W dniu dzisiejszym poznamy nowego Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi. Do turnieju przystępują zawodnicy z najlepszą średnią punktową za bieg, do 7 rozegranych kolejek w Ekstralidze żużlowej. Jak spiszą się Polacy? Mistrz Świata ponownie udowodni swoją klasę? Torpedujący Vaculik czy jednak ktoś zaskoczy? Tyle pytań, a to wszystko zweryfikuje tor. Zobaczcie, co wymyśliłem na dzisiaj.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

15.08.2020 r. – 19:15

Jesteśmy już po połowie rozgrywek w najlepszej żużlowej lidze świata. Dzisiaj przyjdzie nam poznać nowego Międzynarodowego Mistrza tejże ligi na rok 2020. W roli faworytów do tego turnieju przystępują: Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik, Leon Madsen, bracia Łagutowie, Emil Saifutdinov oraz Matej Zagar. Nie każdy jednak może te zawody wygrać. Sądzę, że żaden underdog nie będzie w stanie dzisiaj wnieść się na swoje wyżyny, aby pokonać kogoś z grupy wymienionych. Ja proponuje trzy zdarzenia, które postaram się krótko objaśnić.

Miejsca 1-3

Kogo mam tutaj innego zaproponować, jak nie samego Mistrza Świata. Bartosz Zmarzlik znalazł już optymalne przełożenia do swojego sprzętu. Przyznał, że po słabym początku sezonu pracował ze swoim tunerem i efekty mamy już od trzech/czterech kolejek. Bartosz fantastycznie spisuje się na domowym owalu, ale także na wyjazdowych torach pokazuje swoją klasę. Dzisiaj jest jednym z głównych faworytów do zdobycia złota, a z pewnością medalu w tych zawodach. Układ dzisiejszego turnieju jest taki, że dwóch zawodników z największą ilością punktów, automatycznie trafia do finału. Rozgrywane są także dwa półfinały dla zawodników z miejsc 3-10, z których tylko zwycięscy dołączają do finałowej czwórki. Moim zdaniem, Bartosz przy taki rozstawieniu przeciwników, jakie ma dzisiaj, już po fazie zasadniczej zamelduje się w czołowej 4 zawodników i będzie miał przywilej, wybrania sobie odpowiedniego pola na ostateczne starcie. Bartka widzieć będziemy w biegu numer 3, gdzie będzie miał mocnych przeciwników i może zakończyć się to różnie. Bieg numer 7 to powinna być minimum 2 punktowa zdobycz Polaka. Bieg 9 powinna już chodzić szeroka, a na polu zewnętrznym zobaczymy Mistrza Świata. Bieg 14 to znowu pole zewnętrze i już zgoła dopasowany bardzo sprzęt i ostatni wyścig to numer 20 w programie i mimo trzeciego pola, to Bartosz ma Gleba po swojej prawej stronie, tak więc pewnie ustawi się blisko niego i skutecznie wyjedzie na szeroką, aby nabrać prędkości. Dzisiaj Bartkowi życzę złota, a przy okazji naszego profitu.

Miejsca 1-3

Typ: Bartosz Zmarzlik

Kurs: 1.42

baner zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pojedynki

Dzisiaj na ten turniej weźmiemy sobie dwa pojedynki. Starcie dwóch torped tegorocznego sezonu oraz starcie Mistrzów Świata z ubiegłych lat. Przejdźmy do tych pierwszych. Mowa tutaj o słoweńsko-słowackim duecie: Martin Vaculik vs. Matej Zagar. Patrząc na ostatnie poczynania tych zawodników, ciężko jest stwierdzić, kto dzisiaj będzie lepszy. Dla mnie jednak Vaculik ma odrobinę większe szanse na zdobycie większej ilości punktów w rundzie zasadniczej. Mimo że losowanie nie było dla niego szczęśliwe, gdyż trzy razy zobaczymy go w polach wewnętrznych. Jednak jego starty znacząco się poprawiły i jak sam mówi, właśnie nad tym aspektem pracował w przerwie przed powrotem sezonu. Zagar jest w życiowej formie. Wczoraj zrobił duży komplet 18 punktów na zawodnikach Unii Leszno. Dzisiaj sądzę, że jednak trochę spuści z tonu. Zaliczy dobry występ, w to nie wątpię, ale czy pokona ligowego kolegę? W tamtym roku Vaculik był trzeci i dzisiaj myślę, że powtórzy swój sukces i uplasuje się na jakiejś medalowej pozycji. Zawodnicy startują razem w biegu numer 3, który jest bardzo mocno obsadzony. Jednakże późniejsze ułożenie, tym bardziej biegi 4 i 5 Martina, są zdecydowanie dla niego korzystniejsze niż dla Zagara. Liczę na dobry speedway w wykonaniu obu Panów, ale z przewagą dla Martina.

Martin Vaculik – Matej Zagar

Typ: Vaculik

Kurs: 1.50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Starcie Mistrzów Świata z ubiegłych sezonów zapowiada się niezwykle pasjonująco. Do pojedynku bierzemy: Taia Woffindena oraz Jasona Doyla. Czego możemy spodziewać się od obydwu zawodników? Ze strony reprezentanta Wielkiej Brytanii z pewnością walki o najwyższe miejsca, a czy od Jasona tego samego można oczekiwać? Tai, mimo jakiej kontuzji doznał w jednym z meczów Ekstraligi, zjeżdżając do parku maszyn, jedzie bardzo dobre mecze. W ogóle nie widać, że coś mu doskwiera i wygrywa bardzo ważne biegi dla swojego klubu. Myślę, że jego dzisiejsza postawa udowodni nam, że znów jest bardzo groźny i będzie starał się o kolejny tytuł w SGP, a dzisiejszy turniej będzie prawdziwym sprawdzianem przed tym cyklem turniejów. W tamtym roku Tai nie startował z powodu kontuzji, więc mam nadzieję, że dzisiaj będzie chciał sobie odbić zeszłoroczną absencję w tych zawodach. Z drugiej strony mamy świetnego na toruńskim owalu Jasona. Doyla jednak spisuje się poniżej oczekiwań w tegorocznych rozgrywkach Ekstraligi. Stawiano go jako kolejną armatę częstochowskich lwów, jednakże tak nie jest. Jason jeździ w kratkę, nie może dopasować się z ustawieniami, ciężko jest mu się dostosować do warunków, jakie są na torze. Jest jednym z najczęściej mijanych zawodników w meczach ekstraligowych. Panowie spotkają się już w 4 biegu i jeżeli Doyle się nie wstrzeli, to nie widzę dla niego szans w późniejszych biegach, aby mógł pokonać Taia. Dla mnie kurs na Tajskiego jest lekko przesadzony, ale oby z korzyścią dla nas.

Tai Woffinden – Jason Doyle

Typ: Woffinden

Kurs: 1.60

 

Podsumowanie: Zmarzlik 1-3, Vaculik lepszy od Zagara, Woffinden lepszy od Doyla, Promocja Fortuna

KURS= 3.89

IMME 15.08.2020 żużel

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze