Ostatnio G2 Esports fatalnie poprowadziło swój draft i w efekcie tego przegrało z fnatic. Swoje braki starało się nadrobić braki kompozycji indywidualnymi zagraniami (jak to np. robili Caps i BrokenBlade). Dzisiaj Samuraje nie mogą sobie pozwolić na podobną wpadkę, więc liczymy na dobre show. Obejrzeć będziemy mogli także starcie Vitality z Rogue.

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Vitality – Rogue: typy i kursy bukmacherskie (15.07.2022)

Typowanie piątkowych meczów League of Legends European Championship zaczynamy od meczu Vitality – Rogue. Jest to ciekawe spotkanie, ponieważ obie drużyny należą do czołówki LEC. Vitality to drużyna gwiazd, a RGE bazuje na zespołowej grze i regularnie kończy sezony w TOP 3. Vitality ma obecnie bilans 4-3, więc chciałoby go mocno poprawić. Rogue z kolei wykręciło wynik 5-2, więc Łotry sprawowały się nieco lepiej, ale nie aż tak, jak oczekiwano tego od nich.

Team Vitality ograło ostatnio SK Gaming, co było bardzo ważne z perspektywy ułożenia się tabeli. Wcześniej pokonało m.in. Misfits Gaming i Team BDS, więc widzimy, że Perkz i spółka świetnie sobie radzą na słabe ekipy, ale gorzej im idzie z czołówką. W przypadku Łotrów jest zupełnie inaczej, bo oni potrafili nawiązać walkę z G2 Esports, a także ograć MAD Lions bez większych problemów.

Statystyki:

  • Pięć ostatnich spotkań Rogue to same zwycięstwa
  • Pięć ostatnich meczów Vitality to trzy wygrane i dwie przegrane
  • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko dwa razy – za każdym razem lepsze było Rogue*

Co obstawiać?

Patrząc na ostatnią dyspozycję obu drużyn, a także dotychczasowe wyniki tych ekip, bliżej nam tutaj do zwycięstwa Rogue. Te radzi sobie na początku sezonu, chociaż w starciach z G2 i Fnatic mogło wygrać. Vitality ma spore problemy, gdy musi się mierzyć z czołówką ligi, więc trudno oczekiwać przełamania, grając na zespół, który ma aż pięć wygranych z rzędu! Dotychczasowy bilans tych ekip, a także historia meczów bezpośrednich, sprawiają, że mamy tutaj bardzo mocne argumenty na wygraną Łotrów i to właśnie to dodajemy na kupon.

W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

SK Gaming – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (15.07.2022)

Mecze G2 Esports w summer splicie to istny rollercoaster. Raz jesteśmy świadkami świetnych występów Samurajów, którzy nie dają większych szans rywalom, a innym razem przegrywają w fatalnym stylu. Oczekiwania względem Jankosa i spółki są spore. Kibice oczekują, że G2 obroni mistrzowski tytuł zdobyty na wiosnę, ale wbrew pozorom to wcale nie będzie proste wyzwanie. W końcu muszą ograć topowe ekipy, a na razie średnio sobie na nie radzą.

Dzisiaj Samuraje będą miały dogodną okazję do tego, aby zdobyć ważne zwycięstwo i “dopisać trzy punkty do tabeli”. Caps i spółka są o wiele lepszą ekipą od SK Gaming, co widać zresztą po kursach bukmacherskich. Dlaczego tak twierdzimy? Ponieważ SKG to typowy średniak, który dotychczas wygrał zaledwie jedno spotkanie i aż sześć przegrał. Przedostatnie miejsce w tabeli i strata trzech wygranych do G2 na tym etapie zmagań to sporo.

Statystyki:

  • G2 Esports wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów
  • SK Gaming przegrało pięć ostatnich spotkań
  • Samuraje wygrały mistrzostwo Europy na wiosnę, pokonując każdego rywala w dolnej drabince bez straty mapy
  • Te drużyny grały ze sobą tylko dwa razy w historii – raz wygrało G2, a drugim razem SK Gaming *
  • Obecnie obie drużyny dzielą pierwsze miejsce w tabeli razem z jeszcze trzema innymi ekipami
  • W dwóch ostatnich meczach H2H padły co najmniej 23 eliminacje

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki widzimy naturalnie, że G2 Esports jest tutaj ogromnym faworytem. SK Gaming może mieć spore problemy, żeby w ogóle cokolwiek zdziałać. Należy jednak podkreślić, że w ostatnich starciach pomiędzy tymi ekipami padł over eliminacji (+22.5), więc stawiamy, że tutaj będzie tak samo. Samuraje lubią naciskać w early game i mają wtedy sporo eliminacji, co sprzyja właśnie graniom takich linii. Kurs to 1.47, co daje nam świetne value i dopełnia AKO.

propozycje na LEC noblebet 15.07.2022

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej. fot. Pressfocus

 
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze