Wczoraj kartki w hicie planowo, ale zawiodła nas Biełszyna Bobrujsk a konkretnie ich rogi. Niestety Słuck nie był wymagającym przeciwnikiem i po dwóch kornerach w pierwszych pięciu minutach nic więcej w tej statystyce się do końca nie poprawiło. Szkoda, ale dzisiaj przed nami kolejny dzień rywalizacji w Wyszejszaja Liha i od razu mamy dla Was coś wyjątkowego: dla nowych graczy STS pojawił się najwyższy zakład bez ryzyka do 280 PLN ze zwrotem na konto depozytowe! Nie wejdzie, pieniądze możesz od razu wypłacić. Bardzo ciekawa promocja, z której warto skorzystać z kodem: ZAGRANIE

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet!

Kod: ZAGRANIE

sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

FK Witebsk vs Isłacz Mińsk (07.08. godz. 17:00)

Gospodarzom zabrakło w starciu z mistrzem kraju nieco szczęścia. Tutaj słupek, poprzeczka i wynik 0:1 pozostał bez zmian. Nie zaprezentowali się źle w Brześciu, ba nawet przejmowali inicjatywę i przez pewnie okres byli lepszym zespołem. Dzisiaj wracają na swój obiekt, gdzie czują się jak ryba w wodzie i w Witebsku nawet najlepsi mają tutaj problemy. Ich bilans meczów domowych jest znakomity i są na szóstej pozycji pod tym względem. Tak jak pisałem ostatnio, gospodarze nieco zmienili swój styl gry z mocno defensywny na nieco ofensywny. Nie zamykają się już na własnej połówce, starają się prowadzić piłkę, tak jak to było właśnie tydzień temu przy polskiej granicy. Gdyby dzisiaj udało im się zwyciężyć to Witebsk znalazłby się tuż za podium Wyszejszaja Liha. Patrząc na poprzednią kampanię, to wysokie miejsce na koniec w tabeli byłoby sukcesem. Czy im się to uda?

Trzeba przyznać, że przyjezdni radzą sobie w ostatnich dniach bardzo dobrze. Wygrana z Dynamem Brześć była małą niespodzianką, ale po prostu ich rywale nie dojechali jeszcze na spotkanie, ponieważ mieli trzytygodniową przerwę od piłki. Sławija Mozyrz nie jest wcale wymagającym przeciwnikiem i dopiero dzisiaj nadchodzi ważny i trudny test. Tak jak pisałem wyżej w Witebsku nikomu nie gra się łatwo, a szczególnie powinna odczuć to stołeczna ekipa, która w delegacjach spisuje się znacznie gorzej niż w stolicy. Pod tym względem są na końcu stawki i wygrywać w roli gościa przychodzi im tylko, gdy grają ze słabszym zespołem. Dwa zwycięstwa z rzędu znacznie polepszyły sytuację Isłacza w tabeli czy po piątkowej rywalizacji na trudnym terenie ulegnie jeszcze bardziej poprawie?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Witebska w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Dynamem Brześć
 • Witebsk znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 29 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:2 ze Sławiją Mozyrz
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 29 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa i 7 porażek
 • Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Isłacza Mińsk 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Witebska, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Witebsk w ostatnim czasie to naprawdę solidna ekipa i jak grają u siebie, to warto iść w ich stronę. Mało brakowało, a w Brześciu urwaliby punkty aktualnym mistrzom Wyszejszaja Liha i to pokazuje, że znajdują się w niezłej formie. Isłacz to chimeryczna ekipa, która raz potrafi zaprezentować się świetnie, a za chwilę jest zmiana o 180 stopni. Do tego ich osiągnięcia w delegacjach nie powalają na nogi i dlatego też moim typem będzie 1X. Widzimy też po h2h, że to gospodarze od jakiegoś czasu wygrywają w tej parze i jestem zdania, że do zakładu bez ryzyka w STS warto zastanowić się nad tą propozycją. Witebsk w tym sezonie przegrał tylko jeden mecz na własnym obiekcie i było to dawno temu po szalonym meczu ze Sławiją Mozyrz, a Szachcior Soligorsk, BATE, Dynamo Mińsk, czy też Dynamo Brześć tracili punkty na obiekcie dzisiejszego gospodarza. Wątpię, aby Isłacz sięgnął po zwycięstwo na tak wymagającym terenie.

Zdarzenie: FK Witebsk vs Isłacz Mińsk

Typ: 1X

Kurs: 1.39

grupa

Dynamo Mińsk vs FK Smalawiczy (07.08. godz. 19:00)

Tak jak też przypuszczałem, gospodarze nie byli w stanie nawiązać równej walki z Niomanem Grodno. Ich poprzedni rywal spisuje się w ostatnim czasie znakomicie i ciężko było myśleć o, chociażby jednym punkcie, ale okazje na remis były. Dynamo zawodzi swoich kibiców i wydaje się, że nie będzie w tym roku europejskich pucharów. Po prostu jest zbyt duża konkurencja w tym roku. Wcześniej wymieniony Nioman, Torpedo Żodzino, a jeszcze za ich plecami jest Witebsk oraz Dynamo Brześć, gdzie pomieścić wszystkie ekipy na podium? Ciężko to stwierdzić. Jedno jest pewne, że gospodarze nie grają na swoim poziomie i sezon coraz bardziej zbliża się ku końcowi i to jest ostatni gwizdek, aby poprawić swoją sytuację. Dzisiaj nadarza się idealna okazja, aby sięgnąć po komplet punktów, poza tym grają u siebie w stolicy, a więc wszystkie karty są w ich rękach. Czy stołecznej ekipie uda się wygrać bezproblemowo?

O Smalawiczy dużo by pisać, ale niestety wiele negatywnego. Problemy finansowe trapią tę ekipę i widać to po ostatnio osiąganych wynikach. Nawet Biełszyna Bobrujsk była ich w stanie wczoraj wyprzedzić i szykuje się kolejny sezon na zapleczu Wyszejszaja Liha. Niestety z wcześniej wymienionym przeciwnikiem mieli bardzo małe szanse, aby coś osiągnąć, a dzisiaj wydaje się, że to mission impossible, aby marzyć przynajmniej o punkcie. Jest kilku piłkarzy, którzy oczywiście się wyróżniają w obozie gości, ale są to właśnie zawodnicy, którzy w tym trudnym momencie zostali wypożyczeni z Dynama Mińsk. Nie mogłem znaleźć informacji czy będą uprawnieni, aby zagrać ze swoim macierzystym klubem, ale samo to pokazuje, na czyje konto powędrują dzisiaj oczka. Jedyną dla nich nadzieją jest solidna obrona i murowanie swojej bramki tak jak to było w spotkaniu z Witebskiem. Czy Smalawiczy stać na jakąś niespodziankę w tym meczu?

 Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Niomanem Grodno
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 30 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Smalawiczy w lidze zakończyło się porażką 0:3 z Biełszyną Bobrujsk
 • Smalawiczy znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 14 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 remisy i 6 porażek
 • Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Dynama Mińsk 3:1
 • Dwa ostatnie spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Dynama Mińsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy

Co obstawiać?

Nie ulega wątpliwości, kto jest tutaj faworytem. Oba kluby ze sobą współpracują i Smalawiczy ma dług wdzięczności za to, że Dynamo wypożyczyło im kilku zawodników w tym trudnym okresie, dlatego też wygrana gospodarzy nawet sportowo powinna przyjść bez problemu. Jeżeli nie będzie tutaj żadnego przekrętu, a dobrze wiemy, że się zdarzają, to na konto stołecznych pojawi się komplet punktów. Do tego dokładam under 4.5, ponieważ jestem zdania, że nie zobaczymy tutaj wielu bramek. Dynamo ma swoje problemy w ofensywie, a Smalawiczy zapewne ustawi się bardzo defensywnie, tak jak to było w rywalizacji z Witebskiem i uważam, że linia 4.5 bramek jest w miarę bezpieczna. W historii ich bezpośrednich spotkań tylko raz padły więcej niż cztery gole i mam nadzieję, że ona się nie powtórzy. Liczę na bardzo dobrą defensywę gospodarzy i skromną wygraną faworytów.

Zdarzenie: Dynamo Mińsk vs FK Smalawiczy

Typ: 1/-4.5 gola

Kurs: 1.55

Zasady promocji:

 • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Białoruś STS na 07.08.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze