Przygotujcie się na naprawdę mocne uderzenie! Dla każdego z Was przygotowaliśmy możliwość skorzystania ze specjalnych BOOST-ów, które pomnożą liczbę Waszych punktów! Jak bardzo? Za połączenie swojego konta w forBET zgarniesz od nas 1000 punktów. Z kolei punkty zebrane we wtorek 17 marca pomnożymy razy 5! Tego jeszcze nie było! Dołącz do PZBuk i zwiększ swoje szanse na wygranie Macbooka!

Kliknij w poniższy przycisk i dołącz do Typomanii:

[WCHODZĘ W TO]

Załóż konto w PZBuk i mnóż swoje punkty!

W sobotę świętowaliśmy Dzień liczby Pi i Wasze punkty mnożyliśmy razy 3.14! Mnożnik ten był dopiero przystawką do tego, co czeka na Was 17 marca. W ten dzień przygotowaliśmy dla Was mnożnik w PZBuk razy 5 na wszystkie zdarzenia, w tym również na sporty wirtualne! Jeśli kupon, którego rozstrzygnięcie będzie miało miejsce we wtorek zagrasz np. za 100 PLN to w Typomanii otrzymasz 500 punktów! Limity? Brak – graj za ile chcesz i zgarniaj tyle punktów ile chcesz!

100 PLN w PZBuk = 500 punktów w Typomanii! 

Jedynym warunkiem jest to, żebyś zagrał z konta w PZBuk, które trzeba założyć z linku: https://zagranie.com/go/pzbuk i przy rejestracji wpisać kod promocyjny: 150PLN. Pamiętaj, że aktywacja konta w PZBuk nastąpi po obróceniu minimum 1 PLN. Następne stawki Twoich kuponów, które rozliczone zostaną 17 marca pomnożymy x5!

Tego jeszcze w Typomanii nie było – dlatego załóż konto już teraz i walcz o jak najlepsze nagrody!

snajper3

Dołącz do forBET i zgarnij +1000 punktów!

UWAGA! Mamy dla Was coś jeszcze! Zdobywasz punkty grając w STS, Betclic lub PZBuk? Załóż konto u bukmachera forBET oraz przejdź pozytywną weryfikację, a otrzymasz dodatkowe 1000 punktów! W tej promocji nie wymagamy niczego więcej!

Konto należy założyć z linku https://zagranie.com/go/forbet oraz wpisać kod promocyjny: 2120PLN. Pamiętaj, że weryfikacja konta w Typomanii nastąpi po obróceniu minimum 1 PLN u bukmachera. Gdy tylko otrzymasz pozytywną weryfikację, Twoje konto zasilimy tysiącem punktów, a od bukmachera otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN. Jak widzisz warto założyć konto już teraz i włączyć się do walki o główne nagrody.

1000 punktów za założenie konta w forBET oraz mnożniki x3,14 oraz x5 mogą spowodować, że główne nagrody powędrują właśnie do Ciebie! Nie zwlekaj i wygrywaj razem z nami!

typomania_forbet1000_v2

Nagrody, wyniki, konkursy – marzec w Typomanii

Jeśli szukasz informacji nt. aktualnych nagród, zapowiedz konkursów oraz chcesz dowiedzieć się czym jest i jak dołączyć do Typomanii, to koniecznie sprawdź mój poprzedni artykuł -> marzec w Typomanii <-. W jednym miejscu poznasz wszystkie szczegóły naszej zabawy i jak stanąć do walki o Macbooka, vouchery, drukarkę Canon, słuchawki czy zestawy gamingowe od HyperX.

Kliknij w poniższy przycisk i dołącz do Typomanii:

[WCHODZĘ W TO]

typomania_social_promo