Minionej nocy znowu zabrakło trochę szczęścia, ale wszedł singiel po kursie 5.00.

Najbliższa noc to tylko dwa spotkania z najlepszą hokejową ligą świata- NHL. Gramy dwa kupony. Moje propozycje to dubel oraz singiel, a do wyjęcia łącznie 305 PLN. 

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

New York Rangers – Toronto Maple Leafs

06.02.2020r. godz. 01:30

W pojedynku New York Rangers z Toronto Maple Leafs zagramy na liczbę bramek w drugiej tercji.

Rangersi zajmują obecnie 12. pozycję w Konferencji Wschodniej, a Dywizji Metropolitarnej są na 7. miejscu. Gospodarze dotychczas 166 razy pokonywali bramkarzy rywali, a z własnej bramki wyciągali krążek także 166 razy. Średnia bramek na mecz z ich udziałem wynosi 6.4. W ostatnich dziesięciu domowych pojedynkach New York Rangers wygrali sześć spotkań i czterokrotnie schodzili z tafli pokonani. Ciekawą statystyką jest to, że w czternastu ostatnich spotkaniach nie padł wynik remisowy w meczach z udziałem dzisiejszych gospodarzy.

Toronto Maple Leafs w tabeli Konferencji Wschodniej znajdują się dwie pozycje wyżej od Rangersów. W Dywizji Atlantyckiej Leafs ciągle walczą o udział w fazie play-off i gonią hokeistów Florida Panthers, którzy są oczko wyżej w tabeli. Toronto Maple Leafs jest bardzo bramkostrzelną drużyną. Dotychczas zdobyli 191 bramek, przy 176 straconych. Średnia goli na mecz z ich udziałem wynosi 6.7. Goście dzisiejszego spotkania całkiem nieźle spisują się na wyjazdach, trzeba tu wskazać, że na dziesięć ostatnich spotkań wyjazdowych zwyciężali aż ośmiokrotnie.

Jak już wspomniałem na początku, chciałbym w tym meczu zaproponować typ na liczbę bramek w 2.tercji spotkania.

W ostatnich dziesięciu spotkaniach z udziałem New York Rangers, zdobywali oni minimum jedną bramkę w sześciu przypadkach. Również sześć razy w tercjach tych odnotowywano over 1.5 bramki, a aż cztery razy padł over 2.5.

Jeśli chodzi o drużynę Toronto Maple Leafs, to zdobywali oni przynajmniej jedną bramkę w 2.tercji w aż dziewięciu z ostatnich dziesięciu meczów. Również dziewięć razy w tercjach tych był over 1.5 bramki, pięciokrotnie był over 2.5, a trzykrotnie zdarzały się wyższe overy.

Moje propozycja:

New York Rangers – Toronto Maple Leafs

Typ: over 1.5 bramki w 2.tercji

Kurs 1.44

 

Chicago Blackhawks – Boston Bruins

06.02.2020r. godz. 02:00

Druga propozycja to spotkanie Chicago Blackhawks z Boston Bruins. Tu za cel również wziąłem over, ale będzie to over bramek w całym spotkaniu.

Gospodarze przystąpią do tego meczu z 10. miejsca w tabeli Konferencji Zachodniej. W dotychczasowej kampanii udało im się zdobyć 57 punktów w 53 meczach. W Dywizji Centralnej zajmują 5.miejsce i stanowią o sile grupy pościgowej za miejscami gwarantującymi udział w fazie play-off. Średnia bramek w meczach z udziałem Blackhawks jest dość wysoka i wynosi 5.9. Nadto, w ostatnich dziesięciu spotkaniach tej ekipy dziewięć razy padał over 4.5, a pięciokrotnie over bramek wynosił 5.5. Biorąc pod uwagę tylko domowe pojedynki Jastrzębi to w siedmiu z dziesięciu ostatnich spotkań na własnym terenie zdobyli oni przynajmniej dwie bramki, a sześć razy zdobyli 3+ bramek. Niestety Chicago Blackhawks nie broni najlepiej, o czym może świadczyć fakt, iż stracili w tym sezonie już 166 bramek.

Goście to wicelider Konferencji Wschodniej i dotychczas zdobyli 76 punktów w 54 meczach. Miśki są liderami w swojej dywizji i nie widzę innego scenariusza, jak ich udział w fazie play-off. Boston Bruins dotychczas zdobyli 181 bramek, a stracili 137. Średnia bramek na mecz z ich udziałem wynosi 5.6. W ostatnich dziesięciu spotkaniach sześć razy padał over 4.5, a over 5.5 wystąpił czterokrotnie. Patrząc na wyjazdowe pojedynki Boston Bruins to w dziewięciu na dziesięć przypadkach strzelali minimum dwa gole, a siedmiokrotnie trafiali do siatki rywali 3+ w jednym meczu.

Patrząc na bezpośrednie mecze obu drużyn, jedno jest pewne- kibice mogą być pewni ciekawego widowiska okraszonego wieloma bramkami. Na ostatnie dziesięć meczów między tymi drużynami, aż sześciokrotnie padał over 5.5 bramek w meczu.

W związku z powyższym typ over 5.5 bramek w meczu pomiędzy Chicago Blackhawks, a Boston Bruins jest wielce prawdopodobny i taka jest moja propozycja dla Was na to spotkanie.

Moja propozycja:

            Chicago Blackhawks – Boston Bruins

Typ: over 5.5 bramek w meczu

Kurs 1.60

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.