Fot. Xinhua

Przed nami drugi dzień snookerowego Masters, czyli jednego z trzech największych turniejów. Do gry wkraczają kolejni wielcy zawodnicy, a więc z całą pewności emocji nie zabraknie. Na start zobaczymy starcie będącego w świetnej dyspozycji Binghama z Un-Noohem, który jest niezwykle groźnym zawodnikiem. Z kolei wieczorem zobaczymy pojedynek dwóch byłych Mistrzów Świata – Murphy vs Williams – będzie się działo! Zapraszam do mojej analizy i typów!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Stuart Bingham vs Thepchaiya Un-Nooh

Zanim przejdziemy do omawiania meczów, kliknij TYPY DNIA i sprawdź aktualne oraz darmowe typy na najciekawsze wydarzenia! Każdego dnia dostarczamy analizy i zapowiedzi meczów z gotowymi kuponami i kursami. Koniecznie sprawdź już teraz!

Wczoraj rozpoczął się jeden z najbardziej wyczekiwanych turniejów snookerowych – MASTERS. Niestety przed jego rozpoczęciem pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymali Jack Lisowski i Judd Trump. Szczególnie brak tego drugiego może być bardzo odczuwalny, ponieważ numer 1 na światowych listach znajduje się obecnie w bardzo dobrej formie i był głównym faworytem do odniesienia zwycięstwa w całym turniej. Paradoksalnie może to oznaczać, że emocji będzie jeszcze więcej, ponieważ teraz wszyscy zawodnicy mocniej uwierzyli w swoją szansę, a dzisiaj czas na naprawdę wielkie widowiska, ponieważ zobaczymy aż trzech Mistrzów Świata.

O godz. 14:00 Thepchaiya Un-Nooh zmierzy się z broniącym tytułu w Mastersie Stuartem Binghamem. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Anglik i moim zdaniem nie będzie tutaj żadnej niespodzianki. Dlatego bez wahania stawiam na zwycięstwo Binghama. W ostatnim tygodniu obaj panowie rywalizowali w Lidze Mistrzów, ale ja nie przywiązywałbym do tego turnieju zbyt dużej wagi, ponieważ przynajmniej w pierwszych fazach ma on bardziej charakter sparingowy. Na uwagę zasługuje tylko brejk maksymalny w wykonaniu Stuarta, który dokonał tej sztuki w wygranym 3:0 meczu z… Un-Noohem. W tym starciu widać było różnicę klas i liczę na to, że dzisiaj będzie tak samo. Taki sam wyczyn tego samego zawodnika zobaczyliśmy niecałe dwa miesiące temu.

W Mastersie najważniejsze będą doświadczenie, opanowanie w kluczowych momentach i forma z kilku ostatnich miesięcy, a te wszystkie elementy są po stronie Binghama. Proszę mi wierzyć, że ten turniej jest jednym z trzech (obok Mistrzostw Świata i UK Chmapionship) najbardziej prestiżowych turniejów w roku. Doświadczenie zdobyte w poprzednich latach powinno zaprocentować, a obecna forma obu zawodników tylko utwierdza mnie w moim typie. Dodam jeszcze tylko, że Bingham i Un-Nooh mierzyli się ze sobą sześciokrotnie i cztery razy lepszy okazywał się Anglik.

Nasz typ: Bingham

Kurs: 1.52

grupa zagranie36

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Shaun Murphy vs Mark Williams

Drugim dzisiejszym spotkaniem jest prawdziwy snookerowy klasyk, czyli starcie dwóch byłych Mistrzów Świata, którzy po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą w 2006 roku. Kolejne ich pojedynki zawsze dostarczały wielu wrażeń i liczę na to, że dzisiaj będzie tak samo. Obecne formy obu snookerzystów nie są najlepsze, ale nie oznacza to, że nie zobaczymy ciekawego widowiska. Murphy i Williams od lat zaliczają się do czołówki tego sportu i obaj chcą wrócić do wygrywania turniejów.

Williams triumfował w Mastersie w latach 1998 i 2003, a Murphy okazał się najlepszy w 2015. Obaj również po razie przegrywali w finale tego turnieju, więc dobrze znają smak i specyfikę rozgrywek. Moim zdaniem dzisiejsze starcie tych zawodników będzie długim i interesującym widowiskiem. Ani jeden, ani drugi nie znajduje się w tak dobrej dyspozycji, żeby miał wygrać wysoko. Murphy i Williams mają obecnie problem z regularnym wygrywaniem frejmów. Partia za partię – wydaje mi się, że tak właśnie będzie wyglądało to spotkanie.

10:9 Murphy, 6:5 Murphy, 6:3 Murphy, 5:1 Williams, 4:3 Murphy, 3:2 Murphy, 3:0 Williams, 3:2 Williams – ostatnie bezpośrednie pojedynki są bardzo wyrównane i czasami szczegóły decydują o zwycięstwie jednego bądź drugiego. Moim zdaniem dzisiaj będzie tak samo i zobaczymy co najmniej 10 partii. Żeby tak się stało przegrany musi wygrać co najmniej 4 frejmy. Dodam, że na tym etapie gramy do 6 wygranych.

Nasz typ: +9.5 frejmów

Kurs: 1.99

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker masters

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!