Dziś rozpoczynamy turniej Flashpoint, ten sam, do którego kwalifikacje typowaliśmy jeszcze kilka tygodni temu! Jeśli dobrze pamiętacie, to właśnie przez zajęcie wysokiego miejsca w tych kwalifikacjach, polska drużyna Anonymo zapewniła sobie miejsce na turnieju i dzięki temu już za kilka dni będziemy mogli zobaczyć ich w akcji. Dziś jednak zajmiemy się spotkaniem pomiędzy Astralis, które po odejściu Device boryka się z pewnymi problemami w swojej grze, a OG, które natomiast jest już jakiś czas po zmianach, i zmiany te przynoszą oczekiwane efekty, kto według was będzie górą w tym starciu? Żeby nie było tak monotonnie i nudno, to dziś zajrzymy również do jednego spotkania w ramach turnieju w lola, a konkretnie trwającego już od jakiegoś czasu MSI! Tam również dzieją się bardzo ciekawe rzeczy, dlatego z pewnością czekają nas duże emocje!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Pain Gaming – Istanbul Wildcats
10.05.2021 r. Godz. 19:00

Rozpoczynamy właśnie od meczu w Lola, bo po prostu odbywa się on wcześniej, niż spotkanie Astralis. Pamiętajcie, że godzina rozpoczęcia może delikatnie ulec zmianie z uwagi na to, że spotkania są rozgrywane jedno po drugim, jednak nie powinna to być zbyt duża zmiana. Przyznam szczerze, że nie jestem wielkim fanem tego turnieju, przede wszystkim dlatego, że według mnie jest tutaj zbyt dużo pojedynków BO1, a zbyt mało BO3. W ogólnej opinii pojawia się nawet stwierdzenie, że play-offy LPL są ciekawsze do oglądania i niestety muszę się z tym zgodzić. Jedynym plusem tego formatu jest to, że w każdej grupie rozgrywane są również rewanże i dziś przyjrzymy się właśnie rewanżowi pomiędzy brazylijskim Pain Gaming a tureckim Istanbul Wildcats!

W pierwszym meczu ostatecznie lepsi okazali się Brazylijczycy, jednak w perspektywie całego spotkania to właśnie Wildcats prowadzili grę i mieli przewagę przez prawie 30 minut spotkania! Dopiero nieudany teamfight przy baronie i utrata tego celu na mapie oddała prowadzenie w ręce Pain, którzy już go nie wypuścili. Jednak to gra IW mogła wielu podobać się bardziej w tym również mi. Co prawda w bardzo prosty i głupi sposób roztrwonini oni przewagę, jednak jest to błąd i mankament, który można szybko naprawić. Ich sposób ustawiania zagrań na mapie, kontroli neutralnych celów w początkowej i środkowej fazie gry był jednak na bardzo dobrym poziomie i według mnie są oni lepszą drużyną niż Pain.

Na obecną chwilę żadną z tych drużyn nie jest faworytem do wyjścia z grupy, bo Mad Lions zdaje się być poza czyimkolwiek zasięgiem, a PSG pokazało, że jest lepsze zarówno od jednej jak i drugiej drużyny z tego spotkania. Walka do końca jest jednak bardzo istotna, co wczoraj świetnie pokazała drużyna Pentanet, która pomimo trudnej sytuacji w grupie i braku faworyzowania z niczyjej strony, ostatecznie pokonała Unicorns of Love i wyszła z grupy A na drugim miejscu. Dlatego też według mnie zarówno Pain jak i Istanbul będą tutaj walczyć do końca.

Według mnie faworytem do zwycięstwa jest tutaj ekipa Wildcats i tak też postawię na moim kuponie. Pain Gaming wygrało jedynie w pierwszym meczu z IW, natomiast w pozostałych spotkaniach w tej grupie nie prezentowali się bardzo dobrze. Patrząc na to, jak wyglądała spora część pierwszego starcia pomiędzy tymi zespołami mam wrażenie, że turecka ekipa jest po prostu lepsza, bardzo podoba mi się ich agresja we wczesnych fazach gry i jedyne czego brakowało mi w pierwszej rundzie, to skupienia do końca i doprowadzenia do wygranej. Jest to jednak tak jak pisałem, problem, z którym dosyć łatwo powinni się uporać i dziś zapewnić sobie zwycięstwo. Oczywiście nic nie jest tutaj 100% pewne, zwłaszcza jeśli mówimy o meczach w formacie BO1, jednak według mnie, patrząc również na wysokość kursu, to jest to bardzo atrakcyjne zdarzenie.

Betfan
1.88
Istanbul Wildcats wygra spotkanie

Baner grupy typerskiej facebook


Astralis – OG

10.05.2021 r. Godz. 21:00

Wracamy jednak do Counter Strike, gdzie w drugim meczu rozpoczynającego się dziś Flashpointa spotkają się Astralis oraz OG! Duńczycy ostatnio grają naprawdę w kratkę, a to wszystko oczywiście za przyczyną ostatnich dużych i głośnych zmian w składzie, jednak wreszcie Bubzkji pojawia się na serwerze, a jego gra może cieszyć oko. Struktura Flashpointa polega na podwójnej drabince, zatem przegrany pierwszego spotkania nie żegna się automatycznie z turniejem, jednak znacząco utrudnia sobie przeprawę, a tego oczywiście żadna z drużyn nie chce. Według bukmacherów faworyt nie jest znany, a kursy na obydwie drużyny bardzo wyrównane. Według kibiców to jednak OG jest obecnie w lepszej formie i to oni powinni dziś po raz kolejny zatriumfować. Co ja typuję w tym meczu?

Nie sposób zabrać dobrych wyników ekipie OG, seria trzech wygranych spotkań z rzędu, na ostatnie pięć spotkań zaledwie jedna porażka, zmiany w składzie przynoszą oczekiwany rezultat i z pewnością humory dopisują zawodnikom tej organizacji. W szczególnie dobrej formie są Valde oraz Mantuu, to dwa prawdziwe filary OG, które są najbardziej odpowiedzialne za sukcesy drużyny w ostatnich tygodniach. W ostatnim meczu przeciwko Astralis OG dosyć gładko poradziło sobie z rywalami, szybko wygrywając 2:0. Było to jednak tuż przed zmianami w składzie Duńczyków i już wtedy ich gra po prostu się nie kleiła, wyraźnie odstawali od reszty. Czy dziś będzie ich stać na trochę więcej?

Astralis nie jest jeszcze na bardzo wysokim poziomie, jednak ciągle pewne podstawy działają u nich na najwyższych obrotach. Z takimi rywalami jak Complexity czy Extra Salt radzili sobie bez problemu, z Heroic i G2 polegli, przy tym ta druga drużyna musiała się solidnie napocić, żeby pokonać Duńczyków. Według mnie bardzo podobny scenariusz będziemy mogli oglądać dziś, dlatego też nie chcę tutaj typować zwycięstwa jednej albo drugiej ekipy. Według mnie zobaczymy tutaj trzy mapy, Astralis ze spokojem stać na ugranie przynajmniej swojej propozycji, natomiast rozpędzone OG również powinno dorzucić coś od siebie. Kurs jest bardzo atrakcyjny, a spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, zwłaszcza że Flashpoint jest bardzo dużym turniejem i z pewnością zarówno jedna jak i druga drużyna przygotowały coś specjalnego na tę okazję!

Betfan
1.89
Powyżej 2,5 map

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFANSprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!


Kupon betfan esport 10.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze