Z samego poniedziałku gramy o przełamanie słabszej passy w ostatnich dniach.

Spróbujemy się odbić od dna i w kuponie triple, przy proponowanej stawce gramy o 350 PLN!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Winnipeg Jets – Arizona Coyotes

10.03.2020r. godz. 01:00

Zaczynamy od meczu pomiędzy Winnipeg Jets z Arizona Coyotes. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli Konferencji Zachodniej i cały czas zachowują szanse na udział w play-offach.

Gospodarze znajdują się na 10.miejscu w tabeli i mają w swoim dorobku 76 punktów. Na ten dorobek punktowy składa się 35 wygranych (5 po regulaminowym czasie gry) oraz 34 porażki (w tym 6 po dogrywkach lub rzutach karnych). Bilans bramkowy Odrzutowców jest dodatni, albowiem wynosi +9, a średnia bramek na mecz z ich udziałem to 5.7. Na obecnym etapie rozgrywek Winnipeg Jets zdobyli 208 bramek, a stracili 199. Ostatnie dziesięć meczów Odrzutowców to sześć wygranych, zaś przed własną publiką wygrywali oni w siedmiu z ostatnich dziesięciu pojedynków i obecnie mają serię pięciu zwycięstw z rzędu u siebie.

Arizona Coyotes zajmuje jedno oczko niżej w tabeli Konferencji Zachodniej od swoich dzisiejszych rywali i zgromadziła na swoim koncie 74 punkty. Kojoty w tym sezonie wygrywały 33 razy (7 raz po regulaminowym czasie gry) oraz 36 raz schodziły z tafli pokonane (w tym 8 razy po dogrywkach lub rzutach karnych). Bilans bramek hokeistów z Arizony także jest dodatni i wynosi +10, na co składa się 193 bramek zdobytych przy 183 straconych. Średnia goli na mecz z udziałem Kojotów wynosi 5.2. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Arizona Coyotes wygrywali pięciokrotnie, zaś w meczach wyjazdowych wygrali tylko dwa razy na ostatnich dziesięć pojedynków.

Moją propozycją na ten mecz jest typ na liczbę bramek w regulaminowym czasie gry. Linia goli, która nas interesuje to 4.5 goli na mecz. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Odrzutowców linia ta została przekroczona w sześć razy, a ostatni taki przypadek miał miejsce trzy mecze temu, gdy Edmonton Oilers wygrali z Winnipeg Jets 3:2. Co się tyczy Kojotów, to w ich przypadku linia 4.5 została przekroczona także sześciokrotnie w ostatnich dziesięciu meczach. W mojej ocenie, w nadchodzącym spotkaniu obejrzymy sporo goli i prawdę mówiąc myślę, że wpadnie w tym meczu over 5.5 w regulaminowym czasie gry. Obie ekipy walczą o play-offy i gra obu drużyn nie powinna być raczej zachowawcza. Dla bezpieczeństwa, w tym spotkaniu proponuję zagrać na liczbę bramek powyżej 4.5 w czasie trwania trzech tercji.

Moja propozycja:

Winnipeg Jets – Arizona Coyotes

Typ: liczba bramek w regulaminowym czasie gry powyżej 4.5

Kurs: 1.49

 

St. Louis Blues – Florida Panthers

10.03.2020r. godz. 01:00

Drugi mecz tego wieczoru, który znalazł się w propozycjach do zagrania to pojedynek St. Louis Blues z Florida Panthers. W tym spotkaniu, również pogramy w kierunku liczby bramek w regulaminowym czasie gry.

Lider Konferencji Zachodniej, czyli St. Louis Blues podejmuje Pantery. Gospodarze zdobyli w tym sezonie już 92 punkty w 69 meczach i pewnie zmierzają do gry w finałowej batalii o Puchar Stanleya. W dotychczasowej kampanii Blues zdobyli 220 bramek i stracili 189. Średnia bramek na mecz z ich udziałem wynosi 5.7. W ostatnich dziesięciu spotkaniach gospodarze dzisiejszego meczu wygrywali dziewięć razy, zaś przed własną publicznością wygrali w sześciu z ostatnich dziesięciu pojedynków i obecnie mają serię pięciu zwycięstw z rzędu przed własną publicznością.

Florida Panthers zajmują obecnie 11.pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej i nadal nie mogą być pewni awansu do play-offów. Pantery są przykładem typowo overowej drużyny, ponieważ w tym sezonie strzeliły już 229 bramek i straciły przy tym 227. Średnia goli na mecz z ich udziałem jest o wiele wyższa, niż ich dzisiejszych rywali, i wynosi 6.5. Ostatnie dziesięć spotkań Florida Panthers to tylko cztery wygrane, zaś na wyjazdach Pantery wygrały w pięć z ostatnich dziesięciu meczów.

Typem na to spotkanie będzie propozycja na przełamanie w kwestii overu w regulaminowym czasie gry drużyny Florida Panthers, albowiem cztery ostatnie mecze Panter to wynik poniżej 5.5 bramek w spotkaniu. Zważywszy na fakt, że zarówno St. Louis Blues jak i Florida Panthers strzelają sporo bramek, oraz biorąc pod uwagę liczbę bramek straconych przez Pantery w tym sezonie, wydaje mi się wielce prawdopodobne, że obejrzymy w tym spotkaniu grad goli.  W związku z tym gramy over 5.5 w regulaminowym czasie meczu.

 

Moja propozycja:

St. Louies Blues – Florida Panthers

Typ: liczba bramek w regulaminowym czasie gry powyżej 5.5

Kurs: 1.67

 

Los Angeles Kings – Colorado Avalanche

10.03.2020r. godz. 03:30

Zwieńczeniem naszego kuponu triple będzie pojedynek Los Angeles Kings z Colorado Avalanche.

Królowie zajmują obecnie ostatnią pozycję w tabeli Konferencji Zachodniej i zdobyli w dotychczasowej kampanii 60 punktów. Do meczu z Colorado Avalanche, Królowie przystąpią po serii 5 zwycięskich spotkań. Los Angeles Kings wygrywali kolejno z Pittsburgh Penguins 2:1, z New Jersey Devils 2:1 po dogrywce, 1:4 z Vegas Golden Knights, z Toronto Maple Leafs 1:0 po rzutach karnych oraz z Minnesota Wild 7:3. Forma Królów z ostatniego okresu może cieszyć ich kibiców, jednak szanse na awans do play-off są czysto matematyczne. W ostatnich dziesięciu meczach Los Angeles Kings wygrywało siedmiokrotnie, zaś w spotkaniach u siebie Królowie wygrywali sześć razy na ostatnie dziesięć pojedynków.

Colorado Avalanche to obecny wicelider Konferencji Zachodniej. Lawiny zdobyły 90 punktów w 68 spotkaniach i ich awans do finałowej batalii o Puchar Stanleya jest raczej przesądzony. W ostatnim okresie Lawiny odnotowały świetną serię, albowiem wygrały w ośmiu z ostatnich dziesięciu pojedynków. We wczorajszym spotkaniu Colorado Avalanche pokonali na wyjeździe San Jose Sharks 3:4 i w dalszym ciągu zostają w Kalifornii, aby tym razem zmierzyć się z Los Angeles Kings. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to w tym sezonie Lawiny radzą sobie rewelacyjnie na obcym terenie. Pod tym względem są liderami Konferencji Zachodniej i na lodowiskach rywali zdobyły 50 punktów. W ostatnich dziesięciu spotkaniach na wyjazdach, Lawiny przegrały zaledwie jeden raz, a miało to miejsce w niedawnym meczu z Vancouver Canucks (6:3).

Propozycją ode mnie na ten mecz będzie typ na wygraną Colorado Avalanche, wliczając dogrywkę oraz rzuty karne. Nie spodziewam się porywającego spotkania, ale uważam, że Lawiny są bardziej dojrzałą drużyną i mam nadzieję, że po tym meczu dopiszą do swojego konta komplet punktów. Mimo, że w składzie Colorado Avalanche nadal brakuje Mikko Rantanena oraz Andre Burakovskyego, liczę że Nathan MacKinnon i Gabriel Landeskog zrobią to co potrafią najlepiej i poprowadzą Lawiny do zwycięstwa. Uważam, że po świetnej serii pięciu wygranych Los Angeles Kings zaznają smaku porażki w nadchodzącym meczu. W moim odczuciu tym razem to Goliat pokona Dawida.

Moja propozycja:

Los Angeles Kings – Colorado Avalanche

Typ: 2 (łącznie z dogrywką lub rzutami karnymi)

Kurs: 1.60

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto.

NHL przełamanie 9-10 marca