Cześć ekipo, jak nastroje po zwiększeniu dawki tenisowych typów na Zagranie.com? Dajcie znać w komentarzach! Wczoraj oglądając Mistrzostwa Europy Wschodniej rozgrywane w Belgradzie, w oczy rzucił mi się wyczyn młodego Bułgara o imieniu Alexandar Lazarov, który to pokonał bardzo solidnego i rozpoznawalnego Dusana Lajovica. Dlatego dzisiaj postanowiłem postawić w jego kierunku! Zapraszam do analizy!

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1299PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1425 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alexandar Lazarov-Hamad Medjedovic

Na pierwszy rzut oka spotkanie między dwoma no-name’ami światowego tenisa, ale czy na pewno między zawodnikami o słabych umiejętnościach? O godzinie 20:00 na Belgradzki kort wyjdą dwaj zawodnicy plasujący się na odległych miejscach w rankingu ATP, odpowiednio 544 miejsce Lazarova i 1319 lokata Medjedovica. U wielu bukmacherów ciężko o ofertę na to spotkanie, jednak akurat STS wyszedł mi naprzeciw i w swojej umieścił akurat to spotkanie ze wspomnianego turnieju, szeroko nazwanego Mistrzostwami Europy Wschodniej. Jak możemy często zauważyć po wynikach, czas powrotu do normalnego tenisa dał ogromną szansę na pokazanie się publice zawodnikom spoza pierwszych miejsc klasyfikacji, grywającym w turniejach głównie ITF. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że czas kwarantanny i przestoju, dla czołówki nie był czasem solidnych treningów, widzimy dość niespodziewane wyniki, jak na przykład wczorajsza wygrana Alexandara nad Lajovicem.

To, że Dusan Lajovic w normalnej dyspozycji i na swoim poziomie z Lazarovem powinien rozprawić się bardzo szybko i mamy czas jaki mamy, nie oznacza, że Bułgar to zwycięstwo dostał za darmo. Zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie, okraszone wieloma “winnerami”, świetnymi returnami, serwisem i przede wszystkim silną głową. Kilkanaście, a nawet dziesiąt wypracowanych breakpointów w pojedynku  z Lajovicem, to świetny wynik niezdarzający się często na zawodowym poziomie. Martwić może procent ich wykorzystania, ale chłopak ma czas, aby poprawić jeszcze ten aspekt.

Jak Alexandar i Hamad zaprezentowali się w Belgradzie?

Spotkania Lazarova:

 • Ruusuovori 0-2 (1-6,4-6)
 • Deliev 2-0 (6-4,6-2)
 • Miladinovic 2-0 (6-0,6-2)
 • Lajovic 2-1 (6-7,6-4,6-4)

Jak widać, Alexandar do tej pory rozegrał cztery spotkania w turnieju i wygrał trzykrotnie, w tym dwa razu bez straty seta. Jeśli przyjrzymy się statystykom, to zauważymy solidną grę podczas własnego podania, stosunkowo mało podwójnych błędów, wyrównany poziom skuteczności zarówno po pierwszym, jak i drugim serwisie, oraz bardzo dużo wygranych wymian. Bułgar prezentuje bardzo dobry i wyrównany poziom podczas tych rozgrywek, poza słabym startem z reprezentantem Finlandii, rozgrywa obiecujące zawody. Warto również wziąć pod uwagę klasę Ruusuovoriego i poziom jaki prezentuje na szczeblu challengera.

Spotkania Medjedovica:

 • Kuzmanov 0-2 (1-6, 3-6)
 • Schevschenko 2-1 (6-3,1-6,6-2)
 • Rola 2-0 (6-1,7-6)
 • Cacić 0-2 (krecz)

Podobnie jak rywal, Hamad rozegrał cztery spotkania, jednak zwyciężył tylko w  dwóch, pokonując Blaza Rolę i Schevschenko, na starcie uległ Kuzmanovi, a ostatnie spotkanie musiał oddać przed czasem. Jak widzimy z wyżej wymienionych wyników, Serb jest bardzo nieregularny, potrafi wygrać seta 6-1, aby w następnym oddać rywalowi grę w takim samym bilansie. W ostatnim spotkaniu z kortu musiał zejść przed czasem i w tym upatruję dodatkową szansę. Słaba psychika przy odrabianiu strat? Czy może problemy zdrowotne? Dla nas obie informacje są bardzo dobre!

Dlaczego Lazarov?

Szybka gra przy linii, szybkie dojście do siatki, czyli agresywność w grze. To jest to, co w przypadku tego spotkania powinno dać pewne zwycięstwo w tym spotkaniu. Dodatkowo problemy Medjedovica, a z drugiej strony wysokie morale po zwycięstwie na Lajovicem, w mojej opinii wynik może być tylko jeden. Powodzenia!

Typ: Alexandar Lazarov wygra 2:0

Kurs: 2,40

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

 • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
 • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
 • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
 • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
 • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
 • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
 • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

kupon Lazarov-Medjedovic

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze