Na sobotni wieczór przygotowałem dwie, w moim odczuciu, bardzo fajne propozycje. Gramy dwa typy na wygrane faworytów, dokładając do tego liczbę bramek w danym spotkaniu. Kurs naszego kuponu prezentuje się bardzo interesująco. Gramy o 396 PLN!

Fortuna ma najlepszą ofertę pod NHL na rynku! Załóż konto i graj z nami!

1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1145PLN

Baner Fortuna na 1145PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

New Jersey Devils – Washington Capitals

22.02.2020r. godz. 19:00

 

Pierwszy propozycja na kupon to pojedynek New Jersey Devils z faworyzowanym Washington Capitals. Nie wiem, czy można powiedzieć, że Stołeczni są w kryzysie, ale przystępują do spotkania z Diabłami po trzech porażkach z rzędu.

Gospodarze dzisiejszego pojedynku bardzo nisko szybują w tym sezonie i zajmują obecnie 14.pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej. W Dywizji Metropolitarnej właściwie jest jeszcze gorzej, albowiem Diabły zajmują ostatnie miejsce w tabeli, tracąc do miejsc gwarantujących udział w fazie play-off aż 17 punktów. W dotychczasowej kampanii New Jersey Devils wygrało 23 mecze (6 po regulaminowym czasie gry) i przegrało aż 37 spotkań (10 po dogrywkach lub rzutach karnych). Taki bilans spotkań składa daje Diabłom zaledwie 56 punktów zdobytych w tym sezonie. Trzeba oddać gospodarzom dzisiejszego spotkania, że w ostatnim okresie ewidentnie poprawili swoją grę i nie przegrywają już seryjnie meczów, natomiast gorsze spotkania przeplatają tymi lepszymi. W tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę, iż w ostatnich dziesięciu spotkaniach New Jersey Devils wygrali pięciokrotnie, w tym spektakularnie z Philadelphia Flyers na wyjeździe 0:5, u siebie z Los Angeles Kings 3:0, z Detroit Red Wings 4:1, z Columbus Blue Jackets 4:3 po rzutach karnych oraz z San Jose Sharks 2:1. Diabły w ostatnim okresie znakomicie prezentują się na własnej tafli, albowiem przystąpią do pojedynku z Washington Capitals mając trzy wygrane z rzędu na swoim lodowisku. Średnia bramek na mecz z udziałem Diabłów wynosi 5.9, a sześć razy w ostatnich dziesięciu meczach wpadało więcej niż 4.5 bramek w meczu. Ciekawy jestem, jak hokeiści z New Jersey spiszą się przeciwko faworyzowanym Capitals.

Goście dzisiejszego spotkania przyjadą do New Jersey zmierzyć się z Diabłami po trzech porażkach z rzędu. Stołeczni w ostatnim czasie przegrali wyjazdowe mecze z Arizona Coyotes (3:1) oraz z Vegas Golden Knights (3:2) oraz jedno domowe spotkanie, kiedy to ulegli Montreal Canadiens 3:4 po dogrywce. Mimo gorszej passy w ostatnich dniach Washington Capitals są nadal bardzo mocną drużyną i na pewno Diabły nie mogą ich lekceważyć. Stołeczni zajmują w Konferencji Wschodniej wysoką, bo 4.pozycję i tracą do lidera 10 punktów. W Dywizji Metropolitarnej sytuacja ta wygląda dla nich jeszcze lepiej, albowiem Washington Capitals znajdują się na pozycji wicelidera mając tyle samo punktów (80pkt) co lider wskazanej Dywizji, czyli drużyna Pittsburgh Penguins. Przed nadchodzącym spotkaniem pragnę podkreślić, że Washington Capitals jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach z całej konferencji oraz dywizji. W meczach wyjazdowych Stołeczni ugrali aż 43 punkty w 30 spotkaniach i strzelili przy tym 109 bramek, tracąc 90. Średnia bramek na mecz z udziałem Capitals wynosi 6.3 w całym sezonie, zaś na wyjazdach oscyluje w okolicach 6.4. W ostatnich dziesięciu meczach z udziałem Stołecznych, aż dziewięciokrotnie odnotowywano over 4.5 bramek na mecz. Ostatnie dziesięć spotkań Washington Capitals w roli gości to pięć zwycięstw i tyle samo porażek.

Sądzę, że w tym meczu obejrzymy sporą ilość bramek, zaś w roli faworyta do wygrania spotkania widzę drużynę przyjezdnych. Myślę, że Washington Capitals będą chcieli wyjść z tego małego dołka, w którym się znaleźli i uda im się przełamać pasmo trzech porażek z rzędu. Między innymi z uwagi na ich świetne liczby w meczach wyjazdowych, typuję ich do wygranej tego spotkania.

Moja propozycja:

New Jersey Devils – Washington Capitals

Typ: 2 + liczba bramek powyżej 4.5

Kurs: 2.06

Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres

22.02.2020r. godz. 19:00

Zostajemy w tej samej konferencji i przyglądamy się kolejnym drużynom. Tym razem jedziemy do Pittsburgha, gdzie miejscowe Pingwiny podejmują Buffalo Sabres.

Pittsburgh Penguins przed tym spotkaniem zajmują zaszczytne miejsce lidera Dywizji Metropolitarnej wyprzedzając na obecnym etapie drużynę Washington Capitals oraz Philadelphia Flyers. Pingwiny grają bardzo solidnie i nie sądzę, aby wypuściły szansę w postaci udziału w fazie play-off. Gospodarze przed spotkaniem z Buffalo Sabres zdobyły 80 punktów w sezonie, na co składa się 37 zwycięstw (11 po regulaminowym czasie gry) oraz 22 porażki (2 po regulaminowym czasie gry). Na obecnym etapie sezonu Pingwiny zdobyły 196 bramek i jest to jeden z lepszych wyników w całej lidze, zaś straciły tylko 158 goli, co jest również bardzo dobrym osiągnięciem, patrząc chociażby na tę statystykę w kontekście innych drużyn z Konferencji Wschodniej. Do meczu z Buffalo Sabres, Pingwiny przystępują po pogromie 4:0, jakiego doznały w meczu z Toronto Maple Leafs. Na własnym lodzie Pittsburgh Penguins są jednak bardzo groźną drużyną. Nie dość powiedzieć, że mają passę trzech wygranych z rzędu przed własną publicznością, to jeszcze trzeba wspomnieć, iż na dziesięć ostatnich meczów u siebie Pingwiny przegrały jedynie trzy razy (w tym dwa razy po dogrywkach). Średnia bramek w meczach z udziałem Pittsburgh Penguins wynosi 5.7, a siedem razy w ostatnich dziesięciu meczach wpadało więcej niż 4.5 bramek.

Rywalem Pingwinów będą hokeiści Buffalo Sabres. Szable przyjadą do Pittsburgha po wyjazdowej porażce 7:4 z Ottawa Senators. Na obecnym etapie sezonu Buffalo Sabres zajmują 13.pozycję w tabeli Konferencji Wschodniej, zaś w Dywizji Atlantyckiej są dopiero na 6.miejscu, które to miejsce nie gwarantuje im udziału w play-offach. Buffalo Sabres ma 10 punktów straty do bezpiecznej strefy w tabeli, ale czeka ich jeszcze długa droga, tym bardziej że grają dość chimerycznie. Ostatnie dziesięć spotkań w wykonaniu Szabel to pięć wygranych i tyle samo porażek. Na wyjazdach wygląda to jeszcze gorzej, albowiem hokeiści przegrali siedem z ostatnich dziesięciu wyjazdowych spotkań. Średnia goli na mecz z udziałem Buffalo Sabres wynosi 5.8, a w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów z ich udziałem odnotowano powyżej 4.5 bramki.

Faworytem tego spotkania są bez wątpienia Pingwiny. Spodziewam się sporej ilości bramek w Pittsburgu, podobnie jak w przypadku opisanego wyżej spotkania New Jersey Devils vs Washington Capitals. W tym wypadku jednak skłaniam się ku zwycięstwu gospodarzy, którzy grają bardziej stabilnie i na pewno będą chcieli zdobyć punkty po niedawnej porażce z Toronto Maple Leafs. Myślę, że Buffalo Sabres tym razem nie sprosta zadaniu i ulegnie w meczu z Pingwinami.

Moja propozycja:

Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres

Typ: 1 + liczba bramek powyżej 4.5

Kurs: 2.19

 

Zagranie bez ryzyka w Fortunie na start:

  • Załóż konto z kodem promocyjnym: 1145PLN i obstaw poniższy kupon!
  • Link do rejestracji – KLIK
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

typy na NHL na sobotni wieczór