Wracamy do gry na Fortunie i tym razem, dla odmiany, przygotowałem dla Was kupon triple. Wszystkie trzy propozycje będą dotyczyły ilości bramek w wybranych spotkaniach.

Przy proponowanej stawce mamy szansę na wygraną 278 PLN.

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Buffalo Sabres – Pittsburg Penguins

06.03.2020r. godz. 01:00

Pierwsza propozycja to typ na mecz pomiędzy Szablami z Buffalo, a Pingwinami z Pittsburgha. Obie drużyny są w ostatnim czasie w delikatnym dołku, dlatego ciekawi mnie jak rozstrzygnie się to spotkanie i czy będzie to pojedynek bardziej zachowawczy, czy raczej możemy liczyć na otwarte spotkanie z dużą ilością goli zdobytych przez obie drużyny.

Drużyna gospodarzy znajduje się dopiero na 13.pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej i w 66 meczach zdobyła „tylko” 66 punktów. Wydaje mi się, że Szablom może nie starczyć czasu oraz odpowiedniej ilości meczów, aby awansować do fazy play-off. Niemniej jednak, matematyczne szanse na awans do finałowej batalii o Puchar Stanleya jeszcze są, a wszystko zależeć będzie od formy Buffalo Sabres oraz od wyników innych drużyn w pozostałej części sezonu. Na obecnym etapie rozgrywek Szable zdobyły 189 bramek, a straciły ich 208. Średnia bramek na mecz z ich udziałem wynosi 5.8. Ostatnie dziesięć meczów Buffalo Sabres to pięć zwycięstw i wartym tutaj odnotowania jest fakt, że Szable obecnie mają serię czterech porażek z rzędu. Inaczej rzeczy mają się na własnej tafli, gdzie Buffalo Sabres są groźni i notują aktualnie serię czterech wygranych z rzędu. Ostatnie dwa pojedynki u siebie to zwycięstwa z Toronto Maple Leafs 5:2 oraz z Winnipeg Jets 2:1. W ostatnich dziesięciu domowych pojedynkach Szabel z innymi drużynami liczba bramek powyżej 4.5 w regulaminowym czasie gry wystąpiła siedmiokrotnie.

Pittsburgh Penguins zmierzą się z Buffalo Sabres po wygranej 7:3 z Ottawa Senators. Zwycięstwo to przerwało niechlubną passę Pingwinów, albowiem przed tym spotkaniem mieli oni serię sześciu porażek z rzędu. Goście dzisiejszego spotkania zajmują na obecnym etapie sezonu 5.pozycję w Konferencji Wschodniej i na swoim koncie uzbierali 82 punkty w 65 meczach. Jak na drużynę z takim potencjałem, Pingwiny nie grają rewelacyjnie w ostatnim czasie, albowiem tylko dziesięć zwycięstw w dwudziestu ostatnich pojedynkach to stanowczo za mało na drużynę tego pokroju. Ich bilans bramkowy wynosi +30, na który składa się 211 bramek strzelonych oraz 181 straconych. Średnia bramek na mecz Pingwinów wynosi aktualnie 5.8. W ostatnich dziesięciu spotkaniach hokeiści z Pittsburgha wygrali cztery razy i jak już wspomniałem, zwycięstwem w ostatnim meczu z Ottawa Senators przerwali serię sześciu porażek z rzędu. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe, to na ostatnich dziesięć Pingwiny zwyciężali zaledwie trzy razy i obecnie mają pięć porażek z rzędu na obcym terenie. Linia bramek, która nas interesuje w nadchodzącym spotkaniu to 4.5 i over 4.5 goli w regulaminowym czasie meczu wystąpił w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów Pittsburgh Penguins.

Obie drużyny mają zbliżoną średnią bramek na mecz i osobiście uważam, że w tym spotkaniu może wystąpić nawet over 5.5. Żeby jednak się poniekąd zabezpieczyć, na propozycję do zagrania na ten mecz wybrałem linię goli 4.5. W nadchodzącym spotkaniu pomiędzy Buffalo Sabres, a Pittsburgh Penguins gramy więc over 4.5 w regulaminowym czasie gry.

Moja propozycja:

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

Typ: liczba bramek powyżej 4.5

Kurs: 1.35

Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens

06.03.2020r. godz. 01:00

Drugie spotkanie, które wybrałem do zagrania jest także propozycją na liczbę bramek w regulaminowym czasie gry. Typ na ten mecz różni się od poprzedniego jedynie tym, że zwiększamy linię w meczu i wynosić będzie ona 5.5. Uważam, że ta propozycja będzie idealna w kontekście pojedynku pomiędzy Tampa Bay Lightning, a Montreal Canadiens.

Gospodarze przed tym meczem zajmują pozycję wicelidera Konferencji Wschodniej, tracąc do lidera Konferencji, Boston Bruins, 9 punktów. Na swoim koncie, Błyskawice zgromadziły 87 punktów w 66 spotkaniach. Udział gospodarzy dzisiejszego spotkania w fazie play-off jest w moim odczuciu czystą formalnością. Tampa Bay Lightning ma fantastyczny bilans bramkowy, albowiem zdobyli w dotychczasowej kampanii aż 231 bramki, tracąc zaledwie 185. Jeśli chodzi o Konferencję Wschodnią, to tylko drużyna Toronto Maple Leafs może poszczycić się większą liczbą bramek strzelonych. Średnia bramek na mecz z udziałem Błyskawic również jest na przyzwoitym poziomie, albowiem wynosi 6.1. W ostatnich dziesięciu spotkaniach hokeiści Tampa Bay Lightning zwyciężali pięciokrotnie, a w meczach tych siedem razy liczba bramek w regulaminowym czasie gry przekroczyła 5.5. Gospodarze świetnie spisują się na własnej tafli i wygrali siedem z ostatnich dziesięciu meczów u siebie. W meczach tych siedmiokrotnie padał over 5.5 bramek po trzech tercjach spotkania.

Montreal Canadiens znajdują się obecnie na 12.pozycji w Konferencji Wschodniej i do dzisiejszego pojedynku z Błyskawicami przystąpią po dwóch wygranych z rzędu, kolejno z Carolina Hurricanes 4:3 po dogrywce oraz 2:6 z New York Islanders na wyjeździe. Habs zgromadzili na swoim koncie 71 punktów i nadal mogą liczyć się w walce o udział w play-offach. Montreal Canadiens mają 209 bramek strzelonych na obecnym etapie sezonu i tyle samo straconych. Średnia bramek na mecz z ich udziałem wynosi 5.8. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Montreal Canadiens zwyciężali czterokrotnie, a liczba goli w regulaminowym czasie przekroczyła 5.5 w siedmiu przypadkach. Jeśli chodzi o grę na wyjazdach, Habs świetnie spisują się na wyjazdach w tym sezonie, a ich wyniki na obcym terenie w ostatnim okresie prezentują się bardzo dobrze. Wygrali oni bowiem siedem z ostatnich dziesięciu meczów na obcym terenie. W meczach tych over 5.5 wystąpił czterokrotnie.

Biorąc powyższe pod uwagę, spodziewam się ciekawego i wyrównanego pojedynku pomiędzy Tampa Bay Lightning, a Montreal Canadiens i liczę na festiwal strzelecki ze strony obu drużyn. Myślę, że obie ekipy stać na to, żeby wbić swoim rywalom minimum 3 bramki. W związku z tym linia bramek, którą wybrałem jest optymalnym typem na to spotkanie i mam nadzieję, że bez problemu zostanie ona przekroczona.

Moja propozycja:

Tampa Bay Lightning – Montreal Canadiens

Typ: liczba bramek powyżej 5.5

Kurs: 1.57

 

Los Angeles Kings – Toronto Maple Leafs

06.03.2020r. godz. 04:30

Uzupełnieniem naszego kuponu triple będzie pojedynek pomiędzy Los Angeles Kings, a Toronto Maple Leafs. Na ten mecz typem ode mnie również będzie over, ale nie będzie on dotyczyć liczby bramek w spotkaniu, a będzie ukierunkowany na jedną z drużyn.

Los Angeles Kings zajmują ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej i na pewno nie zobaczymy Królów w dalszej fazie rozgrywek po sezonie zasadniczym. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zdobyli dotychczas tylko 56 punktów w 66 meczach, na co składa się 25 zwycięstw (7 po dogrywce lub rzutach karnych) oraz 41 porażek (w tym 6 po regulaminowym czasie gry). Bilans bramkowy Królów także nie jest do pozazdroszczenia, albowiem strzelili oni tylko 164 bramek, tracąc przy tym 206. Oddać trzeba drużynie z Los Angeles, że w ostatnich trzech spotkaniach zaprezentowali się fantastycznie, albowiem wygrali te mecze i to nie z byle jakimi drużynami. Królowie kolejno rozprawili się z Pittsburgh Penguins 2:1, następnie ograli po dogrywce New Jersey Devils 2:1, a 2 marca 2020 roku pokonali na wyjeździe faworyzowanych Vegas Golden Knights aż 1:4. Nadto, w ostatnich dziesięciu spotkaniach Królowie wygrywali aż sześć razy.

Do Kalifornii zawitają hokeiści Toronto Maple Leafs, którzy na obecnym etapie sezonu znajdują się na 8.miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. Hokeiści z Toronto zdobyli, jak na razie, 78 punktów w 67 meczach i nadal nie mogą być pewni swojego udziału w dalszej fazie zmagań o Puchar Stanleya. Bilans bramkowy gości dzisiejszego spotkania nie jest może najlepszy, ale trzeba im oddać, że strzelili dotychczas najwięcej bramek ze wszystkich drużyn w swojej Konferencji. Maple Leafs mają bowiem 235 bramki strzelone, co jest fantastycznym wynikiem, jednak liczba bramek straconych nie może napawać ich optymizmem, albowiem bramkarze drużyny z Toronto byli już pokonywani 223 razy w tym sezonie. Sezon zasadniczy wszedł w decydującą fazę i jeśli Toronto Maple Leafs chcą awansować do dalszej fazy rozgrywek, muszą koniecznie wziąć się do roboty i zwyciężyć w najbliższym spotkaniu.

Gdybym miał wskazać zwycięzcę dzisiejszych zmagań, to poszedłbym w kierunku drużyny Toronto Maple Leafs. Z drugiej strony Królowie złapali wiatr w żagle, a ekipa z Toronto nie prezentują stabilnej formy w ostatnim okresie. Mimo to, bardziej skłaniam się ku hokeistom z Toronto i właśnie jako propozycję do zagrania wybrałem liczbę bramek strzelonych przez tę drużynę w regulaminowym czasie gry. Uważam, że wygrana gości jest bardzo możliwa, a do tego potrzebne będą bramki. W związku z tym liczę, że Toronto Maple Leafs strzeli drużynie Los Angeles Kings co najmniej 3 bramki.

Na poparcie powyższego mała wzmianka odnośnie goli strzelanych przez Toronto Maple Leafs:

– w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów, Toronto Maple Leafs strzelało rywalom minimum 3 gole,

– w sześciu z ostatnich dziesięciu wyjazdowych spotkań, hokeiści z Toronto strzelali rywalom minimum 3 gole.

Moja propozycja:

Los Angeles Kings – Toronto Maple Leafs

Typ: Toronto Maple Leafs liczba bramek powyżej 2.5

Kurs: 1.49

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto depozytowe.

NHL 5-6 marca