Po dwóch dniach przerwy, wracamy z propozycjami na NHL. Marzec zaczynamy z grubej rury i atakujemy wysoki kurs. Ponownie gramy z eWinner i tym razem liczymy na wygraną w wysokości 587PLN! 

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

nhl z ewinner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Tampa Bay Lightning – Boston Bruins

04.03.2020r. godz. 01:30

 

Dziś zaczynamy nietypowo, albowiem pierwsza propozycja, to mecz który odbędzie się później od naszego typu nr 1. Dlaczego tak? Otóż, druga propozycja to prawdziwa bomba, zarówno widowiskowa, ale także z uwagi na kurs proponowanego zdarzenia. Wracając jednak do sedna i pierwszej propozycji, pod lupę bierzemy mecz pomiędzy Tampa Bay Lightning z Boston Bruins.

Obie drużyny z pierwszej propozycji to sąsiedzi w tabeli Konferencji Wschodniej. Gospodarze, czyli hokeiści Tampa Bay Lightning zajmują pozycję wicelidera i na swoim koncie zgromadzili dotychczas 87 punktów. Do liderujących Boston Bruins, Błyskawice tracą 7 oczek. Nie ma wątpliwości, że będzie to bardzo ciekawe spotkanie i mam nadzieję, że żadna z drużyn nie zagra zachowawczo w tym meczu. Wracając do gospodarzy, to w ostatnim spotkaniu, które rozegrali, udało im się przełamać serię czterech porażek z rzędu zwyciężając na własnej tafli ekipę Calgary Flames 4:3. Tampa Bay Lightning w ostatnich dziesięciu spotkaniach odnieśli sześć wygranych, zaś przed wspomnianą serią czterech porażek z rzędu, notowali aż jedenaście kolejnych zwycięstw. Ciekawy jestem, czy ostatnia wygrana z Płomieniami była wstępem do następnych zwycięstw w tym sezonie, czy też może to właśnie Boston Bruins pokonają Błyskawice w tym pojedynku. W ostatnich dziesięciu spotkaniach z udziałem Tampa Bay Lightning siedmiokrotnie odnotowano liczbę bramek powyżej 5.5 w meczu.

Odnosząc się do drużyny gości, to niewątpliwie są faworytami do zdobycia Pucharu Stanleya w tym sezonie. Hokej na lodzie, ma jednak to do siebie, że jest bardzo nieprzewidywalną dyscypliną sportu i podczas meczu może się wydarzyć naprawdę wiele, niespodziewanych sytuacji. Niemniej jednak Niedźwiadki zajmują pozycję lidera Konferencji Wschodniej, a także prowadzą w Dywizji Atlantyckiej. Na swoim koncie uzbierały 94 punkty i pewnie szybują ku fazie play-off. W ostatnich dziesięciu spotkaniach Boston Bruins zwyciężali siedmiokrotnie, a do spotkania z Tampa Bay Lightning przystąpią po wygranych z rzędu, kolejno z Dallas Stars 4:3 oraz na wyjeździe z New York Islanders 0:4. W ostatnich dziesięciu meczach z udziałem Boston Bruins tylko czterokrotnie liczba bramek w regulaminowym czasie gry przekroczyła próg 5.5.

Mecz pomiędzy Błyskawicami, a Niedźwiadkami zapowiada się ekscytująco, zważywszy na styl gry jaki prezentują oraz fakt, że są sąsiadami z dwóch pierwszych miejsc w tabeli. Na ten mecz moim typem będzie propozycja, którą już kiedyś próbowałem przeforsować z różnym skutkiem. Będzie to liczba bramek w trzeciej tercji spotkania.

Patrząc na ostatnie wyniki Tampa Bay Lightning i ich wyniki w trzeciej tercji, sprawy mają się następująco:

– w pięciu na dziesięć z ostatnich meczów, Błyskawice strzelały minimum jedną bramkę w trzeciej tercji, ale już w ostatnich dwudziestu spotkaniach takich przypadków było aż 15!

– w sześciu na dziesięć z ostatnich spotkań, Błyskawice traciły minimum jedną bramkę w trzeciej tercji, a w ostatnich dwudziestu pojedynkach, takich przypadków było 12.

Odnośnie Boston Bruins i ich gry w trzeciej tercji spotkań, liczby wyglądają tak:

– w ośmiu na dziesięć z ostatnich spotkań, Niedźwiadki strzelały minimum jedną bramkę w trzeciej tercji, a w dwudziestu takich meczach takich przypadków było 14.

– w pięciu z ostatnich dziesięciu meczów, Bruins traciły przynajmniej jedną bramkę w trzeciej tercji, zaś w ostatnich dwudziestu meczach, taka sytuacja miała miejsce 11 razy.

Tampa Bay Ligthning potrafią grać overowe spotkania, co udowodnili w ostatnim czasie, zaś Boston Bruins gra bardzo dobrze w obronie, ale i świetnie w ofensywie. Liczę, że akurat trzecia tercja będzie obfitować w co najmniej dwie bramki.

Moja propozycja:

Tampa Bay Lightning – Boston Bruins

Typ: liczba bramek w trzeciej tercji powyżej 1.5

Kurs: 1.46

 

New York Rangers – St. Louis Blues

04.03.2020r. godz. 01:00

 

Druga propozycja na dziś to, tak jak wspomniałem na wstępie, prawdziwa bomba dla fanów NHL. Obie ekipy nie są drużynami z tej samej konferencji i może nie mogą pochwalić się podobnymi wynikami na obecnym etapie sezonu, ale prawda jest taka, że różnica między ich dorobkami punktowymi wynosi tylko 14 punktów. New York Rangers i St. Louis Blues grają wyjątkowo ofensywny hokej i ich gra bez wątpienia jest atrakcyjna dla oka. Ciekawy jestem jaki przebieg będzie miało to spotkanie, a osobiście liczę na dużą ilość bramek,wiele zwrotów akcji, a może nawet na małą niespodziankę.

New York Rangers znajdują się na 10.pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej i zgromadzili na swoim koncie 74 punkty. W Dywizji Metropolitarnej zajmują przedostatnie, 7.miejsce i patrząc na ich ostatnie wyniki, w mojej ocenie, stanowią oni o grupie pościgowej za drużynami z miejsc gwarantujących udział w fazie play-off. Może nie będę obiektywny, ale coś mi mówi, że zobaczymy Rangersów w dalszej fazie rozgrywek. Gospodarze dzisiejszego pojedynku świetnie prezentują się w grze ofensywnej, czego nie można do końca powiedzieć o ich grze obronnej. Rangersi, na obecnym etapie sezonu, strzelili 217 bramek przy 203 golach straconych. Taki dorobek bramkowy to efekt świetnej gry m.in. Artemiego Panarina oraz Miki Zibanejada, którzy w tym sezonie zdobyli już łącznie 64 bramek. W ostatnich dziesięciu meczach New York Rangers odnieśli aż siedem zwycięstw, a do spotkania z St. Louis Blues przystąpią po dwóch porażkach z rzędu z Philadelphia Flyers (5:2 na lodowisku Lotników, a następnie 3:5 w Madison Square Garden). Przed własną publiką, w ostatnich dziesięciu meczach, Rangersi grają dosłownie w kratkę, albowiem raz wygrywają, a raz oddają wynik rywalom.

Drużyna St. Louis Blues przyjeżdża do Nowego Jorku zupełnie w innych nastrojach, albowiem Blues przewodzą w Konferencji Zachodniej z 88 punktami na swoim koncie. Ich udział w fazie play-off wydaje się nie być zagrożony, niemniej jednak Blues nie odpuszczają i zanotowali siedem wygranych z rzędu. Ostatnia porażka hokeistów z St.Louis to spotkanie z Nashville Predators, kiedy to 17 lutego Drapieżnicy wygrali z Blues 2:1. Dorobek bramkowy w tym sezonie to również coś, czym goście dzisiejszego meczu mogą się pochwalić. Zdobyli oni bowiem 213 bramek, tracąc „zaledwie” 184. Ostatnie dziesięć spotkań z udziałem St. Louis Blues, to wspomniane siedem wygranych z rzędu oraz trzy porażki. Ekipa Blues, podobnie jak New York Rangers, także ma świetnych napastników, do których zaliczyć możemy przede wszystkim Davida Perrona oraz Braydena Schenna, którzy w sumie zdobyli 49 goli w tym sezonie. Na uwagę zasługuje także postawa bramkarzy St. Louis Blues, czyli Jake’a Allena i Jordana Binningtona, którzy mogą pochwalić się dobrymi liczbami w trwającej kampanii. Allen w 23 spotkaniach zanotował 92,15% obronionych strzałów, a Binnington w 47 meczach ma 91.04% skuteczności.

W nadchodzącym spotkaniu pomiędzy New York Rangers, a St. Louis Blues liczę na podwójne przełamanie. Mam nadzieję, że gospodarze po dwóch porażkach z Philadelphia Flyers, pokażą że są świetnie grającym kolektywem i że nie można ich skreślać w kontekście walki o play-off. Jak się łatwo domyśleć, wygrana Rangers będzie oznaczać przełamanie serii siedmiu wygranych St. Louis Blues.

 

Moja propozycja:

New York Rangers – St. Louis Blues

Typ: 1

Kurs: 3.05

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

NHL na 3-4 marca