Fot. Jeep Vidon / PRESSFOCUS

Wczorajsze kupony zaświeciły nam się na zielono i jest to drugie trafienie podczas tegorocznego Tour de France! Dziś będziemy próbowali podtrzymać tę passę. Przed nami ostatni etap przed sobotnim dniem przerwy, a także przed wjazdem w Pireneje. Odcinek pagórkowaty, na którym wiele może się wydarzyć. Dzisiaj gramy razem z ETOTO. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy skorzystać z naszego kodu promocyjnego. A tymczasem zapraszam do typowania i wspólnej analizy. 

Etap 7: Vierzon – Le Creusot (249 km)

Przed nami najdłuższy etap tegorocznej Wielkiej Pętli. Kolarze pokonają aż 249 kilometrów z miejscowości Vierzon do Le Creusot. Pierwsza część odcinka będzie stosunkowo płaska – schody zaczną się w drugiej części, gdzie organizatorzy zaplanowali kilka mniej lub bardziej wymagających podjazdów. Na trasie zobaczymy pięć premii górskich. Będą to: Cote de Chateau-Chinon (3,2 km, 5,2%), Cote de Glux-en-Glenne (2,6 km, 4,1%), Cote de la Croix Liberation (4,7 km, 5,4%), Signal d’Uchon (5,7 km, 5,6%) oraz Cote de la Gourloye (2,5 km, 5,1%). Szansę na dojazd do mety będzie miała dzisiaj ucieczka. Jeżeli się tak jednak nie stanie, obejrzymy finisz z mocno przerzedzonego peletonu. A teraz zapraszam do analizy.

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 1000 PLN we freebetach!

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 200 zł od depozytu + 20 zł Freebet

 

Łącznie 320 zł na grę w ETOTO!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 20 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Dylan Teuns vs Daniel Martin

Zacznijmy od przedstawienia sylwetek obu kolarzy. Dylan Teuns to zawodnik ekipy Bahrain-Victorious. 29-letni Belg jest specjalistą od takich etapów, jak dzisiejszy – pagórkowaty. Potrafi on zabrać się w ucieczkę i z niej rozstrzygnąć etap na swoją korzyść, lecz i w sytuacji bycia w peletonie potrafi skutecznie zafiniszować z przerzedzonej grupki. I właśnie dlatego znalazł się w dzisiejszym zestawieniu. Dylan w swojej karierze odniósł 11 zwycięstw. Do jego największych sukcesów należą: zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Tour de Pologne, etap Tour de France oraz tryumfy w wyścigach VOO-Tour de Wallonie i Arctic Race of Norway. Czy na dzisiejszym etapie o sobie przypomni? Mam taką nadzieję.

Jego dzisiejszym rywalem będzie Daniel Martin. Zawodnik ekipy Israel Start-Up Nation jest bardziej utytułowanym kolarzem niż Teuns, ale ma też większy staż w peletonie. 34-letni Irlandczyk również w ostatnich latach zaczął specjalizować się w odjazdach na pogórkowatych oraz górskich etapach. Wcześniej był kolarzem, który nie pogardził walką w klasyfikacjach generalnych Wielkich Tourów. Do jego największych sukcesów należą zwycięstwa w Liege-Bastogne-Liege, Il Lombardia, Volta Ciclista a Catalunya oraz Tour de Pologne. Ponadto Irlandczyk ma na koncie dwa etapy Tour de France oraz dwa odcinki hiszpańskiej Vuelty.

Co obstawiać?

Obaj kolarze mają na tyle dużą stratę w klasyfikacji generalnej, że możemy spodziewać się ich obecności w ucieczce. Jeżeli tak miałoby się stać to jednak większe szanse daję na to Dylanowi Teunsowi. Dlaczego? Belg bardziej niż Irlandczyk pasuje mi swoim profilem do dzisiejszego etapu. Górki dzisiaj są, ale nie są to trudne, górskie podjazdy, na których dobrze czułby się Martin. Te zdecydowanie bardziej pasują Belgowi. A co w sytuacji, kiedy obaj kolarze znajdą się w ucieczce lub zostaną w peletonie? Wtedy też większe szanse daję Teunsowi. Jest kolarzem bardziej dynamicznym niż Daniel Martin i w sytuacji finiszu powinien być wyżej. Kurs na zwycięstwo Dylana Teunsa w tej parze wynosi 1.65. Zachęcam również do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat ETOTO. A tymczasem lecimy z drugim typem.

etoto
1.65
Teuns lepszy niż Martin

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alex Aranburu vs Omar Fraile

Bardzo ciekawy zakład, bowiem dotyczy dwóch zawodników z tej samej ekipy. Nie oznacza to oczywiście, że nie możemy ich ze sobą zestawiać – wszak w obrębie drużyny każdy dostaje odrębne zadania i na ich podstawie możemy stwierdzać, kto będzie wyżej. Zacznijmy jednak od przedstawienia sylwetek obydwu zawodników. Alex Aranburu to 25-letni kolarz jeżdżący na teamu Astana-Premier Tech. Zawodnik jeszcze bez większych osiągnięć na koncie, ale z całą pewnością perspektywiczny. W swojej karierze odniósł do tej pory jedynie cztery zwycięstwa. Najważniejsze z nich – etap wyścigu Dookoła Kraju Basków – odniósł w tym sezonie. Był to jednak tryumf po samotnej ucieczce. Profil dzisiejszego etapu dosyć dobrze pasuje do jego charakterystyki. Ucieczka, pagórkowata trasa, umiejętność zafiniszowania z peletonu. To wskazuje, że na dzisiejszym etapie to właśnie Aranburu może być liderem ekipy Astany.

Jego dzisiejszym rywalem będzie kolega z zespołu – Omar Fraile. Omar jest zawodnikiem starszym od Aranburu – ma 30 lat i w zawodowym peletonie możemy go oglądać od 2013 roku. Również jest to typ uciekiniera, ale zdecydowanie bardziej na górskie etapy, aniżeli pagórkowate jak dzisiaj. Profil obydwu kolarzy wskazywałby więc na Alexa Aranburu. Do największych sukcesów Omara Fraile należy dwukrotna wygrana w klasyfikacji górskiej wyścigu Vuelta a Espana oraz po jednym etapie Tour de France, Giro d’Italia, Itzulia Basque Country oraz Tour de Romandie. Hiszpan w swojej karierze odniósł dotychczas siedem zwycięstw.

Co obstawiać?

Tak jak już wspomniałem – moim zdaniem profil Alexa Aranburu bardziej pasuje do dzisiejszego etapu. Chociaż obaj kolarze specjalizują się w ucieczkach, to jednak Aranburu bardziej preferuje takie pagórkowate etapy, jak dzisiejszy, podczas gdy Fraile odnajduje się na bardziej górskich odcinkach. Dlatego też uważam, że to Aranburu wewnątrz ekipy Astany zostanie wytypowany na dzisiejszego lidera i to on będzie dzisiaj wyżej. Kurs na taki rozwój zdarzeń wynosi 1.43 i sprawia, że nasz kupon zyskuje podwojenie stawki. Na koniec zachęcam do zapoznania się z pozostałą ofertą bukmacherską ETOTO. Zieloności!

etoto
1.43
Aranburu lepszy niż Fraile

Tylko u nas +1000 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w ETOTO z kodem bonusowym z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 1000 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

Zaloguj się aby dodawać komentarze