferencji Wschodniej, a wyprzedzają ich jedynie Washington Capitals oraz Boston Bruins. Dorobek punktowy Pingwinów to 67 oczek w 50 meczach. Na własnej tafli Pingwiny są niezwykle groźne, albowiem pola ustępują tylko ekipie Boston Bruins. Gospodarze opisywanego meczu w ostatnich 10 meczach wygrali 7 razy (dwie wygrane po OT) oraz doznali 3 porażek (dwie po OT). W meczach u siebie Pingwiny strzelają sporo bramek, a odkąd wrócił do gry Sindey Crosby, są jeszcze bardziej groźne.

Drużyna gości to rywale Pingwinów w tej samej Konfederacji. Philadelphia Flyers zajmują w tabeli 10 miejsce i w obecnym sezonie zgromadzili dotychczas 60 punktów. Należy wspomnieć, że Flyers do samego końca będą się bić o fazę play-off, dlatego spotkanie z Pingwinami zapowiada się wybornie. Jak już wspomniałem, obie ekipy mierzyły się ze sobą 22 stycznia 2020r., kiedy to górą byli gracze z Philadelphii. Niemniej jednak, Flyers nie są wybitni w grze na wyjazdach. Na 10 ostatnich spotkań w roli gości, udało im się wygrać zaledwie 3 razy, z czego wszystkie te zwycięstwa zostały osiągnięte dopiero po zakończeniu regulaminowego czasu gry.

Podejrzewam, że spotkanie Pingwinów z Flyers będzie gratką dla fanów hokeja i z przyjemnością sam usiądę przed telewizorem, żeby obejrzeć zmagania tych drużyn. Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy, ale wierzę, że gości stać na to, aby strzelić co najmniej dwie bramki.

Co obstawiać?

Podsumowując, w mojej ocenie drużyna Pittsburg Penguins zrewanżuje się Philadelphii Flyers za porażkę sprzed niespełna dwóch tygodni i tym razem to Pingwiny zgarną komplet oczek za to spotkanie. Moje typy na ten mecz to:

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

typ: 1

kurs: 1.95

Dla odważnych typ 1+over 4.5 po kursie 2.35.

Winnipeg Jets – Boston Bruins

01.02.2020r. godz. 02:00

Trzecie spotkanie, które przygotowałem to mecz pomiędzy Winnipeg Jets, a Boston Bruins. Jest to pojedynek pomiędzy drużynami, które lubię z uwagi na styl gry jaki prezentują. Jako, że obie ekipy są mi dosyć bliskie, nie ośmielę się typowania wyniku spotkania, a skupię się na liczbie bramek.

Odrzutowce zajmują obecnie 10 miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, a swojej dywizji stanowią wraz z Chicago Blackhawks grupę pościgową za miejscami gwarantującymi udział w play-offach. Winnipeg Jets w obecnym sezonie przeplatają serie zwycięstw z seriami porażek. Ich gra jest przyjemna dla oka, jednak niekiedy styl nie przekłada się na wyniki. Tak jest właśnie w przypadku gości. Niemniej, tak jak wspomniałem atrakcyjna, efektowna gra gospodarzy gwarantuje nam sporą liczbę bramek. W całym sezonie średnia bramek w meczach Jets jest całkiem niezła, albowiem kształtuje się na poziomie 5.9 bramek na mecz. W meczach domowych średnia ta wynosi 5.6.

Boston Bruins zawitają do hali Winnipeg Jets w roli wicelidera Konferencji Wschodniej. Na obecnym etapie rozgrywek w sezonie zasadniczym mają 70 pkt, zdobytych w 51 meczach. Do lidera Washington Bruins Niedźwiedzie tracą zaledwie 3 oczka. Gra drużyny z Bostonu jest efektowna i, w przeciwieństwie do gry Odrzutowców, jest również efektywna, co widać po wynikach drużyny Bruins. Średnia bramek w meczach gości w tym sezonie NHL wynosi 5.7 bramek na mecz, a w meczach kiedy Bruins występowali w charakterze gości średnia ta kształtuje się na poziomie 5.9.

Na spotkanie pomiędzy Winnipeg Jets, a Boston Bruins nie przygotowałem dla Was omówienia wyłącznie kwestii liczby bramek w całym meczu. Chciałbym też pochylić się nad liczbą goli w konkretnej tercji. Co za tym idzie, na ten mecz będą przygotowane dla Was dwa typy.

W ostatnich 10 meczach z udziałem Winnipeg Jets (zarówno domowych, jak i wyjazdowych), tylko raz kibice nie oglądali bramki w 1. tercji. Odrzutowce sami kilkakrotnie punktowali rywali w tej tercji, a bywało też, że tracili w tej części meczu kilka bramek. Over 1.5 w T1 pojawiał się aż siedmiokrotnie w ostatnich dziesięciu meczach, zaś czterokrotnie odnotowywano over 2.5! W przypadku Boston Bruins ta statystyka przedstawia się następująco: over 1.5 w T1 występował pięciokrotnie, zaś trzy razy zobaczyć mogliśmy over 2.5.

Podsumowując, mecz ten idealnie pasuje na wytypowanie liczby bramek w meczu oraz liczby bramek w tercji 1. Na potwierdzenie mojej tezy podam Wam wyniki ostatnich bezpośrednich spotkań obu drużyn. I tak chronologicznie:

22.12.2017r. BB – WJ 2:1 (T1. 0:0)

28.03.2018r. WJ – BB 5:4 po OT (T1. 1:1)

30.01.2019r. BB – WJ 3:4 po OT (T1. 2:1)

15.03.2019r. WJ – BB 4:3 (T1. 2:1)

10.01.2020r. BB – WJ 5:4 (T1. 1:1)

Co obstawiać?

Wszystko zostało już chyba napisane, a co zagracie zdecydujcie sami. My wybieramy typ na over 1.5 w tercji 1., a pozostałe nasze typy na to spotkanie to:

Winnipeg Jets – Boston Bruins

typ: over 1.5 w T1

kurs: 1.71

Dla odważnych proponuję over 2.5 w T1 po kursie 3.20 !!

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

nhl kupon kupon nhl

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!