Przed nami kolejna noc z NHL, podczas której zostaną rozegrane kolejne cztery mecze.

Przygotowałem do zagrania dwie propozycje, a przy proponowanej stawce mamy do zgarnięcia 332 PLN.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

nhl z ewinner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Washington Capitals – Philadelphia Flyers

05.03.2020r. godz. 01:00

 

W pierwszym meczu tej nocy zmierzą się drużyny z miejsc sąsiadujących ze sobą w tabeli Konferencji Wschodniej. Washington Capitals podejmą Philadelphia Flyers i pojedynek ten zapowiada się bardzo ciekawie.

Stołeczni zajmują 3.miejsce w tabeli wspomnianej Konferencji i na swoim koncie zgromadzili 86 punktów. Hokeiści ze stolicy Stanów Zjednoczonych mają kolejny świetny sezon i ich udział w play-offach jest, w mojej ocenie, sprawą przesądzoną. Nie oznacza to jednak, że Stołeczni poddadzą się i dadzą Philadelphia Flyers zdobyć łatwe punkty. Prawdą jest, że Washington Capitals na swojej tafli nie grają jakoś rewelacyjnie, ale nie są także najgorsi. Ostatnie dwa domowe pojedynki Stołecznych to dwie wygrane, w tym 5:3 z Pittsburgh Penguins oraz 4:3 po rzutach karnych z Winnipeg Jets. Przed najbliższym meczem warto wspomnieć spotkanie, które odbyło się 9 lutego 2020r., w którym to meczu Capitals musieli uznać wyższość swoich dzisiejszych rywali w stosunku 2:7. Jak więc widzimy najbliższy mecz nie będzie łatwą przeprawą dla gospodarzy, jednak w moim subiektywnym odczuciu powinni oni dopisać kolejne punkty do swojego dorobku.

Goście przyjadą do Waszyngtonu szczególnie uskrzydleni, albowiem zanotowali w ostatnim czasie sześć kolejnych wygranych z rzędu. Dzięki tej korzystnej passie udało im nadrobić parę miejsc w tabeli Konferencji i znajdują się obecnie tuż za Washington Capitals. Lotnicy zdobyli w dotychczasowej kampanii 83 punkty i ich szanse na udział w play-offach rosną z dnia na dzień, tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę ich efektowną oraz efektywną grę w ostatnich dniach. Philadelphia Flyers, podobnie jak ich dzisiejsi rywale, są ekipą która lubi trafiać do siatki rywali i bardzo dobrze im to idzie. Średnia bramek na mecz z ich udziałem wynosi 6.0, zaś średnia gospodarzy dzisiejszego meczu jest jeszcze większa, albowiem wynosi 6.3.

W moim odczuciu Washington Capitals powinni uporać się w najbliższym spotkaniu z Lotnikami z Philadelphii. Niemniej jednak, swój typ kieruję na inne zdarzenie, mianowicie na liczbę bramek w 3.tercji spotkania. Ta część gry, w przypadku obu drużyn, obfituje w bramki i statystyki do tego zdarzenia przedstawiam poniżej.

Washington Capitals:

w sześciu z dziesięciu ostatnich spotkań Capitals trafiali do siatki rywali minimum jeden raz w 3.tercji meczu,

w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów Capitals tracili minimum jedną bramkę w 3.tercji,

dziewięciokrotnie liczba bramek w 3.tercji była wyższa niż 1.5.

Philadelphia Flyers:

w ośmiu z dziesięciu ostatnich spotkań Flyers trafiali do siatki rywali minimum jeden raz w 3.tercji meczu,

– w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów Flyers tracili minimum jedną bramkę w 3.tercji,

dziewięciokrotnie liczba bramek w 3.tercji była wyższa niż 1.5.

 

Moja propozycja:

Washington Capitals – Philadelphia Flyers

Typ: liczba bramek w 3.tercji powyżej 1.5

Kurs: 1.43

Vancouver Canucks – Arizona Coyotes

05.03.2020r. godz. 04:30

 

Drugi typ na najbliższą noc to rywalizacja pomiędzy Vancouver Canucks, a Arizona Coyotes. Obie drużyny grają w tej samej Konferencji i mają zbliżoną liczbę punktów. Kto wie, czy obie ekipy nie będą do końca ścigać się o to, która z nich weźmie udział w play-offach.

Gospodarze, póki co, znajdują się na miejscach premiowanych awansem do finałowej fazy rozgrywek. Do końca sezonu zasadniczego pozostało im jednak jeszcze 17 spotkań do rozegrania i układ w tabeli może ulec zmianie. Jeśli Orki marzą o tym, aby zdobyć Puchar Stanleya, albo chociaż o niego powalczyć to nie mogą pozwolić sobie na straty punktów, tak jak to miało miejsce w ostatnich trzech meczach, kiedy to uległy kolejno drużynom: Ottawa Senators 5:2, Toronto Maple Leafs 4:2 oraz Columbus Blue Jackets 5:3. Trzeba tu oddać, że wszystkie te pojedynki odbywały się na lodowiskach drużyn przeciwnych, a jak wiemy Orki są groźną drużyną przede wszystkim przed własną publicznością. Ze zdobytych dotychczas 74 punktów w sezonie zasadniczym, aż 44 punkty Canucks zdobyli na własnej tafli. Pod tym względem plasują się na 3.miejscu w Konferencji Zachodniej. W ostatnich dziesięciu domowych spotkaniach Vancouver Canucks zwyciężało aż siedem razy, a najbardziej okazałe zwycięstwo odniosło 23 lutego 2020r., kiedy to Orki rozgromiły Boston Bruins aż 9:3. Po ostatnich trzech porażkach w tym sezonie hokeiści z Vancouver są dodatkowo zmotywowani i przed własną publiką będą chcieli powalczyć o kolejne punkty.

Goście w Konferencji Zachodniej uzbierali tylko dwa oczka mniej od dzisiejszych rywali. Kojoty znajdują się na 10.miejscu i zdobyli w dotychczasowej kampanii 72 punkty. Ich szanse na udział w play-offach nie są jeszcze przekreślone i na pewno hokeiści z Arizony mają świadomość, że to ostatnia prosta w sezonie zasadniczym, a każdy punkt jest na wagę złota. Czy Kojoty stać na zwycięstwo akurat dziś? Na to pytanie odpowiedź przyjdzie niebawem, ale ja upatruję faworyta w drużynie gospodarzy dzisiejszego pojedynku z Vancouver Canucks. Nadto, podkreślenia wymaga fakt, że Arizona Coyotes przyjeżdża do Vancouver po czterech wyjazdowych porażkach z rzędu i w przypadku tej drużyny nie sądzę, aby udało im się przełamać tę wyjazdową passę. Poza tym, ostatnie dziesięć meczów wyjazdowych Kojotów to zaledwie jedna wygrana z Montreal Canadiens w wymiarze 2:3.

Sądzę, że możemy być świadkami wyważonego i underowego spotkania. Oczywiście mogę się tutaj mylić i możemy obejrzeć grad bramek, jednak wydaje mi się że mecz ten może być pokazem kwintesencji, wyrachowania i skuteczności drużyny Vancouver Canucks. Typem na ten mecz jest więc wygrana gospodarzy w całym spotkaniu, wliczając dogrywkę lub rzuty karne.

 

Moja propozycja:

Vancouver Canucks – Arizona Coyotes

Typ: zwycięzca razem z dogrywką i rzutami karnymi – Vancouver Canucks

Kurs: 1.76

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

typy na 4-5 marca z nhl