Ligi piłkarskie przez chwilę odpoczywają, ale nie KHL! Zrobiliśmy sobie weekendową przerwę w typowaniu na stronie, jednak osoby, które regularnie śledziły nasz hokejowy wątek na grupie Zagranie, z pewnością są zadowoleni. W sobotę i niedzielę trafiliśmy kupony triple na overy w danych meczach, a większość typów na punktację kanadyjską zawodników również się zazieleniło. Warto dołączyć już teraz, ponieważ pojawią się propozycje na resztę dzisiejszych spotkań, które nie zostaną tutaj omówione. Atakujemy kupon double, który możecie zagrać bez ryzyka w eWINNER przy rejestracji z kodem promocyjnym: 1200PLN. Nie ma co dłużej przeciągać, zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

Chcesz więcej typów na spotkania KHL? Dołącz do Grupy Zagranie!

Avtomobilist Yekaterinburg vs Barys Nur-Sultan

Zaczynamy od meczu, który rozpocznie się dzisiaj najwcześniej, Avto podejmie na swojej tafli Barys. Sytuacja obu klubów jest podobna. Lada dzień oficjalnie zakwalifikują się do fazy play-off i jedyna niewiadoma, jaka pozostała, to które miejsca ostatecznie zajmą. Należy się spodziewać, że walka pomiędzy tymi zespołami będzie o pozycje trzy i cztery, ponieważ na ten moment zarówno Bars Kazań, jak i Omsk są poza zasięgiem tych drużyn, a reszta stawki do końca sezonu zasadniczego nie powinna ich przegonić. Dlaczego ważne jest znalezienie się na trzecim miejscu? Aby w pierwszej rundzie trafić teoretycznie na łatwiejszego rywala. Moim zdaniem lepiej mierzyć się z Nowosybirskem niż z Ufą. Ten drugi klub jest zawsze niewygodnym przeciwnikiem, ma większy potencjał kadrowy i zarówno Avto, jak i Barys chcieliby uniknąć tej konfrontacji już w pierwszej rundzie.

Dzisiejsi gospodarze są w niezłej formie. Gdyby nie słaba druga tercja w starciu z Barsem Kazań mogliby myśleć wtedy o wygranej. Niestety dla nich nie udało się odrobić strat i tym samym to rywale zgarnęli dwa punkty. W to poniedziałkowe popołudnie przyjeżdża jednak zespół, który jest w ich zasięgu. Klub ze stolicy Kazachstanu nieco opadł z formy i po pewnym pokonaniu Jokerit w Helsinkach nadeszły porażki z SKA St. Petersburg oraz z Ufą. Barys źle wyglądał w piątek, być może to oznaka zmęczenia, ponieważ był to trzeci mecz rozgrywany na wyjeździe, ale to, co może ich pocieszać to dobra postawa w ofensywie, szczególnie w starciu z Wojskowymi. Zdobyć cztery gole na ich obiekcie to nie lada sztuka i nie ma znaczenia czy grają w przewadze, czy 5 vs 5 udaje im się często znaleźć drogę do bramki rywala. Czy dzisiaj również tak będzie?

Co obstawiać?

Uważam, że będzie to wyrównane starcie. Z jednej strony mamy Avto, które na swoim lodowisku czuje się bardzo dobrze i można było kalkulować z przegraną z Kazaniem, a z drugiej podrażniony Barys, który będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Nie pójdę tutaj w zwycięstwo jednej z drużyn, ale zaproponuje bramki. O dziwo dzisiejsi gospodarze mają problem z klubem ze stolicy Kazachstanu i pokazuje to bilans. 5 ostatnich bezpośrednich rywalizacji to 5 wygranych gości. Barys na wyjazdach spisuje się w tym sezonie świetnie i zdobywają wiele bramek na obcych taflach. Niestety obrona nie działa jak należy i to powinno Avto wykorzystać. Celuje w wiele goli i stawiam na minimum 5, ale podpieram się ewentualnym wynikiem 2:2 w regulaminowym czasie gry, który pokryje naszą linię.

Zdarzenie: Avtomobilist Yekaterinburg vs Barys Nur-Sultan

Typ: powyżej 4.5 bramek (z dogrywką i rzutami karnymi)

Kurs: 1.57

HC Sochi vs Lokomotiv Jarosław

Dzisiejsi gospodarze wreszcie zakończyli swoją długą serię wyjazdową bilansem dwóch zwycięstw i trzech przegranych spotkań. Trzeba przyznać, że mieli bardzo wymagających rywali i to, co mieli wygrać to wygrali. Do tego punkt zdobyty w Niżni Nowogrodzie również trzeba uznać za sukces. To jednak jest za mało, aby myśleć o fazie play-off. W tym momencie tracą aż osiem oczek do ósmego Podolska i ciężko będzie skrócić ten dystans. Na domiar złego pojawiają się kontuzje i Sochi nie może skorzystać z takich hokeistów jak Malte Stromwall, Nikita Shchitov, Artyom Tomilin czy Dmitri Shikin. Brakuje szczególnie tego ostatniego, ponieważ bramkarz ten nie ma może imponujących statystyk, ale jego obecność jest potrzebna na lodzie. W tym momencie na bramce dzisiejszych gospodarzy widzimy Ivana Nalimova, który cały czas zbiera doświadczenie w KHL.

Po drugiej stronie mamy jeden z najmłodszych składów tej lidze hokeja, a więc Lokomotiv. Drużyna ta została mocno odmłodzona przed rozpoczęciem nowego sezonu i to ma przynieść owoce w przyszłości. Klub z Jarosławia cały czas nie może być pewny awansu do play-offów, chodź jest w lepszej sytuacji, niż ich rywal z Sochi. Mieszanka doświadczenia z młodością dobrze wpływa na ten zespół i po serii przegranych w końcu odnieśli pewne zwycięstwo z Podolskiem. Trzeba powoli wziąć się w garść, ponieważ chętnych na czołową ósemkę jest coraz więcej i duża przewaga, którą jeszcze niedawno mieli, została ostatnio roztrwoniona. Sochi to ich bezpośredni przeciwnik w walce o play-offy i to jest po prostu mecz o cztery punkty. Czy Lokomotiv powtórzy swój wynik z Podolska?

Co obstawiać?

Szczerze mówiąc, nie lubię grać na zwycięstwo jednej z drużyn, ponieważ często zdarza się tak, że zdobywają sporo bramek, a ostatecznie przegrywają po dogrywce bądź karnych, dlatego tutaj pójdę w stronę overu goli, ale tylko jednej drużyny, a więc gości. Lokomotiv ma bardzo duży potencjał ofensywny i ta ich mieszanka młodości z doświadczeniem bardzo dobrze funkcjonuje, szczególnie w ataku. Co ciekawe mają ostatnio bardzo dobry bilans z Sochi i w rywalizacjach z tym klubem zdobywają wiele bramek. Nie zapominajmy jednak, że dzisiejsi gospodarze wrócili z długiego wyjazdowego tournee i będą potrzebowali chwili czasu, aby u siebie się ponownie zadomowić. Pierwszy mecz na swojej tafli po serii w delegacji jest ciężki i mam nadzieję, że goście to wykorzystają. Poza tym trzeba na nowo złapać swój rytm, a Sochi od pięciu dni nie rozegrało spotkania. Takie detale mogą zdecydować, a i kontuzje nie pomagają. Liczę na podtrzymanie formy ofensywnej Lokomotivu i typuje, że w tej rywalizacji zdobędą minimum trzy gole.

Zdarzenie: HC Sochi vs Lokomotiv Jarosław

Typ: Lokomotiv Jarosław powyżej 2.5 bramek

Kurs: 2.02

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Dubel na KHL eWINNER 27.01

Chcesz więcej typów na spotkania KHL? Dołącz do Grupy Zagranie!