Za nami kolejna niestety nieudana noc z NBA. Mateusz mocno wierzył w swój kupon, lecz ponownie zabrakło szczęścia i dopięcia tej jednej asysty przez Westbrooka. Wielka szkoda, bo było naprawdę blisko wygranej 435 PLN. Na dziś przygotowałem dla was overowego dubelka, który moim zdaniem ma spore szanse na profit. Zapraszam do analizy.

Odbierz pakiet powitalny w PZBuk!

Bonus od depozytu do 500 PLN + 100 PLN w punktach + voucher 1500 PLN!

Typomania – wygraj wyjazd na mecz ukochanej drużyny!

Załóż konto z kodem: 600PLN

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w tym sezonie: 58/102

Profit: -967

 

Zdarzenie: Portland Trail Blazers vs New York Knicks

 Typ:  powyżej 25,5 pkt Lillarda

Kurs: 1,80

Zaczniemy od zdarzenia, które wydaję się dla mnie najmniej ryzykownym typem. Właściciele Blazers od początku sezonu zmagają się z kłopotami zdrowotnymi swoich zawodników, przez co znajdują się tylko na 12 miejscu konferencji zachodniej. Dla graczy, jak i włodarzy klubu, którzy przyzwyczajeni ostatnimi latami gry w górnej części tabeli musi to być strasznie frustrujące. Jednak PZBUK stawia gospodarzy w roli faworytów, wystawiając kursy 1.20 do 4.30 na Knicks. Sam z tak odważną tezą bym się nie zgodził, bo Portland gra zdecydowanie poniżej swojego poziomu. Dzisiejsi goście, to nie co inny kaliber organizacji w ostatnich latach, który ciągle jest w fazie budowy. Koszykarze z Nowego Jorku okupują ostatnie miejsce na wschodzie, notując koszmarną serię porażek. Dlaczego więc kwestionuję wystawione kursy? Według mnie to będzie mecz walki z obu stron. Knicks będą chcieli wykorzystać luki kadrowe Smug i odbić się od dna, co jest możliwe. Początkowo myślałem nad handicapem dodatnim w stronę gości, lecz osoba Lillarda bardziej mnie do siebie przekonuję. Damian jest liderem gospodarzy i gwiazdą tejże ekipy, więc to na jego barkach spoczywa w dużej mierze zdobywanie punktów w trudnych sytuacjach. Na ten moment rozgrywający gra na poziomie 26.7 pkt, 7,4 asyst i 4,6 zbiórek i moim zdaniem patrząc na to, jak NYK broni, to jest duża szansa na to by over zakończył się pomyślnie.

Zdarzenie:  Charlotte Hornets – Washington Wizards

 Typ:  R. Hachimura powyżej 25,5 pkt, zbiórek i asyst

Kurs: 1,80

Ostatnim razem podałem taki typ na Grahama, lecz Devonte nas zawiódł. Dziś spróbujemy uderzyć w sympatycznego młodziaka z Japonii, dla którego jest to pierwszy sezon w NBA. Występujący na pozycjach niskiego lub silnego skrzydłowego, mierzący 206 cm został wybrany 9-tym numerem draftu. Wcześniej pokaz swoich sił Rui prezentował, grając w barwach Uniwersytetu Gonzaga, w którym grał przez 3 sezony. Teraz broni barw Wizards, którzy również borykają się z kontuzjami swoich zawodników. Czarodzieje zajmują obecnie 12 miejsce na wschodzie, notując bilans 7 zwycięstw i 15 porażek. Tymczasem czeka ich starcie z Szerszeniami, które mają na swoim koncie o 3 spotkania rozegrane więcej. Podobnie jak w analizie wyżej nie podejmę się typowania 1X2, gdyż drużyny grają na podobnym poziomie i moim zdaniem sporą różnicę może zrobić dyspozycja dnia czołowych zawodników obu organizacji. Postanowiłem więc dać szansę Hachimurze, który z meczu na mecz robi duże postępy. Japończyk gra na średniej 14.2 pkt, 5.8 zbiórek i 1.7 asyst, lecz w ostatnich 5 grach znacząco zwiększa liczby. Rzuciłem okiem w statystyki z poprzednich pojedynków:

  • 17 punktów, 7 zbiórek i 4 asysty z Clippers
  • 14 punktów, 6 zbiórek i 2 asysty z Miami
  • 27 punktów, 7 zbiórek z 76ers
  • 15 punktów, 6 zbiórek i 4 asysty z Orlando
  • 30 punktów, 9 zbiórek i 3 asysty z Clippers

Jak widać podczas tych starć pokrył łączny over trzy razy i widzę sporę szansę, by pokrył go i dziś. Przyjezdni z powodu kłopotów kadrowych muszą stawiać na Ruiego, który w grudniu gra o ponad 14 minut więcej niż w listopadzie.

Powodzenia!

Więcej na temat bonusów w PZBuk -> https://zagranie.com/pzbuk-bonus/
kupon nbaChcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Konto w PZBuk ✅

Konto na Typomanii- jeszcze nie ❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i walcz o świetne nagrody!