Jak dzisiaj wypadną Pingwiny? Czy w ich spotkaniu padnie dużo bramek?
Czy Wyspiarze dadzą radę i pokonają hokeistów z Philadelphia Flyers?

Gramy o 227 PLN !!!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Pittsburgh Penguins –  Tampa Bay Lightning

12.02.2020r. godz. 01:00

Na dzień dobry jesteśmy w PPG Paints Arena. Pewnie doskonale wiecie, kto gram tam swoje mecze! Jeśli nie to już służę, jest to siedziba Pingwinów z Pittsburgha. Gospodarze podejmują tej nocy polskiego czasu drużynę Tampa Bay Lightning. Czy posypią się gromy w tym spotkaniu? Czy gospodarze ulegną gościom? Ja osobiście liczę na dobre spotkanie i z przyjemnością zarwę nockę, żeby obejrzeć to spotkanie.

Gospodarze do meczu z Tampa Bay Lightning przystępują po wygranej z Florida Panthers na wyjeździe 2:3. Ekipa Pittsburgh Penguins, podobnie jak goście tego spotkania, są drużyną z Konferencji Wschodniej. Pingwiny w tabeli konferencji zajmują 4.miejsce i przed nimi są tylko drużyny Boston Bruins, Washington Capitals oraz Tampa Bay Lightning. Hokeiści z Pittsburgha w dotychczasowej kampanii zdobyli 73 punkty w 54 meczach i zdobyli 181 bramek, tracąc zaledwie 148. Wynik ten jest wyśmienity i godny pozazdroszczenia. W Dywizji Metropolitarnej, Pingwiny znajdują się na 2.pozycji, tracąc do lidera 4 punkty. Śmiem twierdzić, że Pittsburgh Penguins to murowany kandydat do udziału w fazie play-off. Faza ta, bez Sidneya Crosbyego i spółki, nie będzie wyglądała tak samo. Jednak, jak to wszystko się potoczy i czy Pingwiny faktycznie zagrają w finałowej batalii o Puchar Stanleya, to się dopiero okaże. Przed własną publiką, hokeiści z Pittsburgha grają bardzo dobrze. Na 27 spotkań, Pittsburgh Penguins wygrało 19 z nich (6 po regulaminowym czasie gry) i w tych meczach zdobyło aż 95 bramek i tracąc zaledwie 67. Zdaję sobie sprawę, że są to suche dywagacje i czyste statystyki z tabeli dostępnych w internecie, ale te statystyki obrazują jaką mocną ekipą są Pingwiny na własnym lodowisku. Trzeba tutaj wspomnieć, że na dziesięć ostatnich spotkań na swoim lodzie, Pittsburgh Penguins wygrało aż siedem. We wspomnianych dziesięciu spotkaniach Pingwiny potrafiły sześciokrotnie strzelić rywalom więcej niż 3 gole. Średnia bramek na mecz z udziałem Pittsburgh Penguins w tym sezonie wynosi 5.8, zaś przed własną publicznością jest ciut gorsza i oscyluje w granicach 5.7 bramek na mecz.

Goście Pingwinów to jedna z lepszych ekip sezonu zasadniczego. Tampa Bay Lightning jest rywalem Pittsburgh Penguis w Konferencji Wschodniej i zajmuje 3.miejsce w tabeli tej konferencji. Hokeiści z Tampy zdobyli dotychczas 77 punktów w 56 meczach i w Dywizji Atlantyckiej zajmują 2.pozycję, ustępując pola jedynie drużynie Boston Bruins. O sile drużyny z Tampy stanowią przede wszystkim Stamkos i Kucherov, którzy łącznie zdobyli dla swojej drużyny 128 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Bohaterem wczorajszego meczu został zresztą Kucherov, który wbił drużynie Columbus Blue Jackets dwa gole i Tampa Bay Lightning mogła cieszyć się ze zwycięstwa po dogrywce. W meczach na wyjeździe Tampa Bay radzą sobie wyśmienicie i zdobyli 39 punktów w 29 spotkaniach, udało im się wygrać aż 18 spotkań (4 po regulaminowym czasie gry). Ostatnie dziesięć spotkań wyjazdowych, to popis gry hokeistów z Tampy, albowiem aż w siedmiu przypadkach odnotowano ich zwycięstwo. W meczach tych Tampa Bay Lightning w pięciu przypadkach zdobyła więcej niż dwa gole. Średnia bramek na mecz z udziałem Tampa Bay Lightning w tym sezonie to 6.1, zaś na wyjazdach średnia ta wynosi 5.5.

Sądzę, że w nadchodzące spotkanie będzie ciekawym widowiskiem. Gdybym miał wytypować zwycięzcę tego meczu, to obstawiłbym na wygraną gospodarzy. Niemniej jednak, bardziej prawdopodobnym typem wydaje mi się over 5.5 bramek na mecz.

Moja propozycja:

Pittsburgh Penguins – Tampa Bay Lightning

Typ: liczba goli powyżej 5.5

Kurs: 1.55

 

New York Islanders – Philadelphia Flyers 

12.02.2020r. godz. 01:00

 

Drugie spotkanie tego wieczoru i lecimy do Nowego Jorku. W Nassau Veterans Memorial Coliseum swoje mecze rozgrywają tutejsi Islanders, a ich rywalem w tym meczu będzie drużyna Lotników z Philadelphii. Będzie to pojedynek dwóch ekip z Konferencji Wschodniej oraz z tej samej dywizji, czyli Dywizji Metropolitarnej. Rywalizacja obu ekip będzie tym bardziej ciekawa, że ścigają się wzajemnie o awans do fazy play-off. Czy dawna ekipa Mariusza Czerkawskiego, czyli New York Islanders sięgnie w tym meczu po zwycięstwo? A może nasz typ będzie dotyczył innego zdarzenia z tego spotkania? O tym wszystkim dowiecie się z tekstu, który jest poniżej.

New York Islanders podejmą swoich rywali jako 5.ekipa z Konferencji Wschodniej. Wyspiarze zdobyli dotychczas 70 punktów w 54 meczach i patrząc na ich statystyki w tym sezonie, śmiało można powiedzieć, że grają wyrafinowanie ale i skutecznie. Dlaczego? Otóż, w dotychczasowych zmaganiach zdobyli oni 161 bramek i stracili 148. Śmiało można powiedzieć, że nie prezentują oni zbytnio ofensywnego stylu gry, ale jednocześnie nie tracą zbyt wielu bramek. To może być dobra taktyka na dalszą część sezonu, gdzie będzie się liczyć każdy punkt, każdy zdobyty gol, a każda stracona bramka może być przekleństwem. W Dywizji Metropolitarnej New York Islanders zajmują, póki co, miejsce nr 3 w tabeli i są na miejscach gwarantujących udział w fazie play-off. Do końca sezonu pozostało jednak jeszcze około 30 spotkań i wszystko się może zdarzyć. W meczach u siebie Wyspiarze grają bardzo dobrze i skutecznie. Zajmują oni, pod tym względem, szóste miejsce w tabeli i na własnej tafli stracili 79 bramek. Średnia bramek na mecz z ich udziałem w całym sezonie jest bardzo niska, albowiem wynosi zaledwie 5.4 W ostatnich dziesięciu spotkaniach u siebie Islanders nie mają dobre passy, ponieważ wygrali zaledwie cztery z nich, w tym jedno spotkanie po regulaminowym czasie gry. Jednak Wyspiarzy może podbudować wczorajsze zwycięstwo, aż 3:5 z drużyną Washington Capitals. Jak będzie dzisiaj, o tym przekonamy się niebawem.

Drużyna gości, Philadelphia Flyers, przystąpi do potyczki z Wyspiarzami, jako 7.ekipa Konferencji Wschodniej. W Dywizji Metropolitarnej Lotnicy zajmują 5.pozycję i niewątpliwie mają chrapkę, aby wziąć udział w play-offach. Philadelphia Flyers zdobyli dotychczas 69 punktów w 56 spotkaniach, strzelając przy tym 181 bramek, a tracąc 165. Kwestia udziałów w fazie play-off jest zatem otwarta i niewątpliwie hokeistów z Philadelphii stać na to, aby się do nich załapać. W meczach wyjazdowych Flyers radzą sobie w kratkę, albowiem wygrały zaledwie 12 z 28 spotkań, w tym aż 7 po regulaminowym czasie gry. Średnia bramek na mecz z udziałem Philadelphia Flyers wynosi 5.9. W ostatnich dziesięciu spotkaniach na wyjeździe Philadelphia Flyers wygrała zaledwie czterokrotnie, w tym dwa razy po regulaminowym czasie gry. Trzeba zaznaczyć, że Flyers mają serię dwóch zwycięstw na wyjeździe z rzędu i ciekawi mnie, czy passa ta będzie kontynuowana, czy może Philadelphia Flyers uznają wyższość rywali.

Patrząc na powyższe, sądzę, iż New York Islanders zwycięży w zbliżającym się spotkaniu z ekipą Philadelphia Flyers. Spotkanie obu drużyn nie będzie może imponującym widowiskiem, ale sądzę, że to gospodarze po tym meczu dopiszą do swojego konta kolejne punkty.

Moja propozycja:

New York Islanders – Philadelphia Flyers 

Typ: zwycięzca spotkania 1 (wliczając dogrywkę i rzuty karne)

Kurs: 1.67

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.