Rozpoczynamy nowy miesiąc od wizyty w Chinach, gdzie przed nami aż cztery rywalizacje podczas tego czwartku. Ja skupiłem się na dwóch, widząc spore szanse na faule. Liczymy na drużyny, które będą chciały się wreszcie przełamać i tym samym na ich sporą motywację. Nasze typy gramy dzisiaj w ETOTO, zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Cangzhou – Shanghai Port: typy i kursy bukmacherskie (01.09.2022)

Formalni gospodarze to jeden z głównych kandydatów do spadku. Niestety ich sezon nie jest najlepszy i na ten moment Cangzhou znajduje się tuż nad strefą spadkową. Całe szczęście, że w Super Lidze są jeszcze takie kluby jak Hebei, czy dwie ekipy z Kantonu, które prezentują się beznadziejnie i walka o utrzymanie będzie toczyła się do samego końca. Wreszcie postanowiono sięgnąć po posiłki i niedawno do formalnych gospodarzy dołączyła dwójka piłkarzy, znanych nam z polskiej Ekstraklasy. Mowa tutaj o Jose Kante oraz Georgi Zhukov, którzy zadebiutowali w nowych barwach przy okazji starcia z Changchun Yatai. Czy te wzmocnienia pozwolą myśleć o pozostaniu w elicie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Shanghai Port, które przechodzi małą rewolucję w składzie. W tym zespole nie widzimy już Oscara, który pragnie wrócić do ojczyzny i prędzej czy później to się stanie, a Aaron Mooy już od jakiegoś czasu reprezentuje Celtic. Należało znaleźć odpowiednie zastępstwa, dlatego do formalnych gości dołączyli tacy gracze, jak Matias Vargas, czy też Wu Lei. Czekamy cały czas na debiuty tych zawodników i być może stanie się to dzisiaj. Ambicje Shanghai Port są naturalnie większe, niż wskazuje to aktualna pozycja w tabeli i przy takich transferach jest szansa nawiązania walki z najlepszymi. Jak faworyci poradzą sobie dzisiaj z jednym z outsiderów?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Cangzhou w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Changchun Yatai
 • Cangzhou znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 2 zwycięstwa, 5 remisów i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie Shanghai Port w lidze zakończyło się zwycięstwem z Tianjin Jinmen Tiger
 • Shanghai Port znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 24 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 7 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, zakończyło się zwycięstwem Shanghai Port 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które zostały rozegrane pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 1 remisem i 4 wygranymi Shanghai Port

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że zdziwiła mnie liska linia na faule związane z zespołem z Cangzhou. Jest to drużyna, która od pięciu meczów nie sięgnęła po zwycięstwo i tym samym będzie niezwykle zmotywowana, aby wrócić na ścieżkę wygranych. Możemy spodziewać się determinacji oraz walki o każdy centymetr boiska. Jednak to Shanghai Port ma więcej jakości w składzie, dlatego uważam, że faworyci będą częściej utrzymywać się przy futbolówce o rywale przerywać akcje rywali. Pobieram sobie linię 12.5 przewinień. Ostatnie liczby Cangzhou pod tym względem to 11, 13, 19. Widzimy tendencję wzrostową i oby dzisiaj było podobnie. Skorzystaj z kodu bonusowego w ETOTO, ponieważ to tam gramy nasze propozycje z Super Ligi!

etoto
1.60
Cangzhou powyżej 12.5 fauli

Zagranie FB

Dalian Pro – Shenzhen: typy i kursy bukmacherskie (01.09.2022)

Czas na omówienie drugiego starcia pomiędzy Dalian Pro, a Shenzhen. Szkoda mi trochę formalnych gospodarzy, którzy dzielnie spisali się przy okazji rywalizacji z Meizhou Hakka, ale tamtego dnia to przeciwnicy byli bardziej skuteczni. Oglądaliśmy ofensywny mecz, gdzie sam rezultat o tym mówi. 2:4 to bardzo hokejowy wynik i rzadko spotykany na poziomie Super Ligi. Nie ma co się jednak załamywać, ponieważ forma po stronie Dalian Pro jest, ale należy oglądać się za plecami, ponieważ rywale nie śpią. Na ten moment formalni gospodarze są tuż nad kreską i potrzebne są kolejne sukcesy, aby odbić się od dołu tabeli chińskiej ekstraklasy. Wydaje się, że dzisiaj nadchodzi dobry moment na zainkasowanie kompletu oczek. Czy tak też się stanie?

Niestety Shenzhen kompletnie się posypało i jest to jeden z nielicznych projektów w Super Lidze, który jest zdrowo zarządzany, ale nie przekłada to się na ostatnie rezultaty. Skład formalnych gości nie jest przecież taki zły i oglądamy tutaj kilku interesujących piłkarzy, którzy potrafią zrobić różnicę na boisku. Mowa tutaj naturalnie o Franku Acheampong, czy też Lin Gao, którzy swoim doświadczeniem wspierają Shenzhen. O ile ofensywa działa jako, tako, tak defensywa kompletnie zawodzi i strata aż dziewięciu bramek w dwóch starciach nie najlepiej wróży, co do przyszłości. Potrzebna jest zdecydowana poprawa w tym elemencie gry, aby sięgnąć po zwycięstwa. Jak tym razem zaprezentuje się outsider?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Dalian Pro w lidze zakończyło się porażką 2:4 z Meizhou Hakka
 • Dalian Pro znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 2 zwycięstwa, 6 remisów i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie Shenzhen w lidze zakończyło się porażką 1:5 z Wuhan Three Towns
 • Shenzhen znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 16 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 5 zwycięstw, 1 remis i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami, zakończyło się zwycięstwem Shenzhen 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które zostały rozegrane pomiędzy tymi drużynami, zakończyły się 3 zwycięstwami Dalian Pro i 2 wygranymi Shenzhen

Co obstawiać?

W tym spotkaniu również skuszę się na faule outsidera, który koniecznie potrzebuje kompletu punktów, aby wreszcie się przełamać. Shenzhen notuje niechlubną serię pięciu porażek z rzędu i frustracja w tym obozie z pewnością narasta z każdym dniem. Tym razem formalni goście mają przeciwnika, z którym mogą się przełamać, dlatego mocno liczę na agresywne podejście to tego meczu. Oto statystyki pod kątem fauli w ostatnich starciach Shenzhen: 18, 9, 15. Linia 10.5 jest naprawdę niska i warto z niej skorzystać. Bonusy w ETOTO na Ciebie czekają!

etoto
1.62
Shenzhen powyżej 10.5 fauli

Chiny ETOTO 01.09.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze