Po raz kolejny brak szczęścia i spokoju ducha zawodnika nie daje mi sukcesu i profitu, Nick Kyrgios prowadził już 2-0 w setach, i 4-2 w trzecim, żeby dać się przełamać i końcowi wygrać spotkanie dopiero w piątej odsłonie. Na dzisiaj przygotowałem dla Was kupon triple, może i zagranie bardziej ryzykowne, ale same typy mam wrażenie, nadzwyczaj bezpiecznie wyglądają. Musicie wybaczyć mi dzisiaj nikłą treść, ale natłok obowiązków nie pozwala w ten weekend na więcej, z resztą o większości już tutaj pisałem i wszystko znajdziecie w zakładce “tenis” na naszym portalu! Miejmy nadzieję, że odbijemy sobie dzisiaj zielonymi kuponami!

 

Kliknij w link i załóż konto w Totolotku, aby otrzymać:

1000 złotych od depozytu na start + 49 bonus za aplikację mobilną!

Danił Miedwiediew-Stan Wawrinka

Dla Wawrinki wróżyłem już bilet potworny w spotkaniu z Johnem Isnerem, jednak dyspozycja Amerykanina i późniejszy mecz, zagwarantowały Wawrince awans do kolejnej rundy. Mimo to, że to nie był dzień Isnera to i tak miał on kilka szans na przełamanie Szwajcara. Myślicie, że Danił tego nie wykorzysta? Przede wszystkim Rosjanin jest o wiele lepszy i skuteczniejszy w grze i poruszaniu się po korcie od ostatniego rywala Stana, a i w poprzednich rundach rywalom nie dał szans na pokazanie czegokolwiek, odpowiednio 3-1,3-0,3-0 z Tiafoe, Marginesem i Popyrinem, czyli nadziejami światowego tenisa dają pełny obraz całkowitej dominacji nad dotychczasowymi rywalami. Stan mimo trzech zwycięstw, moim zdaniem zawodzi mimo wszystko. Strata seta z Dzumhurem i zwycięstwo nad Seppim tylko ze względu na brak zimnej głowy Włocha w ostatniej partii i oddanie breaka. Widzę tutaj efektowne i efektywne zwycięstwo lubiącego nawierzchnie twarde zawodnika.

Nick Kyrgios-Rafael Nadal

Nick przez swoją porywczość, zepsuł mi początek weekendu, od stanu 2-0 W setach i 4-2 gemach ratował się tiebreakiem w ostatniej partii, jak bedzie w meczu z Rafą? Tefp dowiemy sie dzisiejszej nocy, ale jedno jest pewne. Nie jest to ulubiony przeciwnik Hiszpana, na osiem potyczek wygrali po cztery, jest to na tyle solidny bilans Australijczyka, że próżno szukać drugiego takie zawodnika na świecie. W trzech ostatnich starciach obaj zdobywali sety i ja stawiam, że dzisiaj będzie podobnie. Może i Nadal jest zdecydowanym faworytem i wygra to spotkanie, ale z pewnością Nick utrzyma serwis przez jednego seta i choćby po tb, ale to wygra. Nadal z resztą w ostatnim czasie dość często oddaje swoje podania, kto wie, a może to Kyrgios, przy dopingu swojej publiki zrobi tutaj niespodziankę?

Andriej Rublow- Aleksander Zverev

Spotkanie dwóch 22 latków mających juz na koncie ważne triumfy. Podobny wiek, równe szanse, podobne kursy proponowane przez bukmacherów. W Australii po trzy pewne triumfy Zverev nie oddał jeszcze seta, Rublow dwa, ale warto nadmienić, że jest to 12 (!!) spotkanie Rosjanina w tym miesiącu i wszystkie do tej pory wygrał. Moim zdaniem nie zamkniemy w tym spotkaniu rezultatu w trzech setach, Rublowa w końcu musi zaatakować zmęczenie, a i Zverev z pewnością to wykorzysta. Jednak, czy Rosjanina nie będzie stać na wygranie choćby seta? Szczerze wątpię! Wynik nie będący zerem na obu kontach należy do pewniaków tego dnia i ja w tym kierunku też podążam.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!