Nadchodzącej nocy odchodzę od typowania liczb bramek, a skupię się na zwycięzcach wybranych pojedynków. Przygotowałem dla Was trzy propozycje na tripla. Przewidywana wygrana to aż 617 PLN!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Montreal Canadiens – Anaheim Ducks

07.02.2020r. godz. 01:00

Na „dzień dobry” zawitamy do Kanady, gdzie w Montrealu rządzą Canadiens. Gospodarze podejmą tym razem Kaczory z Anaheim.

Na obecnym etapie Montreal Canadiens plasują się na 11.miejscu tabeli Konferencji Wschodniej, zaś w Dywizji Atlantyckiej znajdują się na 5.pozycji. W dotychczasowych zmaganiach Habs ugrali 57 punktów w 55 meczach. Jak nie trudno się domyśleć, nie jest to najlepszy sezon w ich wykonaniu. Niewątpliwie, Montreal Canadiens stać na poprawę swojego dorobku punktowego, tym bardziej, że sezon zasadniczy małymi krokami zbliża się ku końcowi i Habs muszą walczyć o fazę play-off. Jak już pisałem w jednej z wcześniejszych analiz, Montreal Canadiens, w tym sezonie, lepiej radzą sobie na wyjazdach aniżeli u siebie. Dla podkreślenia tej tezy chciałbym zauważyć, że w domowej tabeli Konferencji Wschodniej zajmują 3.miejsce od końca (26 punktów w 29 domowych pojedynkach), a w tabeli wyjazdowej znajdują się na 4.pozycji (31 punktów na 26 wyjazdów). Ostatnie dziesięć pojedynków Habs u siebie to zaledwie trzy wygrane, w tym jedno po rzutach karnych z ekipą Vegas Golden Knights.

W Montrealu zagości drużyna Anaheim Ducks. Goście również nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do tych najlepszych. Na obecnym etapie sezonu Kaczory zdobyły 49 punktów i po 53.spotkaniach znajdują się na przedostatnim miejscu tabeli Konferencji Zachodniej. W Dywizji Pacific są na przedostatnim miejscu w tabeli, będąc lepszymi tylko od drużyny Los Angeles Kings. Osobiście uważam, że Kaczory nie mają szans na udział w fazie play-off, ale może za wcześnie, żeby ferować takie wyroki. Podobnie jak w całym sezonie, hokeiści z Anaheim, nie błyszczą też na wyjazdach. W 28.wyjazdowych pojedynkach zdobyli tylko 22 punkty. Biorąc pod uwagę ostatnich dziesięć meczów w roli gości, Kaczory zwyciężyły czterokrotnie, w tym odnotowali dwa wyjazdowe zwycięstwa z rzędu (z drużyną Los Angeles Kings 1:3 oraz z Ottawa Senators 2:3 po rzutach karnych).

Mimo, że Montreal Canadiens nie grają rewelacyjnie na własnej tafli, to uważam że ten mecz będzie należał właśnie do gospodarzy.

Moja propozycja:

Montreal Canadiens – Anaheim Ducks

Typ: 1

Kurs 2.05

 

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

07.02.2020r. godz. 01:00

Drugi mecz tej nocy i druga propozycja. Gospodarze – Philadelphia Flyers podejmują Diabły z New Jersey.

Gospodarze to obecnie 7.drużyna Konferencji Wschodniej, zaś w tabeli Dywizji Metropolitarnej zajmują 5.pozycję i na pewno do końca będą musieli walczyć o udział w play-offach. Na obecnym etapie sezonu Flyers zgromadzili 65 punktów w 53 meczach. Ich bilans bramkowy to 170 bramek strzelonych do 157 straconych. Na własnej tafli hokeiści z Filadelfii spisują się bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć wybornie. W domowej tabeli Philadelphia Flyers zajmuje 3.pozycję i lepszymi drużynami z Konferencji Wschodniej, pod tym względem, są tylko drużyny Boston Bruins oraz Pittsburgh Penguins. W ostatnich dziesięciu spotkaniach przed własną publicznością Flyers wygrali aż ośmiokrotnie (raz po rzutach karnych z Boston Bruins). Przed własną publicznością Flyers strzelają rywalom również sporą ilość bramek. W ostatnich dziesięciu pojedynkach tylko dwa razy strzelili mniej niż 3 bramki, taka sytuacja miała miejsce w przegranych pojedynkach: z Montreal Canadiens 1:4 oraz Tampa Bay Lightining 0:1.

New Jersey Devils zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, póki co gorszą ekipą jest tylko drużyna Detroit Red Wings. Diabły zgromadziły dotychczas 46 punktów w 52 meczach. Ich bilans bramkowy to: 141 bramek strzelonych i 190 bramek straconych. W pojedynkach wyjazdowych hokeiści z New Jersey zdobyli 22 punkty w 26 meczach. W ostatnich dziesięciu meczach na wyjeździe Diabły pięciokrotnie uznawały wyższość rywali i pięciokrotnie wygrywały, w tym raz po dogrywce z Ottawa Senators i raz po rzutach karnych, również z tym samym rywalem.

Osobiście uważam, że drużyna gospodarzy jest bezapelacyjnym faworytem tego spotkania. Myślę, że Philadelphia Flyers pokuszą się o zwycięstwo różnicą, co najmniej dwóch bramek. Mimo to moja propozycja na to spotkanie to czysta „jedynka” dla Flyers.

 

Moja propozycja:

Philadelphia Flyers – New Jersey Devils

Typ: 1

Kurs 1.85

 

 

Edmonton Oilers – San Jose Sharks

07.02.2020r. godz. 03:30

Ostatnia i trzecia propozycja na tę noc, to pojedynek Edmonton Oilers z San Jose Sharks. Mecz pomiędzy dwiema drużynami z tej samej Konferencji oraz z tej samej Dywizji.

Nafciarze przystępują do tego spotkania po wyjazdowej porażce z Arizona Coyotes 3:0 i niewątpliwie będą potrzebować punktów, tym bardziej w meczach z takimi drużynami jak ich najbliżsi rywale, czyli z Rekinami z San Jose. W swojej dywizji Oilers zajmują 2.pozycję i ustępują miejsca na szczycie tabeli ekipie Vancouver Canucks. Edmonton Oilers radzą sobie bardzo dobrze w tym sezonie i na koncie uzbierali 62 punkty w 53 spotkaniach. Bilans bramkowy Nafciarzy to obecnie 170 bramek strzelonych i 165 straconych. Na własnym lodowisku Oilers wygrali 13 spotkań z 25 i zdobyli w tych meczach 30 punktów.  Średnia bramek na mecz z udziałem hokeistów z Edmonton to 6.1. W ostatnich dziesięciu meczach u siebie mają oni, mówiąc szczerze, bilans w kratkę. Wygrali bowiem pięć spotkań i tyle samo schodzili z tafli pokonani. Warto podkreślić, że w przywołanych spotkaniach tylko dwa razy zdarzyło się, żeby wbili rywalom mniej niż dwie bramki.

Drużyna gości zajmuje obecnie 13.miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej, a w Dywizji Pacyficznej zajmują 6.miejsce, tracąc do miejsc premiowanych awansem do fazy play-off 10 punktów. San Jose Sharks mają obecnie na swoim koncie 50 oczek, które zdobyli w 54 spotkaniach. Niewątpliwie, nie jest to najlepszy bilans, ale cały czas mają szansę na udział w finałowej walce o Puchar Stanleya. Warunkiem jest oczywiście polepszenie swojej gry, zarówno w ataku, jak i obronie, albowiem Rekiny dotychczas zdobyły tylko 139 bramek, a straciły ich aż 178. W meczach wyjazdowych San Jose Sharks zdobyli zaledwie 21 punktów i niżej od nich w Konferencji Zachodniej, pod tym względem, są jedynie drużyny Minnesota Wild i Los Angeles Kings. Ostatnie dziesięć meczów Rekinów na obcym terenie, to tylko trzy wygrane, w tym jedna po dogrywce.

Nie spodziewam się niespodzianek w tym spotkaniu. Edmonton Oilers, z Connorem McDavidem i Leonem Draisaitlem na czelem powinni bez problemu odprawić z kwitkiem San Jose Sharks.

 

Moja propozycja:

Edmonton Oilers – San Jose Sharks

Typ: 1

Kurs: 1.85

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.