Cytując jedną z piosenek Libera i Sylwii Grzeszczak „Kolejny dzień przynosi nam nowe szanse”. Wszystko prawda, z tym,  że minionej nocy ten dzień przyniósł nam chleb ze smalcem… Nie zrażamy się tym jednak i jedziemy dalej! Mamy nowy dzień i z nim kolejne szanse na trafione typy NHL. Tym razem w terminarzu są tylko dwa mecze do wyboru, ale to nie oznacza, że bukmacher nie przygotował dla nas ciekawych możliwości do zagrania. Opcji jest wiele, a co najlepsze eWinner przygotował specjalny zakład w jednym ze spotkań. Wszystko wyjaśniam Wam poniżej. Zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

Buffalo Sabres – Ottawa Senators

29.01.2020r. godz. 01:00

  Po ponad tygodniowej przerwie od gry Buffalo Sabres podejmują we własnej hali Ottawę Senators. Będzie to pojedynek pomiędzy 11-stą i 14-stą ekipą Konferencji Wschodniej. Faza play-off co raz bliżej i obie drużyny niewątpliwie potrzebują punktów. Faworytem tego spotkania będą niewątpliwie Szable i w mojej ocenie jest kilka argumentów na potwierdzenie tej tezy. Po pierwsze Buffalo Sabres są zwyczajnie lepszą ekipą niż goście, po drugie mają po swojej stronie atut własnej tafli oraz publiczności, po trzecie gospodarze w tym sezonie grają o niebo lepiej u siebie, niż Ottawa Senators na wyjeździe. Warto tutaj podkreślić, że Sabres zdobyli u siebie 31 punktów z 51, które udało im się dotychczas zdobyć. Senators wyjazdy mają wręcz tragiczne, albowiem na 24 spotkania przegrali aż w 19 przypadkach (4 razy po dogrywce) i zdobyli zaledwie 14 punktów. Spodziewamy się raczej jednostronnego spotkania, tym bardziej, że Ottawa Senators gra drugi mecz w przeciągu dwóch dni (poprzedniej nocy mecz z New Jersey Devils- wynik 3:4 po rzutach karnych dla Diabłów), zaś gospodarze będą wypoczęci i zmotywowani do pogoni za strefą gwarantującą udziały w play-off. Spodziewamy się, że Buffalo Sabres strzelą co najmniej 3 bramki, a do zwycięstwa poprowadzi ich najlepszy strzelec tej drużyny, czyli Jack Eichel. W obecnym sezonie Eichel na 48 rozegranych spotkań aż 28 razy pokonywał bramkarzy rywali i niewątpliwie jest liderem drużyny z Buffalo. Dodatkowo należy podkreślić, że Eichel w ostatnich dwóch meczach nie strzelił bramki (ostatnie trafienie zanotował w dniu 15 stycznia 2020r. w meczu z Vegas Golden Knights), będzie więc na pewno chciał się „przełamać” i trafić do siatki rywali. Biorąc pod uwagę nie najlepszą dyspozycję rywali w tym sezonie, powinien on w tym meczu co najmniej raz wpisać się na listę strzelców. Co obstawiać? Podsumowując, spodziewamy się jednostronnego spotkania na korzyść gospodarzy, którzy nie powinni mieć problemu ze strzeleniem kilku bramek zmęczonej wczorajszym meczem drużynie Ottawa Senators. Dodatkowo dorzucamy do typu na wynik spotkania, typ na strzelca bramki. W związku z powyższym, naszym typem na ten mecz będzie:

Typ:Jack Eichel zdobędzie gola i Buffalo wygra mecz

Kurs 2.60 w eWinner

Chcesz zagrać z nami, a nie masz konta w eWinner? Załóż je klikając w LINK

 

Calgary Flames – St. Louis Blues

29.01.2020r. godz. 03:00 

Drugie spotkanie tej nocy i mecz pomiędzy Calgary Flames, a St. Louis Blues. Spotkanie arcyciekawe, albowiem gospodarze to szósta ekipa Konferencji Zachodniej i trzecia drużyna Dywizji Pacific. Goście to nie tylko niedawni gospodarze meczu All Star, który odbył się w miniony weekend, ale także liderzy Konferencji Zachodniej oraz liderzy w swojej Dywizji Centralnej. W nadchodzącym spotkaniu nie będziemy jednak próbować wytypować zwycięzcy, ale skupimy się na liczbie bramek w pierwszej tercji tego spotkania. Calgary w całym sezonie ma średnią 5.8 bramek na mecz u siebie, zaś St. Louis Blues ma średnią 5.8 bramek na mecz, kiedy występowali w roli gości. Tak jak jednak wspomnieliśmy, interesować nas będzie liczba bramek w pierwszej tercji. Tutaj statystyki prezentują się w następujący sposób: Calgary Flames w ostatnich dziesięciu spotkaniach przed własną publicznością, w aż siedmiu z nich strzeliło minimum 1 bramkę w pierwszej tercji. Również siedem razy na dziesięć ostatnich meczów notowano over 1.5 bramki w pierwszej tercji, kiedy Flames byli gospodarzami. St. Louis Blues jako goście strzelali minimum jedną bramkę w pierwszej tercji w siedmiu na dziesięć ostatnich spotkań. W sześciu przypadkach na dziesięć także wpadało powyżej 1.5 bramki w pierwszej tercji, gdy Blues występowali w roli gości. Co obstawiać? Biorąc powyższe pod uwagę uważamy, że pierwsza tercja tego spotkania może obfitować w bramki zarówno jednej, jak i drugiej strony. Możliwy jest nawet over 2.5 bramki w T1 po kursie 3.65!! Jednak żeby poniekąd się ubezpieczyć wybieramy do zagrania typ:

TyP Calgary Flames – St. Louis Blues – over 1.5 w Tercji 1

Kurs 1.87 w eWinner

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Kupon na dziś