Sobotni kupon z League of Legends European Championship na plus, a jak nam pójdzie dzisiaj? Na ostatni dzień superweeka przygotowałem propozycje na dwa ciekawe starcia. W niedzielę rywalizację w LEC Summer Split 2022 rozpocznie nam starcie Misfits z Astralis, a więc spotkanie dwóch średniaków walczących o awans do play-offów, a także mecz G2 Esports z ExceL eSports, czyli rywalizację mistrzów Europy, gdzie gra Polak – Marcin “Jankos” Jankowski. Sprawdź moje typy, które możesz zagrać w Noblebet z AKO 2.54!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 2520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 2554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Misfits – Astralis: typy i kursy bukmacherskie (19.06.2022)

Sobotnie spotkania w LEC Summer Split 2022 przewidzieliśmy perfekcyjnie i mamy trafione AKO 2.54. Dzisiaj na kuponie ląduje ten sam kurs, ale pod lupę bierzemy już inne zespoły, bo na tapet wzięliśmy Misfits, Astralis, G2 Esports i Excel eSports. Misfits i Astralis zagrają dzisiaj ze sobą i otworzą nam niedzielną rywalizację w League of Legends European Championship. Na start trzeba podkreślić, że spotkanie tych drużyn w dłuższej perspektywie może być kluczowe.

Dlaczego tak twierdzę? Ponieważ w play-offach mamy tylko sześć miejsc, a praktycznie cztery z nich są zarezerwowane dla G2 Esports, fnatic, Rogue i MAD Lions. O pozostałe dwa walczą więc gracze Vitality, czy właśnie Misfits i Astralis. To sprawia, że tutaj możemy spodziewać się walki na noże, bo pomimo tego, iż mamy dopiero początek sezonu, to zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, jaka jest stawka tej rywalizacji!

Statystyki:

 • Pięć ostatnich spotkań Misfits to same porażki
 • Pięć ostatnich meczów Astralis to jedna wygrana i cztery porażki
 • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko dwa razy – w obu przypadkach Misfits było lepsze *
 • Misfits na wiosnę zajęło czwarte miejsce w lidze
 • Astralis wiosenne rozgrywki zakończyło na ostatnim miejscu

Co obstawiać?

Jak popatrzymy na statystyki obu drużyn, szczególnie te dotyczące bezpośrednich starć i formy w spring splicie, widzimy, że Misfits Gaming jest ogromnym faworytem. W summer splicie zawodnicy tej drużyny nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa, ale teraz mają świetną okazję, żeby to zmienić. Astralis wczoraj pokonało BDS, ale to wcale nie oznacza, że dzisiaj też ich na to stać. Uważam, że Misfits ma lepszych zawodników i powinno tutaj wygrać, dlatego taki typ ląduje na kuponie. W Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

G2 Esports – ExceL eSports: typy i kursy bukmacherskie (19.06.2022)

Początek tego roku był dość trudny dla G2 Esports. Legendarna organizacja zakontraktowała nowych graczy i zespół był w przemeblowaniu, przez co faza grupowa spring splitu nie była zbyt dobra dla nich, ale w play-offach po pierwszej porażce obudzili się i KAŻDE kolejne spotkanie wygrali 3:0. Na MSI pojechali jako mistrzowie Europy i dotarli aż do półfinału, co było świetnym wynikiem, jak na staż tej drużyny. Teraz w LEC Summer Split będą bronić tytułu mistrza Starego Kontynentu, a same rozgrywki zaczęli w dobrym stylu, pokonując Astralis i Rogue.

O ile zwycięstwo w starciu z pierwszą tych ekip to powinna być formalność, tak pokonanie Rogue w takim stylu (zwycięstwo aż 20:7), to był pokaz siły i dominacji. Teraz Samuraje zmierzą się z ExceL eSports, czyli europejskim średniakiem, który ma aspiracje na awans do play-offów. Na razie XL dość niespodziewanie ma dwa zwycięstwa na koncie, bo w piątek ograło Misfits Gaming, a wczoraj było lepsze od fnatic. Trudno jednak określić, czy faktycznie jest to wysoka forma, czy tylko jednorazowy wyskok.

Statystyki:

 • G2 Esports na wiosnę wygrało mistrzostwo Europy, a na MSI dotarło do półfinału
 • W play-offach LEC Summer Split 2022, Samuraje nie przegrały ŻADNEGO spotkania w dolnej drabince, wygrywając każde z nich 3:0
 • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą dwa razy i w obu przypadkach G2 Esports było lepsze *
 • Na pięć ostatnich meczów G2 Esports wygrało trzy (dwa z nich były w Europie, a pozostałe na MSI, gdzie grają mistrzowie innych regionów)
 • Excel Esports zwyciężyło w trzech z pięciu ostatnich spotkań

Co obstawiać?

Uważam, że różnica w umiejętnościach zawodników obu drużyn jest zbyt duża, żeby ExceL eSports było stać tutaj na zwycięstwo. Do tego widać, że Samuraje są w bardzo wysokiej formie i pewnie kroczą po obronę tytułu. Samuraje mogą sobie dzisiaj zapewnić względny spokój w tabeli, a do tego bilans 3-0 po superweeku na pewno zbuduje pewność siebie takich zawodników jak BrokenBlade, czy Flakked. Statystyki i forma z piątku oraz soboty wskazują na G2, dlatego dodaje ich wygraną na kupon! Pamiętaj, że możesz na kupon dodać także inne typy na esport!

zakłady na lol lec 19.06.2022

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej. fot. Pressfocus

 
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze