W piątkowe popołudnie czeka nas drugie starcie barażowe o możliwość występowania w PlusLidze w sezonie 2022/2023. Po pierwszym meczu bliżej końcowego sukcesu są goście dzisiejszego spotkania, gdyż wygrali trzy do zera. Czy podobnie będzie i tym razem? Wiele na to wskazuje, choć jak pokazała trzecia partia w ostatnim spotkaniu, zespół z Będzina stać na to, by momentami rywalizować, jak równy z równym. Tym razem kupon kreślę w BETFAN-ie.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MKS Będzin vs PSG Stal Nysa: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (20.05.2022 r.)

W pierwszym ich spotkaniu nie doszło do sensacji, za jaką uznawane byłoby zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy. I z trudem przychodzi spodziewanie się jej i tym razem, gdyż za faworyta całej rywalizacji postrzega się PSG Stal Nysę. Jest tak, gdyż to drużyna z Nysy miała więcej czasu na regenerację i spokojny trening przed kluczowymi spotkaniami, jak i znacznie lepiej od MKS-u prezentowali się w ostatnich grach. Przykładem mych słów jest to, że chociażby byli w stanie ograć zespół Projektu Warszawa na zakończenie sezonu PlusLigi.

Jednoznaczne kursy

Bukmacherzy BETFAN są przekonani, że to PSG Stal Nysa ponownie wyjdzie „z tarczą” z tego pojedynku. Uważam tak, gdyż ustanowili kurs na ich zwycięstwo na poziomie 1.31, a na analogiczne zdarzenie względem MKS-u Będzin na 3.35. Nawet te, które wiążą się z obstawieniem konkretnej liczby zdobytych setów jest klarowne i jeżeli nie rozważasz ich na podbicie kuponu, to nie ma większego sensu ich obstawiać. Dzieje się tak, gdyż typ na to, ze będą cztery sety wynosi 1.48, a że nie 2.41. Jeśli mowa o tie-breaku, to oznaczenie, że zespoły ugrają mniej niż pięć setów wynosi 1.28, a że więcej niż cztery aż 3.20. Dlatego też zdecydowanym faworytem po raz kolejny będą siatkarze PSG Stali Nysa, ale mając na uwadze, jakich problemów MKS Będzin natworzył w trzeciej odsłonie, nie skreślam ich z marszu w tej rywalizacji i tym pojedynku. Wszakże wystąpią tym razem przed swoją publicznością. Jednak do swego typowania przejdę za chwilę, a wcześniej jeszcze o czymś wspomnę.

Ilość setów potrzebna do wyłonienia zwycięzcy

Bukmacherzy BETFAN uważają, że MKS Będzin stać na ugranie seta, gdyż na takie zdarzenie przygotowali kurs na poziomie 1.39 względem 2.70, że tak się nie stanie. Równie pewni są tego, że PSG Stal Nysa ugra co najmniej partię, gdyż na te zdarzenie przygotowali wycenę na poziomie 1.04 względem tej na nie, która została ustabilizowana aż na 8.00. Dzieje się tak, gdyż bukmacherzy BETFAN-u widzą, że zespoły się już przetarły, rozegrały w rywalizacji barażowej o prawo występowania w PlusLidze w sezonie 2022/2023, a jednocześnie wyraźnie widać, kto jest w jakiej dyspozycji. Ostatnia partia pokazała, że wystarczy tzw. chwila rozluźnienia i już faworyci mogą mieć problemy. Biorąc pod uwagę, że teraz rywalizacja przenosi się do Będzina, gospodarze przed własną publicznością mogą urwać co najmniej seta, do czego przecież już byli zdolni w rywalizacji tych drużyn. Dlatego interesująco wyglądają te typy, które informują o tym, ile łącznie setów zostanie rozegranych w tym spotkaniu. Jeśli sądzisz, że ponownie trzy, spotkasz się z kursem 2.28, jeśli że cztery to 2.49, a jeśli, że pięć to 3.45. Według mnie ciekawie wygląda ten typ związany z czterema partiami, ale biorąc pod uwagę w jakiej formie są drużyny oraz jak wyglądał ich pierwszy mecz, podejmuję się innego typu, który jest swoją drogą wyżej wyceniany przez specjalistów z BETFAN-u.

Mój typ na to spotkanie

Patrząc na wyceny interesująco jeszcze się prezentuje ten typ, w którym pojawia się informacja, jaki będzie widniał wynik na tablicy świetlnej po dwu setach. Kuszące jest postawienie zwłaszcza na ten, który wynosi 2.05, a jednocześnie „mówi”, że będzie jeden do jednego. Jednak jak pisałem wyżej, chcę tym razem nieco bardziej zaryzykować niż zawsze i obstawiam, że zwycięży PSG Stal Nysa, ale po drodze zgubi jedną partię. Kurs na to zdarzenie został ustabilizowany na poziomie 3.45. Jeśli sądzisz, że ponownie ich rywalizacja zakończy się po trzech odsłonach znowuż na korzyść gości tego meczu, to wówczas spotkasz się z wyceną o wartości 2.74.

Betfan
3.45
MKS Będzin vs Stal Nysa - dokładny wynik: 1:3

Propozycja kuponu:

MKS Będzin vs PSG Stal Nysa

fot. Tomasz Kudala/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze