Dobra passa ostatnio się mnie trzyma, bowiem przygotowałem dla Was poprawnie ostatnie 2 kupony. Dziś z Wyszejszają Lihą Rezerwa gramy na podtrzymanie tej serii. O 13:00 wystartują 2 spotkania, które poddam analizie. Mianowicie skoncentruję się na meczach Sławiji Mozyrz 2 z FK Gorodeją 2 oraz Szachciora Soligorsk 2 z Biełszyną 2. Jakie propozycje dla Was przygotowałem? Tego dowiecie się w trakcie lektury! Zapraszam! 

Skorzystaj z kodu 1259PLN dla STS od Zagranie i odbierz 100% do 1200 zł od depozytu
30 zł bez ryzyka + 29 zł freebet

tylko na

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 30 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1225 zł, a z naszym kodem: 1259 zł

Kod rejestracyjny
1259PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 30 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: 1259PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Sławija Mozyrz 2 – FK Gorodeja 2 (godz. 13:00)

To starcie można określić spotkaniem dna. Obie drużyny zajmują bowiem 2 ostatnie miejsca w tabeli. Lepszą ekipą są dzisiejsi gospodarze. Sławija 2 zdołała uzbierać 4 punkty, dzięki 1 zwycięstwu oraz 1 remisowi. Poza tym jest zespołem dosyć łatwym do pokonania. Piłkarze z Mozyrz musieli uznać wyższość rywali już 7-krotnie. Co ciekawe, to nie z powodu wielu traconych bramek rezerwy Sławiji rzadko punktują. Więcej goli straciło wszakże aż 6 drużyn. Kłopot leży w ofensywie. Napastnicy gospodarzy pokonywali do tej pory bramkarzy rywali raptem 7 razy, co jest najgorszym rezultatem w stawce. Nawet ostatnie FK Gorodeja 2 ma o 1 trafienie więcej na swoim koncie.

A propos FK Gorodeji 2. Jej piłkarze są w znacznie gorszym położeniu, niż ich koledzy z Mozyrz. Może nie w kwestii punktów, ponieważ dzielą ich raptem 4 oczka, ale bardziej mam na myśli sferę mentalną oraz poziomu gry. Ekipa dzisiejszych gości w 9 kolejkach tego sezonu nie odniosła żadnego zwycięstwa. Tylko 1 raz udało im się zremisować, dzięki czemu zdobyli swój jedyny punkt. Ponadto ich defensywa jest tak dziurawa, że praktycznie jest jedną wielką dziurą. Aż 33 gole stracone to najgorszy rezultat spośród zespołów całej stawki. Dodatkowo już od 10 spotkań FK 2 nie potrafi pokonać przeciwnika. To świadczy o fatalnym przygotowaniu zespołu z Gorodeji oraz morale sięgających naprawdę dna.

Bezpośrednie starcia

Obie drużyny grały ze sobą 6-krotnie. Pewnie wielu z Was to zaskoczy, ale to piłkarze z Gorodeji wypadają w tej rywalizacji nie tylko lepiej, ale zdecydowanie lepiej niż ich rywale z Mozyrz. Ekipa FK 2 tryumfowała 4 razy, natomiast Sławija 2 tylko 1 raz. Z kolei na 2 wizyty w Mozyrzu goście z Gorodeji 2-krotnie wywozili komplet punktów. Również tylko w 1 przypadku doszło do podziału puli. Ciekawe, że drużyna dzisiejszych gospodarzy odniosła jedyną wygraną na terenie rywala. W kwestii bramek także znacznie okazalej prezentuje się wynik FK Gorodeji 2. Jej zawodnicy zdobyli bowiem 12 goli, a ich przeciwnicy raptem 7. Natomiast średnia bramek na spotkanie w tej rywalizacji wynosi 3,16.

Statystyki

 • Sławija Mozyrz 2 zajmuje 15 (przedostatnie) miejsce w tabeli
 • Gospodarzom udało się odnieść 1 zwycięstwo oraz 1 raz zremisować
 • Zespół Sławiji 2 ma najmniejszą liczbę bramek strzelonych – 7
 • Piłkarze z Morzyrza jedyny mecz wygrali przed własną publicznością
 • Średnia bramek w spotkaniach tego zespołu wynosi 2,77, a w potyczkach u siebie 2,5
 • FK Gorodeja 2 plasuje się na 16 pozycji w tabeli
 • Goście nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie
 • Piłkarze z Gorodeji pozwolili sobie na stracenie największej ilości bramek w całej lidze – 33
 • FK 2 straciło w delegacjach aż 22 ze wszystkich 33 straconych goli
 • Średnia bramek w meczach tego zespołu wynosi 4,5, a w starciach wyjazdowych 5,6

Co obstawić?

Faworyt w tej potyczce wydaje się być jasny. Ekipa Sławiji 2 powinna poradzić sobie ze słabszym rywalem. Piłkarze gospodarzy mają lepszą defensywę i są zespołem lepiej zorganizowanym. Tak naprawdę goście nie mają nic do zaproponowania. Nie sądzę jednak, że będzie to mecz obfity w gole. Jeśli już tak będzie, to raczej zawodnicy z Mozyrza wystąpią w rolach głównych. Dlatego handicap 0:1 wydaje się być rozsądną opcją. Możemy spodziewać się rezultatu 2:0, 3:1, ale jednak choć namiastkę godności piłkarze z Gorodeji pewnie będą chcieli zachować. Dla nich takie rezultaty to będzie najmniejszy wymiar kary. Na ten moment, FK 2 nie stać po prostu na nic więcej. Choć bilans bezpośrednich meczów zdecydowanie przemawia za gośćmi, to dziś historia raczej niewiele będzie miała do powiedzenia. To najwyższy czas na wygraną Sławiji 2 u siebie z FK Gorodeja 2.

Mój typ: handicap 0:1

Kurs: 1,65 

Szachcior Soligorsk 2 – Biełszyna 2 (godz. 13:00)

Ekipa z Soligorska to jedna z lepszych drużyn w tegorocznych zmaganiach Wyszejszajej Lihi Rezerwa. Na ten moment piłkarze Szachciora 2 w 9 meczach odnieśli 4 zwycięstwa, 3 razy dzielili się punktami i 2-krotnie musieli uznać wyższość rywali. Owe 2 porażki miał miejsce 2 oraz 3 kolejki temu. Najpierw piłkarze z Soligorska ulegli Isłaczowi Mińsk 2 przed własną publicznością 1:0, a następnie zaliczyli wpadkę, ponieważ tak należy określić ich przegraną z niżej notowanym FK Witebsk 2. Można stwierdzić, że jest to drużyna, która jak już strzela, to ich przeciwnicy muszą się martwić. Bowiem na 6 spotkań, kiedy Szachcior 2 trafiał do bramki rywali, aż 4 razy kończył mecz w 4 golami na swoim koncie.

Biełszyna 2 nie jest zespołem, który prezentuje się aż tak dobrze. Ich powodem do niepokoju z pewnością jest fakt, iż od 4 kolejek nie są w stanie zainkasować 3 punktów. Zresztą zwyciężyć udało im jak dotychczas 2 razy. Mecze tej drużyny charakteryzują się sporą ilością bramek. Piłkarze z Biełszyny mają co prawda ujemny bilans, ale zanotowali dosyć pokaźną liczbę trafień, bo 18, ale stracili przy tym 19 goli. Zdecydowanie lepiej wychodzi im granie przed własną publicznością, gdzie zgromadzili 8 punktów, natomiast w delegacjach uzbierali zaledwie 1 oczko.

Bezpośrednie starcia

Oba zespoły wystąpiły przeciwko sobie 8 razy. Aż 6-krotnie w tej rywalizacji wygrywał Szachcior 2, natomiast Biełszynie 2 nie udało się to ani razu. Zaledwie 2 remisy, to jedyne, co udało się ugrać piłkarzom dzisiejszych gości. Jeden z tych remisów został odnotowany na obiekcie dzisiejszej rywalizacji. W bilansie bramkowym widać wyraźną różnicę na korzyść drużyny z Soligorska. Zawodnicy Szachciora 2 strzelili 23 gole, natomiast piłkarze Biełszyny 2 zaledwie 5. Natomiast średnia bramek w meczach tych zespołów wynosi 3,5 gola na spotkanie.

Statystyki

 • Szachcior 2 plasuje się na 7 miejscu w tabeli
 • Piłkarze z Soligorska wygrali w 4 z ostatnich 6 spotkań
 • W tym sezonie Szachcior 2 odniósł 1 porażkę przed własną publicznością
 • Średnia bramek w meczach tego zespołu wynosi 3,22, a na własnym terenie 3,2
 • Biełszyna 2 zajmuje 12 pozycję w tabeli
 • Goście nie wygrali od 4 kolejek
 • Aż 3 z ostatnich 4 potyczek Biełszyny 2 zakończył się podziałem punktów
 • Piłkarze z Biełszyny nie wygrali w tym sezonie na wyjeździe ani razu
 • Średnia goli w meczach tego zespołu wynosi 4,11, a w starciach wyjazdowych 3,75

Co obstawić? 

Jak zapewne zauważyliście, w meczach obu zespołów duża liczba bramek jest na porządku dziennym. Szczególnie w przypadku Biełszyny 2. Bezpośrednie spotkania również wskazują, iż powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Sądzę, że tradycja może zostać podtrzymana. W tym przypadku potrzeba nam 3 bramek, a jak sobie wrócicie do wszystkich średnich bramek na mecz, to wszystkie są mniej lub bardziej powyżej 3. Nie zdziwię się, jeśli Biełszyna 2 powalczy i sprawi spore problemy Szachciorowi 2. Dlatego moim zdaniem over 2,5 gola, to dosyć bezpieczny wariant na to wydarzenie.

Mój typ: over 2,5 gola

Kurs: 1,40

Wyszejszaja Liha Rezerwa - kupon

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!